Organisma ATTĪRĪŠANA – kādi ir REĀLIE IEGUVUMI?

Frāze „organisma attīrīšana” šķiet ir dzirdēta un zināma ikvienai no mums, taču, tik pat iespējams, ka katra no mums ar to saprot ko citu. Vienai šķiet, ka tā ir īpaša diēta, citai – pastiprināta šķidruma lietošana ikdienā. Taču – kas patiesībā ir organisma attīrīšana, kādēļ tā ir nepieciešama, un kā tā vispār norisinās? Turklāt – vai nosaukums „organisma attīrīšana” vispār ir atbilstošs notiekošajam procesam? To skaidrojām šoreiz! 
Nupat jau šķiet, ka ziema ir gandrīz aiz muguras, sniegs jau teju pazudis, un dienas kļūst arvien gaišākas. Lēnām, bet pārliecinoši var sajust pavasara tuvošanos. Un tas savukārt nozīmē vien to, ka drīz klāt būs laiks, kad nometīsim savu biezo ziemas apģērba kārtu. Vai tu esi tam gatava? Ir īstais brīdis uzdot sev šo jautājumu un īstais laiks, lai uzsāktu aktivitātes, kas ļautu atbildēt apstiprinoši – runa ir par sava organisma attīrīšanu.

KĀDĒĻ  IR VĒRTS ATTĪRĪT ORGANISMU?
Pirms vispār sākam runāt par to, kādi tad ir ieguvumi no organisma attīrīšanas, vispirms ir jāsaprot, kādā veidā tad mūsu organisms kļūst „netīrs”? Pirmkārt, kur tad vispār mūsu organismā var uzkrāties tas, kas būtu lieks? Protams, viss liekais mums uzkrājas vietā, kuru mēs visas ļoti labi zinām – mūsu gremošanas sistēmas beigu daļā – zarnās. Zarnas ir tā mūsu organisma daļa, kurā nonāk viss tas, ko mēs apēdam un ko kuņģis ir sagremojis. Tieši zarnās organisms no visa uzņemtā uztura nodala vērtīgās vielas – vitamīnus u.c. un uzsūc, bet pārējo gluži vienkārši – izvada no mūsu organisma.
Un te arī sākas būtiska mūsdienu problēma – ne vienmēr zarnas funkcionē tā, kā tām no dabas būtu jāfunkcionē. Proti – mūsu pašu dzīvesveida – pārāk mazas fiziskās slodzes, ne pārāk atbilstoša uztura, stresa u.c. faktoru dēļ zarnas var nespēt atbilstoši atdalīt vērtīgo no nevērtīgā. Turklāt nevērtīgo tās var nespēt pietiekami raiti izvadīt no organisma. Tā visa rezultātā veidojas sastrēgums, jeb vienkārši sakot – organisms ne pietiekami regulāri izvada nevajadzīgās vielas. Turklāt no vērtīgajām vielām, kas zarnās nonākušas, organisms var nespēt uzsūkt visu nepieciešamo viena vienkārša iemesla dēļ – zarnas ir pilnas ar neizvadītajām ēdiena atliekām, kas rada aplikumu uz zarnu sieniņām un neļauj organismam tikt pie tik nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām! Visu minēto faktoru rezultātā cieš ne tikai mūsu pašsajūta, bet arī veselība un, protams, izskats!
Tieši minētie faktori ir iemesls tam, kādēļ procesa nosaukums „organisma attīrīšana” ir neprecīzs, precīzāk noteikti būtu runāt par „zarnu trakta attīrīšanu”, jo tieši zarnās sakrājas viss tas, no kā tad mums vajadzētu palīdzēt organismam tikt vaļā. 

Kādas tad ir galvenās pazīmes, kas norāda uz to, ka organismam vajadzētu palīdzēt atbrīvoties no liekā?

 • Pirmkārt, tā ir nelāga pašsajūta – nogurums, spēka trūkums, nomāktība. Turklāt, zarnu trakta darbība ir tiešā veidā saistīta ar imunitāti;
 • Otrkārt – neregulāra vēdera izeja, kas pati par sevi jau liek mums justies slikti – rodas smaguma sajūta un šķiet, ka viss apēstais tikai krājas un krājas, turklāt vēders regulāri šķiet piepūties;
 • Treškārt, nepietiekama nevajadzīgo vielu izvade no organisma atspoguļojas mūsu izskatā – var rasties izsitumi uz sejas ādas un citur uz ķermeņa, pelēcīgāka sejas ādas krāsa Šāda veida parādības bieži vien norāda uz to, ka organismā ir pārāk daudz liekā.

KĀ VISLABĀK ATTĪRĪT ORGANISMU?
Meklējot informāciju par to, kā vislabāk attīrīt savu organismu jeb palīdzēt zarnām atbrīvoties no liekajām un nevērtīgajām vielām, ir atrodami ļoti daudz un dažādi veidi.
Taču, būsim godīgas – lielākā daļa no tiem uzreiz asociējas ar ne pārāk patīkamām parādībām, kā, piemēram, pastāvīgu tramīgu lūkošanos uz dāmu istabas durvju pusi, grūti kontrolējamu vēdera izeju, grēmām, sliktu dūšu, vājumu un tamlīdzīgām izpausmēm. Pie tam, izmantojot „ātrās” attīrīšanās metodes, tiek izjaukts mikrofloras balanss. Izrādās, ka šādi attīrīt savu organismu nebūt nav nedz pareizi, nedz veselībai draudzīgi. Visas vielas, produkti un procedūras, kas izraisa minētās netīkamās parādības, patiesībā nodara mums vairāk slikta, nevis laba, jo izjauc dabīgo organisma izvades regulāciju.
Savukārt mūsdienīgi organisma attīrīšanās līdzekļi, kas palīdz zarnām regulāri un pietiekošā daudzumā izvadīt visu lieko, strādā pēc savādāka principa – tie palīdz organismam noregulēt dabīgo izvades sistēmu. Tātad, lietojot šādus līdzekļus, mēs varam palīdzēt savam organismam sakārtot pareizu zarnu trakta darbību tā, lai viss, kam būtu jāizvadās, laicīgi izvadītos un viss, kam būtu jāuzsūcas organismā, tiešām spētu uzsūkties. Šādu līdzekļu sastāvā ir augstvērtīgas un dabiskas sastāvdaļas pareizās kombinācijās, ka iedarbība uz organismu ir tik maiga, ka saglabā mikrofloras balansu, tajā pašā laikā ir efektīva.

KO ES IEGŪŠU ATTĪROT SAVU ORGANISMU?
Ieguvumi, noregulējot sava zarnu trakta darbību, ir vērā ņemami. Pats būtiskākais ir tas, ka šādā veidā iespējams sakārtot un noregulēt sava organisma dabīgo nevajadzīgo vielu izvades mehānismu – viss nevajadzīgais tiek izvadīts regulāri, turklāt pietiekamā daudzumā. Tas savukārt dod šādus būtiskus ieguvumus – pirmkārt, uzlabojas pašsajūta – ir jūtams enerģijas pieplūdums un nogurums atkāpjas. 

Otrkārt – tiek iegūta tā vieglā sajūta, kas mums sievietēm ir ļoti būtiska – mēs atbrīvojamies no smaguma vēderā, no piepūstās sajūtas, turklāt – arī no dažiem liekajiem kilogramiem, kas mūsos gluži vienkārši ir sēdējuši nevajadzīgo, taču neizvadīto vielu veidā! Tas ir redzams kā uz svariem, tā arī ņemot talkā mērlenti! 

Un treškārt – arī mūsu izskats paliek svaigāks un veselīgāks. Sejas ādas tonis un izskats uzlabojas, jo uzlabojas vielmaiņas procesi un organisms spēj labāk uzsūkt vērtīgās vielas – vitamīnus, minerālvielas un citas. Nereti arī izsitumi, ja tādi bijuši, mazinās, jo organisms ir atbrīvojies no zināmas toksīnu devas – nevajadzīgajām vielām, kas regulāri tiek izvadītas un vairs organismā neuzkrājas.


CIK BIEŽI IR JĀATTĪRA SAVS ORGANISMS?
Speciālisti nav vienisprāti par to, cik bieži tad vajadzētu rīkot organisma attīrīšanās kūres, taču pamata viedoklis ir tāds, ka to būtu nepieciešams darīt divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Tomēr, vislabāk to darīt tieši tad, kad mēs pašas jūtam – ir īstais brīdis. Tas, protams, saistīts ar jau minētajiem faktoriem, kas norāda uz to, ka organismam būtu nepieciešama palīdzība, lai atbrīvotos no liekā – nogurums, enerģijas trūkums, slikta pašsajūta, neregulāra vēdera izeja, smaguma sajūta, piepūsts vēders, izsitumi uz sejas ādas, nespodra sejas āda, kā arī – slikts izskats kopumā. Turklāt, ja mēs pašas apzināmies, ka mūsu dzīvesveids nav organismam tas draudzīgākais – mēs nepietiekoši nodarbojamies ar fiziskajām aktivitātēm, ne vienmēr ēdam veselīgi, ne vienmēr pietiekami izguļamies, turklāt vēl ļaujamies stresam, tad arī ir vērts padomāt par to, lai palīdzētu savam organismam tikt vaļā no tā, kas varētu būt lieks.
Starp citu, ne vienmēr organisma attīrīšana nepieciešama, lai likvidētu ilgstošā laika periodā radušās sekas, reizēm mums nepieciešams vienkārši ātrāk atbrīvoties no smaguma sajūtas, kas radusies, piemēram, kādas ballītes rezultātā! Tādēļ par palīdzēšanu savam organismam atbrīvoties no liekā, ieteicams padomāt arī, piemēram, pēc dažādiem svētkiem, kad pār mēru baudīti gardi ēdieni un dzērieni!
Vienas organisma attīrīšanas jeb zarnu trakta darbības regulācijas kūres ilgums varētu būt aptuveni no divām nedēļām līdz mēnesim. Ja nepieciešams – arī nedaudz ilgāk, tomēr, pēcāk jāietur pauze (vismaz mēnesis), un jāļauj organismam pašam darboties. Pēc kāda laika, ja dzīvesveida un citu apstākļu dēļ ir tāda nepieciešamība – kūri var atkal atkārot.
Ko vēl der atcerēties attīrīšanās kūres laikā – noteikti jālieto pietiekams daudzums šķidruma, vislabāk tīra ūdens, kā arī sabalansēta ēdienkarte un, protams, pietiekamas un regulāras fiziskās aktivitātes nāks tikai par labu!
Raksts tapis sadarbībā ar 30 days Colon Cleanser. 
30 days produktus internetā pērc www.vitapoint.lv
38 komentāru
 1. Principā, šis attīrīšanās pasākums tīri labi iet kopā ar gavēņa laiku, 2 reizes gadā, rudenī un pavasarī.

 2. Reklāmraksts. Par tādiem jau nu vajag brīdināt savlaicīgi, nevis tikai beigās piekabināt norādīti….

 3. Jā, es arī par šo labu laiku esmu domājusi, cik tad bieži būtu jāpasēž uz tās diētas/jāattīrās? Taču laikam tajos reliģiskajos rituālos tomēr ir arī sava dabas noteikta nozīme un vismaz divas reizes gadā tas būtu sev jāļauj.

 4. Kāda starpība, ka reklāma? Viss ir pareizi – kā pēc grāmatas! Kāda ir lietojusi šo līdzekli?

 5. Starpība tāda, ka “zarnu trakta tīrīšana” vienkārši ir labs bizness. Vajadzīgs jums, mīļās dāmas, tā ir tikpat ļoti kā lietussargs Sahāras turksnesī. Bet nu katrs izklaidējas un tērē savu naudu kā patīk 😉

 6. Es šito daru divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Man palīdz. Ne svaram, bet vēders nepūšas un sajūta vieglāka. Āda arī paliek labāka. Bet tas laikam individuāli – ja viss ok, varbūt nemaz nevajag.

 7. Tu varēji savu skepsi kaut kā pamatot ar nopietnu argumentāciju, savādāk te izbļaustījusies, bet tā arī neesi neko sakarīgu un vērā ņemamu pateikusi. Principā – puskoka lēcēja!

 8. Esmu lietojusi šo produktu. Vislielākais un acīmredzamākais ieguvums man bija tieši sejas ādas izskata uzlabošanās, pazuda nelielie izsitumi un apsārtumi, un tas notika jau pirmajās šī līdzekļa lietošanas dienās. Jāsaka gan, ka tad, kad beidzu dzert šīs tabletes, izsitumi atkal parādījās. Par svara zudumu neko daudz komentēt nevaru, jo nekas lieks man īsti nav, iespējams, ka kādai vēl arī šajā jomā 30 Days Colon Cleanser var palīdzēt.

 9. Superīgs raksts! Jēdzīgākais, kas lasīts par šo tēmu.
  Varu piebilst, ka jau no Kleopatras laikiem sievietes ir veikušas zarnu trakta attīrīšanu, lai iegūtu skaistu ādu un slaidumu. Ieskaitot pašu Kleopatru.
  Mūsdienās visas slavenās aktrises un modeles to dara regulāri. Turklāt daudzas no viņām to nemaz neslēpj un pat popularizē.
  Arī Ajūrvēdā viena no pamatlietām ir regulāra zarnu trakta attīrīšana. Senna un psillum sēklas gan rada ļoti spēcīgu attīrīšanās procesu, kas ir nekomfortabls (ir mēģināts).
  Esmu lietojusi arī 30 Days Colon Cleanser – man patika, jo process norit mierīgi un pašsajūta ir brīnišķīga. Vienīgais, lietošanas laikā un arī pēc tam ir jāuzmanās ar alkoholu – daudz ātrāk iestājas reibonis un mazāk vajag. Redzams, labāk uzsūcas.
  Ir jau skaidrs, ka raksts uzrakstīts, lai mēs pirktu šo produktu. Un kāpēc to nedarīt, ja reklamē labu mantu?

 10. Mazā dusma par to, ka reklāmraksts un neviena reāla padoma kā ar dabiskiem līdzekļiem veikt šo organisma attīrīšanu… 🙁

 11. to Žanete, no dabīgiem līdzekļiem der visas šķiedrvielas, piemēram, klijas, tie paši pilngraudi, burkāni, kāposti…ja paskatīsies netā noteikti varēsi sameklēt arī kādu dabīgu padomu.

 12. Pie tam ir latviešu ražots ecocoln saucās, maksā ap 12 eiro, veic to pašu funkciju, bet ir lētāks.

 13. Visu laiku tikai runa iet par attīrīšanos, bet kā to dara, neviena vārda.:))) Tikai tīru ūdeni dzert, veselīgu pārtiku ēst.:) Bet visu laiku jau cenšos to darīt.:)
  Sviests, ne raksts.:)

 14. Manuprāt, ļoti vienkārši, pamatoti un saprotami uzrakstīts. Informācijai: apmēram 60% no cilvēka zarnu trakta satura ir baktērijas, kuras pastāvīgi pārstrādā barības vielas. Ja šīs baktērijas lielā daudzumā kopā ar pārējo zarnu trakta saturu no organisma tiek izvadītas ātrā laikā, atlikušās nespēj nodrošināt normālu gremošanas sistēmas darbību un nepieciešams ilgs laiks, lai baktērijas savairotos vajadzīgā daudzumā. Jāpiebilst, ka bez šīm baktērijām cilvēka organisms nespētu funkcionēt. Arī no bioloģijas viedokļa viss ir pareizi – jo vieglāka un ilgstošāka iedarbība uz organismu, jo noturīgāks rezultāts. Tāpēc pilnībā atbalstu saudzīgās metodes.
  P.S. arī manā klasē ir meitenes, kas nav spējīgas sakoncentrēties un izlasīt vairāk par vienu vienkāršu nepaplašinātu teikumu. Tāpēc arī neko nesaprot… Tieši šai kategorijai ir tendence visas mācības saukt par sviestu. Atvaino, dārgā Neko Nesapratu :)

 15. Wow, kāda diskusija! Tīrīt vai netīrīt? Zarnu krokās sakrājās cieti pikucīši, kas tur iesprūst un pūst. Tāpēc ir pumpas un nesmuka āda. Pārējo domājat pašas.

 16. Ecocolon esot lētāks? Kā rakstīts instrukcijā, karotei tā pulvera jāuzdzer 2 glāzes ūdens. Pēc tam katru reizi no kuņģa uz augšu sit skābu šķidrumu. Brrrrr. Pēc tam vēl pāris nedēļas bija jālieto kapsulas ar baktērijām. Ecocolon ir lētāks bet sorry, lai nu lieto tās, kurām lētuma dēļ pat etiķis izliekas salds:)

 17. tikko intereses pēc salīdzināju cenas 30days Colon Clenser. Somijā ar atlaidi maksā 24 EUR, Anglijā un Norvēģijā, pārrēķinot no mārciņām un norvēģu kronām ap 35 EUR. Latvijā maksā zem 20, pie mums ir vislabākā cena. Laikam atbilstoši pirktspējai:)

 18. beidzot norvēģi uzlikuši normālas cenas! Pirms gada pirku kompleku par kādiem 50ls. Ir tiešām kā viņi raksta izmērs mēnesī nost un tā arī turās bet bija par dārgu lai turpinātu. Tagad jau maksā normālu cenu, beidzot var atļauties nopirkt.

 19. Mozus un Jēzus badojās 40 dienas pavasarī lai attītītos. Gaļu kādu laiku var neēst, taču pilnībā atteikties no normāla ēdiena negribās. Izliekas, ka šis ir labs veids.

 20. Jolka Stulbs raksts-nekas jauns nav pateikts, visiem sen zināmas lietas, tikai viena vienīga filozofēšana. Izlasīju līdz galam, jo domāju, ka uzzināšu ko jaunu, bet nekā :-(((

 21. Hm. Pārsvarā jau zināmās lietas ir sarakstītas, taču man ne vienmēr to zināmo un pareizo izdodās ievērot:)
  Man raksts ļoti patika – koncentrēti un par tēmu.
  Atgādinajums sākt rīkoties, kā nekā pavasaris:)))

 22. Atšķirībā no vīriešiem, sievietēm arī mūsdienās ir intuīcija, ķermenis jau jūt kas vajadzīgs:)

 23. Varbūt arī organisma attīrīšana ir vajadzīga. 30 days Colon Cleanser esmu lietojusi tikai lai tiktu vaļā no izsitumiem un vairākas reizes pēc treknākas paēšanas. Pirku skaistumkopšanas salonā, ir labs, bundžiņa arī iet ilgi.

 24. lietoju pēc dzemdībām kad bija aizcietējumi. Patīk jo atšķirībā no aptiekas zālēm pēc šī var mierīgi staigāt pa ielu:))))

 25. izskatās, ka līdzeklis vairāk domāts lai atbrīvotos no problēmām zarnu traktā

 26. varēja būt nevis 120, bet 60 tebletes un maksāt nedaudz lētāk, kaut gan citi līdzīgie produkti arī nav lētāki

 27. Rakstīts, ka var lietot ilgstoši. Domāju ka lai attīrītos pietiek ar kādām pāris nedēļām, pārējo var atstāt kādai pēctusiņa dienai:)

 28. diskusija ne pa jokam:) var jau spriest vai vajag, pati pāris reizes gadā patīros un tieciet man – uzlabojas gan pašsajūta, gan noskaņojums

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.