Mēneša horoskops. OKTOBRIS 2015

AUNS
Šomēnes Auni būs sev neraksturīgi mierīgi un nosvērti, īpaši mēneša pirmajā pusē. Šai mēreni atslābinātajai attieksmei pret notiekošo, nāks līdzi uzcītība un sīkumainība. Lielos soļus nedaudz piebremzējis, piestāsi, lai ielūkotos detaļās. Pirmā dekāde ļoti vēlīga šādai uzmanībai. Te vērts ielūkoties, kas vēderā jau iesāktajiem darbiem un projektiem, mēneša otrajā pusē kādā no tiem, iespējams būs nepieciešamas diezgan lielas revīzijas. Var nākties kādu projektu atcelt, pārtraukt un pārskatīt attiecības ar iesaistītajām personām. Mēnesis, kurš var izmainīt profesionālās jomas virzību. Privātajās attiecībās viss bez lielam izmaiņām, ja vien neuzkritīsi partnerim uz nerviem ar daudz jautājumiem, vēlmi iedziļināties (tur, kur līdz šim Tev bija mazliet vienalga) un sīkumainu attieksmi ikdienas gaitās. Lai vērstu šo noskaņojumu veselīgā gultnē, pamēģini būt piekasīgs vispirms pret sevi.
 
VĒRSIS
Kas ilgi nāk, tas labi nāk. uz Vērsi šomēnes varētu attiecināt – kas ilgi briest, tam beidzot jānotiek. Būsi ne tikai apņēmības pilns, bet arī ar pārliecības pilnu skatienu un gatavību rīkoties. Ļoti aktīvs, uz rīcību tendēts mēnesis. Šķiet, ka debesu jums būs iegriezis lielo laimes ratu, kurā Vērsim jebkurš iznākums sirdij tīkams. Draudzīgām un ģimeniskam attiecībām veiksies grūtāk, jo darbu un domu būs pilna galva. Vēl nekad nebijis tik mērķtiecīgs, iesi pāri visam un visiem. Kolēģu un partneru komentāri un ieteikumi slīdēs garām ausīm un aizlidos vējā nesadzirdēti. Neuzmanība, neieinteresētība būs klupšanas akmens arī privātajā dzīvē. Tiklīdz jūti, ka kaut kas sāk iet pa pieskari, sēdies pie apaļā galda un izrunā. Ja vēlies lai attiecības turpinātos mierīgas un mīļas – runā, pievērs uzmanību. Tie, kam blakussēdētāja vieta vēl brīva, šomēnes var tikt pie jaunas simpātijas.

 
DVĪŅI
Kustīgie un draiskie Dvīņi šomēnes būs manāmi mierīgāki, domās lēnāk, rīkosies apdomīgāk. Iekšējais dzinulis nedaudz slāpēts, ar lielāko prieku pievērsīsies savai personīgajai izaugsmei un ar līkumu ies sarežģītām un konflikta pilnām situācijām. Ja šādas situācijas Tavā tuvuma tomēr ir, mēneša pirmā dekāde ir ļoti vēlīga to sakārtošanai un atrisināšanai. Konstruktīva un ieturēta komunikācija palīdzēs izveidot tālejošas profesionālas partnerattiecības. Mēneša vidū jau būs skaidras vadlīnijas darba jomā, atliek tikai pieņemt lēmumus. Ar tiem grūtāk ies mēneša otrajā pusē, kad ap tevi virmos emocijas un daudz krāsainas iespējas. Piedalies diskusijās un prāta vētrās, lai ieraudzītu un izprastu savu pievienoto vērtību tajā, kas būs Tava. Personīgajā dzīvē vairāk jāpaļaujas uz to, ko vēlas partneris. Ieklausies un ļauj, lai tā upe plūst.
 
VĒZIS
Piedurknes rotīsies uz augšu un visos tajos jautājumos, kas līdz šim lēnām virzījušies uz priekšu, Vēzis liks roku klāt, lai sajustu spēcīgāku virzību. Tev izdosies ietekmēt svarīgu procesu norisi, Tava viedokli klausīsies. Tas nozīmē, ka darba sfērā pilnīgi noteikti ir jāceļas kājās un jāsaka savas domas skaļi. Tiks novērtēts tas, ka uzdrošinies un ierosini. Lietas ies no rokas, to sajutīsi jau oktobra pirmajās dienās. Viens pilnīgi noteikti ir skaidrs – tas viss ir ieguldītā darba loģisks rezultāts. Bez pārsteigumiem, bez īpaši izteiksmīga vinnesta loterijā! Savām rokām sēta, savām rokām novākta raža. Labs mēnesis ne tikai emocionāli, bet arī finansiāli. Būsi klātesošs īstajā naudas sadales mirklī! Ļoti labas emocijas nāks arī no Taviem tuviniekiem, mājas un sirds cilvēkiem. Saņemsi daudz uzmanību, mīlestību un rūpes. Lien mīļotā cilvēka siltuma skavās.
 
LAUVA
Kā krāsainās rudens lapas no kokiem, tā Lauvu apkaimē uzradīsies raibi un jautri cilvēki. Apmeklēsi saviesīgus un sabiedriskus pasākumus, biežāk dosies ciemos, lūkosi pēc iespējas paspīdēt interesantos un tematiskos pasākumos. Raugi, lai Tava enerģija aiziet mērķtiecīgās un vērtīgās aktivitātēs, lai jauniegūtajos kontaktos ir pievienots Tev noderīgs koeficients. Jutīsies ļoti pacilājoši, pasniegsi sevi ļoti izteiksmīgi un cēli. Kas par daudz, tas par skādi – ielāgo. Saturna ceļš pa Lauvai draudzīgo Strēlnieka zīmi, dos dzinuli arī zvēru karalim. ļoti labs laiks, lai iesāktu kaut ko vērienīgu, lai saliktu punktus uz i saviem lolotajiem plāniem un iecerēm. Ļaužu pūļos, kas ienāks Tavā dzīvē, iespējams satikt ari sirds draugu. Tiem, kam tādi ir, attiecībās jārēķinās ar sadzīviskām ķibelēm, mazam nesaprašanām. Attiecību spēlē piedalās divi spēlētāji. Abiem vienādi nosacījumi, abiem vienāda pieredze.

JAUNAVA
No Tevis virmos iedvesma, iniciatīva, rīkotāja un organizatora gars. Tām Jaunavām, kam darbs saistīts ar šo īpašību izpausmi, mēnesis iesāksies īpaši pacilājoši. Arī tiešām nozīmē, jo jāpacilā būs gan dokumentu kaudzes, gan daža laba kolēģa pēcpuse. Strīdos un diskusijās iesaistīsies nelabprāt, domāsi vēl racionālāk, lēmumus pieņemsi strauji. Jāpiezīmē, ka pārlieku provokatīva un nesaudzīga rīcība, var pamatīgi pabojāt attiecības ari ar tiem, kuri ir tuvi un mīļi. Nelaid emociju vilni pār viņu galvām. īpaši attiecinu to uz privāto dzīvi, jo principā oktobris šajā jomā negrasās ieviest nekādus pagriezienus. Viss ir Tavās rokās un uz Tavas mēles. Mēneša otrajā pusē izjustāks un romantiskāks noskaņojums. Rekomendēju būt vairāk kopā ar saviem mīļajiem, ar draugiem, apciemot radiniekus un kaimiņus. Sasmelies mīlestības un prieka devu dzestrajam ziemas periodam.

SVARI
Kā rudens ražu, būs jāšķiro draugi, cilvēki un sabiedrotie. Jābūt gatavam, ka šajā mēnesī Tavā dzīvē parādīsies jauni cilvēki, kāds aizies, kāda klātbūtnes nepieciešamība būs zem pamatīgas vērtēšanas lupas. Jābūt manīgam un prasīgam vispirms attiecībā uz sevi un pēc tam uz draugiem. Jādara viss iespējamais, lai būtu pilnīga pārliecība, ka kāds no blakus esošiem nav viltvārža lomā. Uzlabosies attiecības ar radiniekiem un mājiniekiem, veltīsi tiem vairāk laiku un no viņiem saņemsi sapratni un siltumu. Nedaudz atšķirīgas tendences intīmi privātajā jomā – tur tieksies teju pēc ideāla, daudz prasīsi no sava partnera, nevēlēsies izlaist ne no acīm, ne no rokām. Tas var izsaukt pretestības vilni no partnera. Vairāk diskusiju un viedokļu apmaiņas par ikdienišķi ierastām tēmām. arī Tev jāzina kā atbildēt un aizstāvēt savu viedokli. Finanšu un profesionālajā jomā šomēnes mierīgi, ar pozitīvu pārmaiņu atblāzmu. Kāds svarīgs solis, ko spersi šajā mēnesī, drīz atsauksies uz Tava maciņa sienām.

SKORPIONS
Pozitīvas izmaiņas un daudzsološas nākotnes perspektīvas ieviesīsi profesionālajā dzīvē. Enerģijas un plānu pilns, veidosi skaidras kāpnes uz karjeras virsotnēm. Veidosies veiksmīgas sadarbības, tiks noslēgti vairāki darījumi un līgumi. Pieaugot aktivitātei šajā jomā, jārēķinās arī ar skaudīgiem skatieniem un konkurentu aktivitāti. Tev tas nebūs šķērslis, drīzāk motivācija. Augstākā lidojuma Skorpioni dažu labu konkurentu pratīs pievienot savam darba cilvēku vai sadarbības partneru bariņam. Veiksmīgs periods izaugsmei un sadarbībai, taču ar finansēm jārīkojas pārdomāti un nesteidzīgi. Lieli pirkumi, kuriem nav pamatojuma, vien cerība, ka tie ar laiku dos rezultātus, var radīt tukšumu kontā uz neplānoti ilgu laiku. Privātajās attiecībās kaislīgs periods. Tiem, kas iemīlējušies, uzjundīs greizsirdības jūtas. Būs jāpacīnās par partnera uzmanību un mīlestību. Emocijas bangos vietā un nevietā.

STRĒLNIEKS
Izraujoši, interesanti, zinātkāri un prieka pilni Strēlnieki burtiski baudīs šo mēnesi. Tajā pavērsies jauni zināšanu apvāršņi, Strēlnieks tieksies uzzināt kaut ko jaunu, uzsāks mācības kādā interešu grupā vai ķersies klāt tām mācībām, kas labu laiku silda sirdi un gaida īsto mirkli. Tas mirklis ir klāt. Jo vairāk jautājumus Tu uzdosi, jo plašāki apvāršņi Tev pavērsies. Zināšanas var būt ne tikai emocionāls piepildījums, bet ari noderīgs solis profesionālai virzībai. Tajā turpināsi meklēt pareizās atbildes, īstos cilvēkus, plānosi un zīmēsi ne tikai ar parasto zīmuli, bet jau ar flomāsteru. Pirmās dekādes strēlniekiem jau jāspēj atbildēt uz jautājumiem par savu nākotnes nodarbošanos, par savas dzīves piepildījumu. Privātā sfērā pārsteidzošā kārtā mazāk dullības, vairāk pragmatisma un stabilitātes. Attiecībās kārtības periods. Veiksmīgi tiem, kas nolēmuši noenkuroties un pievērsties vienam – īstajam cilvēkam.

MEŽĀZIS
Tā vien šķiet, ka Mežāzis stāv krustcelēs un gatavojas lielajam solim. Lielais solis gan dažiem vēl ir jautājums, citi jau to zina un novēro. Mežāža pārliecība par savu izdarīto izvēli arī garantēs izdošanos jebkurā jautājumā, sfērā un dzīves jomā. profesionālajā sfērā var tikt pie paaugstinājuma, pie jauniem un daudzsološiem darba kolēģiem, pie veiksmīga kontrakta, kas pašsaprotamā kārtā bija pelnīts un nācis tieši laikā. Tā Mežāzim labpatiks domāt un tā protams arī ir. Kā dārgumu lāde Tavā priekšā pavērsies ari naudas plūsma. Ja vienu brīdi šķita, ka naudas kanālā noticis aizsērējums, tad tagad tā caurlaidība pilnībā atjaunojusies un skanošās vērtības papildinās Tavu pilnības sajūtu. To pašu Tu vari iegūt arī privātajā dzīvē, ja vien nerakņāsies kaut kādos pagātnes pārdzīvojumos un salīdzinājumos. Laiks bildinājumiem, kopīgiem atvaļinājuma plāniem. Lai mīlestība plūst Tevī.
 
ŪDENSVĪRS
Pienācis laiks atpūsties, paņemt sen pelnītu atvaļinājumu, ieskatīties acīs kādam foršam kompanjonam un laisties pētīt pasauli. Tuvāki vai tālāki ceļojumi Tev ļaus atvilkt elpu no saspringtā darba ritma un no jauna iemīlēties pasaules plašuma smaržā. Cilvēki Tevi iedvesmos, īpaši tie, ar kuriem stundām ilgi var gan sarunātie, gan klusēt. sabiedroto un līdzgājēju loma šomēnes ļoti īpaša – enerģijas un dzīvesprieka pilna. Mijiedarbībā spēsiet paveikt lielas lietas. Labs laiks uzņēmumu īpašniekiem, kas darbojās partnerībā ar kādu ārvalstu uzņēmumu, vai tikai meklē partnerus pārrobežā. Tur kaut kam noteikti ir jābūt, nevajag nolaist rokas. Savas vēlmes un gaidas jāsaka lieliem bieziem burtiem. Aktīvi jādarbojas izvēlētajā virzienā. Jāiegulda darbs un uzmanība finanšu jautājumam. Pārrunas un meklējumi, sarunas ar kreditoriem, sponsoriem un atbalstītājiem vainagosies panākumiem. privātajās attiecībās jātrenē kompromisu māksla.
 
ZIVIS
Ar sirdi un fantāzijām Zivtiņas baudīs rudens noskaņu un priecāsies par katru krāsaino elpas vilcienu, tomēr darbības rādīs uz mazliet satrauktu būtību. Vairāk gribēsies strīdēties, bieži mainīsi domas, plānus, ieceres. Ar līdzcilvēkiem veidosies pagrūtas attiecības dēļ Zivtiņas iekšējās spriedzes, kas nāks uz āru nesaprotamos un nevadāmos veidos. Lai nesakurtu pamatīgu ugunskuru mierīgā ikdienā, vairāk ieteicams atrasties svaigā gaisā, pastaigās. Smelies dabas enerģiju, zemes mieru un kļavu krāšņumu. Privātajām attiecībām, kuras šūtas trausliem diegiem, var pienākt pārbaudes laiks. Abiem būs pamatīgi jāpiestrādā, lai tās ievirzītu jaunā kvalitātē un varētu zīmogot kā ilgstošas un saskanīgas. profesionālajā jomā lūkosi pēc izaugsmes, pēc piepildījuma, pēc perspektīvas. Ja Tev ir skaidrs, ko vēlies, dodies runāt ar vadību, atjauno savu profesionālo portfolio, meklē izeju uz jauniem panākumiem. Ļoti daudz šajā jomā būs atkarīgs tieši no tā, cik uzmanību veltīsi.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

www.ritariekstina.lv
[email protected]

 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.