30days TIEVĒŠANAS produktu komplekta viena mēneša testa rezultāti

www.espati.lv sadarbībā ar www.VitaPoint.lv pirms mēneša piedāvāja iespēju piedalīties testā, kura dalībnieces varēja testēt norvēģu 30days tievēšanas produktu komplektus. Pirms divām nedēļām varēji iepazīties ar testa dalībnieču starpziņojumu. Šobrīd esam saņēmuši dalībnieču gala ziņojumu un publicējam rezultātus.

Atgādināsim – 30days ir tievēšanas produktu komplekts, kas palīdz atbrīvoties no liekajiem centimetriem un nomest svaru, nekaitējot savai veselībai. Kompleksu var lietot gan neatkarīgi, gan arī tas ir pārbaudīts un atzīts par noderīgu papildinājumu jebkuriem citiem tievēšanas pasākumiem, piemēram, diētai un sporta nodarbībām. Vairāk par abiem 30days produktiem lasi ŠEIT

30days kompleksa rezultātu kopsavilkums:
Evita, 38 gadi, strādā birojā
Pirmajās divās nedēļās vidukļa apkārtmēra samazinājums 2-3cm. Pārtrauca kursu, jo neatkarīgu iemeslu dēļ bija jāsāk lietot antibiotikas.
Testa sākumā: augums – 168cm, svars – 120kg, vidukļa apkārtmērs – 123cm.
Ēšanas laikā ātrāk ir sākusi parādīties sāta sajūta.

Eva, 37 gadi, zinātniece universitātē
Vidukļa apkārtmēra samazinājums 5,7cm, svara samazinājums 3kg.
Testa sākumā: augums – 165cm, svars – 81kg, vidukļa apkārtmērs – 94cm.
Kursa sākumā lietoja vairāk šķidruma (ap 3l dienā), bet ir bijusi sajūta, ka šķidrums "iestrēgst". Pēc tam atsāka lietot šķidrumu ap 2l dienā. Testa pēdējās divās nedēļās "sastrēguma" sajūta pārgāja. Fiziskās aktivitātes turpināja kā pirms tam – fitness 3 reizes nedēļā. Rezultāts sāka parādīties tieši pēdējās 2 kursa nedēļās.

Sanita, 47 gadi, sekretāre
Ir apmierināta ar rezultātiem, jo vidukļa apkārtmērs un svars nav mainījies, kaut arī ir sanācis vakaros ēst vairāk kā parasti.
Testa sākumā: augums – 171cm, svars – 88kg, vidukļa apkārtmērs – 92cm.
Kustību daudzums nav mainīts.
Kompleksa lietošanas laikā ir uzlabojusies vēdera darbība.

Elīna, 25 gadi, projektu vadītāja bērna kopšanas atvaļinājumā 
Vidukļa apkārtmēra samazinājums 4cm, svara samazinājums 3kg.
Testa sākumā: augums – 167cm, svars – 87kg, vidukļa apkārtmērs – 97cm. 
Ir sākusi uzturā vairāk lietot dārzeņus.Kompleksa lietošanas laikā palielinājās prasība vairāk dzert ūdeni. Ir mazinājusies apetīte. Fiziskā aktivitāte – garas pastaigas katru dienu.

Linda, 27 gadi, fizioterapeite
Mēneša laikā vidukļa apkārtmēra samazinājums 6cm, svara samazinājums 3kg.
Testa sākumā: augums – 180cm, svars – 78kg, vidukļa apkārtmērs – 86cm.
Ir uzlabojusies vēdera darbība. Komplekss ir bijis stimuls uzsākt vairāk dzert ūdeni un papildus esošajām fiziskajām aktivitātēm, uzsākt sporta kluba apmeklēšanu. 

30days Waistline un Colon Cleanser komplektu vari iegādāties:

9 komentāru
  1. Izskatās, ka tests godīgs, jo savādāk visām būtu vienādi neticami augsti rezultāti:)

  2. uz diētas pāris nedēļās mierīgi nometu 5 kg, ilgāk izturēt gan ir grūti:) bet 6 cm dabūt nost nav izdevies gan

  3. 10 dienās ar 600 kalorijām dienā (ja godīgi, tās ir baigās mocības) man ir izdevies nomest arī krietni vairāk kilogramus. Pēc tam ar uzviju atgriezās…

  4. Laikam pamanāmas izmaiņas ir iespējamas, ja svars un viduklis ir lielāks. Ja pāris-pieci cm lieki, nost tik viegli nenāk. Šobrīd lietoju 30days divas nedēļas. Sekoju līdz saldumu daudzumam. Fiziskās aktivitātes ir daudz. Vidukļa apkārtmērs +1 vai bez izmaiņām (74), vēdera izeja dažreiz labāka nekā ierasts. Svars stāv uz vietas – 64 kg

  5. vīriešiem jau patīk apaļīgi gurni, no kārnajām muskuļainajām kultūristēm tie baidās! Jāsāk satraukties, kad vēdera tauciņi karas pāri džinsenēm un grūti aizpogāt:) Ja nopietni – pirms pāris mēnešiem izlietoju vienu komplektu, viduklis samazinājās par kādiem 4cm! Tiesa gan, sajūtami (pēc svārkiem) paliku slaidāka kādā 3jā nedēļā. Galvenais, ka krūtis ir saglabājušas iepriekšējo izmēru:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.