Piesakies 30days produktu komplekta tievēšanai TESTAM

Pavasaris jau ir oficiāli iesācies, un nemaz tik tālu vairs nav brīdis, kad nometīsim savus biezos apģērbus un ļausimies tik tīkamajiem saules stariem. Vai esi tam gatava? www.espati.lv sadarbībā arwww.vitapoint.lv piedāvā tev iespēju piedalīties testā, kurā tiks testēti norvēģu 30days tievēšanas produktu komplekti. Tests norisināsies viena mēneša garumā.

30days ir tievēšanas produktu komplekts, kas palīdz efektīvi atbrīvoties no liekajiem centimetriem un nomest svaru, nekaitējot savai veselībai. Kompleksu var lietot gan neatkarīgi, gan arī tas ir pārbaudīts un atzīts par noderīgu papildinājumu jebkuriem citiem tievēšanas pasākumiem, piemēram, diētai un sporta nodarbībām. 

Šajā testā tev ir iespēja izmēģināt 30days produktu komplektu, kas sastāv no šādiem produktiem – 30days Colon Cleanser, kas ir līdzeklis efektīvai zarnu trakta attīrīšanai (vairāk lasi rakstāOrganisma ATTĪRĪŠANA – kādi ir REĀLIE IEGUVUMI) un 30days Waistline, kas ir efektīvs un drošs līdzeklis tieši vidukļa apkārtmēra samazināšanai. Līdzekļu sastāvā ir augstvērtīgi, dabīgi augu ekstrakti, kas paredzēti iekšējo orgānu darbības uzlabošanai un attīrīšanai, kā arī dabīgie beta-glikāni 1.3-1.6, kas stiprina imunitāti. 30days produkti ir sertificēti Norvēģijā, visā Eiropas Savienībā, un, protams, arī Latvijā. Vairāk par abiem 30days produktiem lasiŠEIT.

Lai pieteiktos 30days produktu komplekta testam:
– tev ir jābūt pilngadīgai;
– tava vidukļa apkārtmēram jābūt lielākam kā 85 centimetri. Vidukļa apkārtmēra mērīšanai izmanto Pasaules Veselības organizācijas ieteikto metodi – ar viegli nostieptu mērlenti veic mērījumu horizontālā līmenī viduspunktā starp gūžas kaulu un ribu apakšējo loku (šis līmenis sanāk nedaudz virs nabas). Mērījumu veic stāvot kājās, iztaisnojot muguru, atbrīvojot vēderu un normāli izpūšot elpu;
– tev jābūt medicīniski veselai, bez nopietnām saslimšanām, testa laikā tu nedrīksti lietot spēcīgus medikamentus, jo tie var mijiedarboties;
– tu nedrīksti būt grūtniece vai barot bērniņu ar krūti;
– ņem vērā, ka tev būs jāveic mērījumi uzsākot testu, kā arī visa mēneša laikā regulāri jāatkārto šie mērījumi un jāfiksē tie, lai mēs varētu ar tevis sasniegtajiem rezultātiem iepazīstināt arī citas portāla lasītājas.

30days produktu komplektu būs iespēja testēt 5 mūsu lasītājām! Lai pieteiktos testam, sūti savu pieteikumu līdz šodienas – trešdienas (26.03.2014) plkst. 17.00 uz [email protected] ar norādi – 30days produktu komplekta testam. PIETEIKUMĀ JĀBŪT NORĀDĪTAM TAVAM VECUMAM, SVARAM, KĀ ARĪ VIDUKĻA APKĀRTMĒRAM!!!

Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja rīt – ceturtdien (27.03.2014), no plkst. 10:30 līdz 16:30 ierasties mūsu birojā Rīgā, lai saņemtu testējamo produktu komplektu, kurā iekļauti abi 30days produkti, mērlente un buklets rezultātu fiksēšanai. 

Iespēju kļūt par 30days produktu komplekta testētāju tiks noteikta izlozes kārtībā no visiem tiem pieteikumiem, kas atbilst mūsu norādītajām prasībām. Uzaicinājumu ierasties pēc 30days komplekta saņems tikai tās dāmas (šodien ap plkst. 19:00), kuras būs ieguvušas iespēju piedalīties testā. Ar testa rezultātiem pārējās www.espati.lv lasītājas varēs iepazīties pakāpeniski nākamā mēneša laikā.

30days Waistline un Colon Cleanser komplekta testēšana notiek bez maksas!

Līdz pat maijam ir iespējams iegādāties 30days tievēšanas kompleksu par īpaši labām cenām! Vairāk –www.vitapoint.lv!

21 komentāri
 1. klau, kādam rīdziniekam par palūgt aizbraukt pakaļ, rakstā taču teikts, ka uzticības persona arī var paņemt.
  Es jau pieteicos, varbūt paveiksies:)

 2. Nav ko pukstēt, kāp mašīnā (vai lidmašīnā) un brauc pakaļ, nav taču liegts.

 3. Nu pašām jāierodas, lai redz, ka nav melots pieteikumā! Ka ir ko mest nost! Varētu būt laba manta! Man gan nav 85 cm, ir mazāk, bet, ja atsauksmes būs labas, padomāšu par šo lietu!

 4. šitas nu galīgi nav no lētā gala, sastāvs labs ar citronliānu un zeltsakni, tās jau atsevišķi maksā pietiekami

 5. Par zeltsakni neko nezinu, toties betaglikānus vienus pašus pirku par 25eur lai nekas neķertos klāt. Šoziem nevienu reizi pat iesnas nebija:) šeit viņi ir klāt.

 6. Vai auzu pārslas ēst nemēģināji? Būtu dabūjusi savus beta-glikānus un 25 EUR ietaupījusi 🙂
  (Atvainojos, ja komentāru uzrakstīju cilvēkam, kas svara kontroles nolūkā pārtiek no jogurtiņa un salātu lapām, tad tiešām jāķeras pie kapsuliņām)

 7. jautājums interesants, iespējams neesi iedziļinājusies: – apskatīju beta glucan wikipedia un google – auzās ir 1,3/1,4 beta glikāni, kas ir bioloģiski maziedarbīgi, salīdzinot ar 1,3/1,6 beta glikāniem. Lai dabūtu to pašu efektu, ko dod 1 grams 1,3/1,6 beta glikānu, būtu jāapēd 350! grami auzu dienā. Teorētiski to var mēģināt darīt, taču pēc pāris dienām uz auzām negribēsi skatīties:) pārdomām – 600 kg smags zirdziņš dienā drīkst apēst tikai 3 kg auzu:)

 8. Zinātnieces mudināta, ieskatījos Wikipēdijā un dažos citos avotos. Nu ko, pirmkārt, auzās esošo 1.3/1.4 beta glikānu ietekme pētīta 30 gadus. Auzu beta glikāni ir vienīgā pārtikas šķiedrviela, kuras spēju samazināt slimību riskus ir atzinusi EFSA (European Food Safety Authority). Tā kā nosaukt to par „bioloģiski maziedarbīgiem” ir, maigi izsakoties, pārspīlēti. Wikipēdijā minēts, ka viens pētījums pierādījis, ka 1.3/1.6 ir lielāka bioloģiskā aktivitāte. Iespējams, ka tā ir, taču pētījumi vēl ir sākotnējā stadijā. Līdz ar to 1.3/1.4 un 1.3/1.6 efektivitātes salīdzinājumam skaitliskā izteiksmē nav pietiekama pamata. Otrkārt, 350 gramos auzu ir 12-14 gramu 1.3/1.4 beta glikānu. Pētījumi pierādījuši, ka pozitīvu efektu dod 1.3/1.4 beta glikānu patēriņš 3 grami dienā, pētījumos tipiski vērtēts 3-9 gramu dienā efekts. Tā kā katrs pats var izvērtēt, vai ikdienas uzturā nepieciešams 350 gramu auzu (vai tablešu ekvivalents). Turklāt, testējamā produkta dienas deva nodrošina 0.5 gramus beta glikānu, tā kā 350 gramu auzu aizvietošana nesanāks 

 9. 30days Cleanser lietoju pagājušogad vienu mēnesi, man patika, process bez caurejas. Sākumā palietoju divas no rīta divas vakarā, neko īpašu nejutu. Tad izdomāju paņemt četras vakarā uzreiz, tad gan krietni biežāk bija jāpastaigā uz labierīcībām, brīnumaini, cik tur iekšā var uzkrāties. Pēc tam pāris dienas vēderā kaut kas burkšķēja, pēc tam viss mierīgi. Pēc mēneša bija patīkami viegla sajūta vēderā un enerģijas arī vairāk.

 10. Zinātne mani ne pārāk interesē bet kā viņi reklamē, tā arī ir. Pirku uzreiz pēc jaunā gada salonā. Viduklī 2 izmērus var dabūt nost mēneša laikā stabili. Manai draudzenei sāka strādāt pēc kādām trim nedēļām, man jau otrajā nedēļā svārki kļuva brīvāki.

 11. pilnībā ticams, viņi tā arī raksta, ka viens līdz divi izmēri mēnesī, nevis sola 10 vai 20 kilogramus. Tas jau ir normāli priekš cilvēka.

 12. ar diētām un sulu kūrēm esmu aplauzusies, būs jāizmēģina, varēja gan būt lētāk nedaudz…

 13. Ieintriģējāt! Gaidīšu rezultātus! Gribēju tik papukstēt – kapēc tādiem cm viduklī jābūt, lai pieteiktos? Man ir biku mazāk, bet pašai vienalga netīk un pieteikties arī nevarēju… 🙁

 14. Pie atsauksmēm tas taču mans zobārsts Didzis:) Superīgākais zobārsts kādu vispār var vēlēties!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.