Vai tam ir nozīme?

Kādu dienu atpakaļ sēdēju kopā ar meitenēm, aizgāja runa par kāzām ļoti agrā vecumā, tad viena meitene teica ka jau zin ka viņai džeks nav un diez vai atradīs kādu kam viņa patiks, un plusā pārdzīvoja arī par to ka ir jau teju 17 gadu bet zēna nav bijis. un kad ar kādu skūpstīties var tikai kādā tusā, bet ikdienā nekur nevienu nevar atrast. Bet vai tiešām dzīvē galvenais ir atrast džeku pēc iespējas ātrāk? Savu otru pusi meklēt var visu mūžu un par to nav japārdzīvo jo vislabākais jau būs tas brīdis kad to atradīi. Un nevajag pārdzīvot ja nav džeka pie tam vēl agrā vecumā, visam savs laiks.

6 komentāru
  1. Skaisti jau ir kādu atrast ļoti agrā jaunībā, tikai diemžēl 99% gadījumu tādas attiecības nav ļoti ilgstošas. Skumji varbūt, bet reti kuram pirmā mīla ir pēdējā, tāpēc labāk paciesties, pagaidīt un darboties ar sevi (lasot, izglītojoties, strādājot, utt.), lai jau kā nobriedusi personība atrastu sev līdzīgu partneri. Jo 17 gados personība, vērtību sistēma vēl nav izveidojusies, un kāda jēga saistīties uz nestabiliem pamatiem? 🙂 Tādas nu manas domas. Pati īsto atradu 22 g.v.

  2. Un es nesaprotu citu komentētāju attieksmi – vai te kāds pensionāru, filosofu vai ornitologu klubiņš, ka šī tēma uzjautrina? Iesaku vairāk ēst biezpienu, lai atcerētos, ka savā laikā (kazi, nebūt ne tik sen) pašām šie jaut. bija aktuāli. Nekur nav definēts, ka espati.lv ir tikai sievietēm pēc 50.

  3. Nevajag jau pec 50, bet ja nav gataviba sanemt viedokli par to, ka ieraksts skiet banals, varbut jaapdomajas pirms publicet. Viens gan ir skaidrs – pirms kads jautajums tiek celts gaisma vajag mazliet apdomaat, aprunaaties ar apkartejiem, varbut pamekleet interneta videe kas jau lidz sim ir apspriests un tad spert araa…

  4. Man jau liekas, ja cilvēks kaut ko rakstījis šeit, tad zināmu iemeslu dēļ gribējis zināt tieši espati.lv lasītāju viedokli.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.