5 IKDIENAS paradumi, kas ATŅEM dzīvesprieku un DEGRADĒ tevi

Dzīvojot dienu pa dienai mēs nemaz nepamanām ikdienā tik ļoti svarīgo. Un tikai tad, kad savās domās un sajūtās esam sapratuši, ka savu dzīvi nedzīvojam tā, kā, iespējams, bijām iecerējuši, mēs sākam aizdomāties – kāpēc? Vai tikai neesam pieļāvuši, ka mūsu ikdienu pārņem paradumi, kas mūs degradē un neļauj dzīvot tā, kā patiesībā vēlamies?

PAR DAUDZ MODERNO TEHNOLOĢIJU. Jaunās, skaistās mantiņas,kuras mūsdienās ar katru dienu kļūst arvien vairāk un vairāk nenoliedzami atvieglo mūsu ikdienu. Tomēr der atcerēties, ka to biežā pielietošana var atsvešināt no tiem, kam tavā dzīvē vajadzētu ieņemt svarīgāku lomu par tehnoloģijām – tev tuvajiem cilvēkiem. Tā vietā, lai pierakstītu kārtējo komentāru pie drauga bildes facebook vietnē, uzaicini draugu uz kafiju, lai klātienē varat apspriest nesenos notikumus. Draugs šādu rīcību noteikti novērtēs augstāk!

Lasi arī – LAIKS nenormāli SKRIEN – bet varbūt pati esi pie tā VAINĪGA?

SLINKUMS. Tam piemīt neaptverams spēks sagrābt un nelaist vaļā. Turklāt, pie slinkuma var ļoti ātri pierast – tieši tādēļ tas ir tik bīstams. Tavs ikdienas darbu saraksts noteikti ir pilns – mājas sakārtošana, bērnu aizvešana uz dārziņu, pulciņiem, darbs, došanās rīta skrējienā, skaistuma procedūras un vēl, un vēl, un vēl! To visu paspēsi tikai tad, ja no rītiem celsies laicīgi un savu laiku mācīsies plānot. Ja jutīsi, ka darbi vedas uz priekšu, prieks būs gan apkārtējiem, gan arī tev! Un tas ir pats galvenais – justies vērtīgai, sevi nodarbināt un priecāties par saviem panākumiem. Neļauj slinkumam stāties tam ceļā.

Lasi arī – 5 efektīvas metodes, kā tikt galā ar SLINKUMU

NEVESELĪGS UZTURS.Viss iet roku rokā un lielu lomu mūsu dzīvē spēlē tas, ko ikdienā liekam mutē. Tas atspēlējas gan uz mūsu izskatu, gan garastāvokli un ātrās uzkodas nenāks par labu ne vienam ne otram. Lieto savā uzturā pēc iespējas vairāk negāzēta ūdens, svaigus vai sautētus dārzeņus, augļus un pilngraudu produktus. Tas tev palīdzēs uzturēt sevi labā formā un ietekmēs arī tavu pašsajūtu. Ļauj savai iztēlei vaļu un eksperimentē ar dažādām jaunām receptēm!

Lasi arī – 5 pārtikas produkti, kas liek tev JUSTIES un IZSKATĪTIES vecākai

NEPAREIZĀ KOMPĀNIJA. Diemžēl, tā nu tas ir, ka ne vienmēr cilvēki, kas ir mums apkārt, vēl mums to labāko. Nepareizie cilvēki mūs var novest no ceļa, tādēļ ir svarīgi atcerēties ik pa laikam pabūt tikai ar sevi un savām domām, uzdodot sev jautājumus – vai es esmu starp cilvēkiem, starp kuriem man vajadzētu būt? Mums visiem draugos un ģimenē ir cilvēki, kuriem no sirds varam uzticēties, kuri vēl mums to labāko un, kuriem blakus varam būt paši.

Lasi arī – 7 cilvēki, no kuriem labāk AIZIET, lai NEBOJĀTU savu dzīvi

PAR DAUDZ TV UN TRULU SERIĀLU. Mums visiem ik pa laikam patīk pazvilnēt uz dīvāna ar televizora pulti rokās. Tomēr, ja tas sāk kļūt par neatņemamu dzīves daļu, būtu jāsāk uztraukties, jo, tik bieži skatoties seriālus var zust interese par reālo dzīvi. Šādi var ciest ne tikai panākumi darbā vai hobijos, bet arī attiecības ar ģimeni un draugiem. Atceries, ka mēs dzīvojam šeit un tagad. Ir labi ik pa laikam atpūsties, noskatoties savu iemīļoto televīzijas seriālu, tomēr atceries robežu un neļauj, lai ziepju operu pasaule degradē tevi! Tā vietā dzīvo skaisti un ar vērienu – gluži kā seriālā, tikai reāli!

Lasi arī – BEIDZ čīkstēt un SĀC dzīvot, jeb kā neļaut savai dzīvei kļūt GARLAICĪGAI

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.