5 LĒNVĀRES, jeb SLOW COOKER katli, kurus ir vērts iepazīt

Lēnvāres katli (pazīstami arī kā lēnās vārīšanas katli, lēnvārāmie katli, slow cooker un crockpot) ir kas tāds, ko pasaulē zina un izmanto jau kādu laiku. Nu tie ir ienākuši arī Latvijā, un sāk savu uzvaras gājienu arī pie mums.

Iedomājies – saliec visas sastāvdaļas katlā vakarā, un, no rīta pamostoties, brokastis jau gatavas! Vai – saliec no rīta un mielojies vakarā. Turklāt, lēnvāres katlu ražotāji apgalvo, ka ēdiens tiek veselīgi pagatavots un ir maksimāli diētisks. Tas sanāk gards un, piemēram, gaļa un zivis – izcili mīkstas. Piedāvājam tev izpētīt un izlemt kuri no 5 mūsu piedāvātajiem lēnvāres katlu variantiem, tev ir vispiemērotākais. Esam apkopojuši informāciju par tādiem, kas nopērkami gan pie mums Latvijā, gan pasūtāmi, izmantojot interneta starpniecību no ārzemēm.

Kenwood Slow Cooker CP658


Šī lēnās vārīšanas katla jauda ir 2000W, tā ietilpība – 6,5 litri, tam ir izgaismots darbības indikators. Ierīce uztur ēdienu siltu, tam ir keramiskā bļoda, metāla un plastmasas korpuss.
Ierīci ir iespējams iegādāties Latvijā
Cena 55,00EUR/38,65LVL

Westinghouse WST 3011 ZE

Šis lēnvāres katls ir neaizvietojama ierīce garšīgu, sulīgu un aromātisku ēdienu pagatavošanai. Šī katla ietilpība ir 2.7 litri, tam ir izņemams keramikas trauks, caurspīdīgs un noņemams stikla vāks. Westinghouse lēnvāres katlam ir 3 gatavošanas režīmi, tā jauda – 200W.
Ierīci ir iespējams iegādāties Latvijā, www.220.lv
Cena 49,80EUR/35,00LVL

Crock Pot Slow Cooker 5.7

Katlam ir 5,7 litru tilpums, kas būs piemērots ēdiena pagatavošanai līdz pat pieciem cilvēkiem. Šim lēnvāres katlam ir programmējams taimeris, kas ļaus saplānot ēst gatavošanas laiku no 30 minūtēm līdz 20 stundām. Katlam ir divi sildīšanas režīmi: zems un augsts, kā arī automātiska siltuma saglabāšanas funkcija. Crock Pot Slow Cooker 5.7 ir izņemams keramikas trauks, ko iespejams mazgāt trauku mašīnā. Katlam ir stikla vāks.
Ierīci ir iespējams iegādāties www.amazon.co.uk
Cena 69,99GBP

Morphy Richards Accents 48701 Searing Slow Cooker

Katla tilpums ir 3,5 litri, tas būs piemērots ēdiena pagatavošanai 3 līdz 4 cilvēkiem. Viegls un izturīgs, trauku mazgājamās mašinas drošs izņemams korpuss. Ēst gatavošanas iestatījumi – zems, vidējs un augsts. Caurspīdīgs rūdīta stikla vāks ēst gatavošanas uzraudzībai.
Ierīci ir iespējams iegādāties www.amazon.co.uk
Cena 29,99GBP


Swan 1.5 Slow Cooker

Katlam ir 3 temperatūras iestatījumi, tā tilpumms – 1,5 litri, stikla vāks, izņemams keramikas trauks, kā arī ieslēgšanas indikators.
Ierīci ir iespējams iegādāties www.amazon.co.uk
Cena 19,99GBP

6 komentāru
  1. man vēl tāda nav, bet gatavojos iegādāties, jo internetā ir daudzumdaudzas receptes, kas domātas pagatavošanai šāda veida katlā, lasot, vienmēr siekalojos 😉

  2. Um, nezinu, cik veselīgs varētu būt veselu dienu vai nakti izsutināts dārzenis :[. Ēdiena diētiskumu nosaka tikai un vienīgi tas, ko ēdiena gatavotājs tajā katlā salicis. Nenoliedzami laiks ietaupās, bet par to veselīgumu neesmu ar viņiem vienisprātis.

  3. Cik es saprotu, viņš nevis tur vārās tās stundas bet uzturas tādā kā tvaiciņā!

  4. Skatos uz shada veida katliem un multi funkcionalajiem kaa piem Top Shop reklameto Redmond. Abi liekas labi, bet kada ir isti atshkjiriba starp lenvares katlu un multi funkcijas katlu? Abos var gatavot gan atri,gan leni…
    Jus saprotat realo atshkjiribu?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.