Trīs modernākās matu krāsu tendences šajā rudenī

Rudens ir atnācis ne vien ar košām sarkani dzeltenām koku lapām, bet arī ar uzmanību piesaistošiem jaunumiem modes pasaulē. Šoreiz runāsim par jaunākajām un karstākajām matu modes tendencēm, kā arī par to, kādas krāsas un stils apģērbā vislabāk piestāvēs katrai no šo matu krāsu īpašniecēm! Lasi, uzzini, izmēģini un esi pamanāma šajā rudenī!

Jauna matu krāsa – lielisks garastāvoklis garantēts
Kas gan spēj uzlabot sievietes garastāvokli labāk par jaunas, skaistas un elegantas matu krāsas iegūšanu? Šis rudens būs krāšņs ne vien veroties laukā pa loga rūtīm, bet arī modes pasaulē. Un tieši jauns, elegants un sulīgs matu krāsas tonis ir tas, ko vērts iegūt šajā rudenī, lai izkliedētu pelēcību, celtu savu garastāvokli par latiņu augstāk un izskatītos nepārprotami lieliski. Jauna matu krāsa spēj piešķirt luksusa sajūtu tik ierastajai ikdienai!

3 karstākās un modernākās matu krāsas tendences šoruden

Kādas tad ir šīs rudens karstākās un modernākās matu krāsas tendences? Izrādās, ka tās ir veselas trīs, no kurām viena noteikti būs tavējā – izvēlies!
Pirmā tendence – ultra šikais blondais tonis, kas neļaus tev pazust rudens un ziemas pelēcībā, kā arī padarīs katru tavu dienu gaišāku un priecīgāku. Šis tonis ir kā saules staru mirdzums tavos matos, kas saglabājas arī tad, kad dabas apstākļi mūs ar sauli vairs nelutina tik bieži kā vasarā.
Otrā tendence – luksus sarkanais tonis, kas var svārstīties no mahagonijas un ķiršu sarkanam, līdz pat košam un dedzinoši sarkanajam. Skaidrs ir viens – jebkurā variantā šie toņi garantē tev apkārtējo uzmanību un pašai nenoliedzami lielisku garastāvokli, tie ļauj justies skaistai, noslēpumainai un nenoliedzami pārliecinātai par sevi.
Trešā tendence – sulīgi gardie brūnie toņi, kas var būt gan šokolādes, gan mokas, gan arī citu gardu nosaukumu brūnie toņi. Galvenais šīs matu krāsas toņu panākums – tie ir tik silti un acīm tīkami, ka spēj sasildīt apkārtējo skatienus tik vēsajās rudens dienās.

[BANNER]

Izvēlies matu krāsu un pieskaņo tai savu koptēlu
Lai kāda būtu tava matu krāsas izvēle šim rudenim, lieliska koptēla iegūšanai ir nepieciešama arī attiecīgas garderobes pieskaņošana. Kādas krāsas un stila apģērbs vislabāk saderēs ar tavu jauno matu krāsu?
Parīzietis Kristofs Robins (Christophe Robin) ir viens no slavenākajiem frizieriem un krāsu pārzinātājiem pasaulē, profesionāļu aprindās viņš tiek dēvēts par matu krāsu guru. Tieši Kristofs ir tas, kurš šajā rudens modes sezonā iesaka attiecīgo matu krāsu īpašniecēm izvēlēties tieši viņām atbilstoša stila un krāsu apģērbu, lai izveidotais koptēls būtu nevainojams, perfekts un visnotaļ neatkārtojams. 


Blondā elegance
 

Sievietēm ar blondu matu toni jebkurā tās variācijā, Kristofs iesaka izmēģināt tā saucamo īstas dāmas stilu (ladylike style), kura pamatā ir piecdesmito gadu beigu un sešdesmito gadu sākuma neatkārtojamā sievišķīgā elegance, kas izpaužas gan apģērbā, gan uzvedībā un, protams, sievietes koptēlā. Tās ir perfektas frizūras, grims un apģērbs – sievišķīgi kostīmi, augstpapēžu apavi, kleitas, kas piešķir augumam sievišķīgas aprises un, protams, arī aksesuāri – retro stila somas, jostas, matu lentas u.c. Krāsas tavā garderobē var būt visdažādākās – sākot no ikdienišķajiem pelēcīgajiem un neitrālajiem toņiem, kuri blondīnēm, starp citu, piestāv lieliski, līdz pat visnotaļ pamanāmiem un košiem toņiem, ar kuru palīdzību tu šajā rudenī noteikti nepazudīsi – koši rozā, dzeltenais, zaļais u.c. toņi, kas liek tavam garastāvoklim un koptēlam starot! 


Sarkanā enerģija

Sievietēm, kuras šajā sezonā izvēlējušās tik pavedinošo sarkano matu krāsas toni jebkurā tā variācijā – no mahagonijas līdz pat dedzinoši sarkanajam – Kristofs Robins iesaka veidot tikpat košu un pamanāmu tēlu arī ar apģērba un krāsu palīdzību. Šīm sievietēm lieliski piestāvēs sievišķīgais trīsdesmito gadu stils, tā saucamās liktenīgās sievietes stils – ekstravagants un pamanāms – košas krāsas (sevišķi sarkanā), pieguļoša silueta apģērbi, samts, grezna vilna, protams, arī augstpapēžu apavi – tās ir lietas, kas iederēsies tavā garderobē un tēlā, ja esi izvēlējusies kļūt par sarkanmati! 


Gardā brunete
 

Savukārt, ja šosezon esi izvēlējusies krāsot savus matus kādā no gardajiem un tik sulīgajiem brūnajiem toņiem, tad Kristofs Robins iesaka tev tikpat gardu un siltu koptēlu piekopt arī ikdienā ar apģērba un krāsu palīdzību. Brunetēm piestāvēs viss, kas ir elegants un sievišķīgs – tās var būt gan kleitas, gan bikses, gan svārki, bet ar nosacījumu, ka tie izceļ tavu sievišķību un rada par tevi pašpārliecinātas sievietes iespaidu. Runājot par krāsām – brunetēm ir šī īpašā privilēģija nēsāt brūnās krāsas toņus visdažādākajās to variācijās no pašiem gaišākajiem, līdz tumšākajiem un izskatīties lieliski, jo viņām šī krāsa vienkārši piestāv (atšķirībā no citu matu krāsu īpašniecēm), savukārt dienās, kad gribas būt pamanāmākai, izvēlies jebkuru no košajām krāsām, kas tavus brūnos matus padarīs vēl mirdzošākus! Vienīgā krāsa, ar kuru ieteicams uzmanīties brunetēm – pelēkā krāsa, kuru vari lietot nedaudz, bet neģērbies no galvas līdz kājām pelēkā! 

Šis raksts tapis sadarbība ar jaunajām L´Oréal Recital Preference matu krāsām, kas šajā rudenī tev ļauj uzplaukt no jauna – krāsu ražošanā izmantota jauna un patentēta lielāku krāsu molekulu tehnoloģija, kas nodrošina ilgnoturīgu rezultātu un piešķir taviem matiem īpašu spīdumu. Šīs jaunās matu krāsas perfekti nokrāso sirmos matus un tās komplektā ietilpst arī īpašs balzāms, kas noslēdz jauniegūto krāsu un neļauj tai izbalēt līdz pat sešām nedēļām. 

Vairāk par jaunajām matu krāsām vari uzzināt  L´Oréal Recital Preference matu krāsas   

11 komentārs
  1. Melnmatēm jākļūst gaišākām! Nē, bet nopietni – melnmates turas pie sava un neskrien pakaļ modei, jo nākamajā sezonā 100 punkti melnais buus modē!

  2. Gribētos teikt, ka blondais vienmēr modē, nu un attiecīgi – pie tā arī paliekam!

  3. vienmer esmu apbrinojusi sarkanu matu ipasnieces, man patik, bet es neko tadu atlauties nevaretu, jo sarkani mati, ta uzreiz ir pavisam cita, diezgan sarezgita krasu palete apgerba, naktos nomainit visu garderobi

  4. Eh mani nekad nav ietekmējušas modes tendences un vispār man gan labāk patīk Brelil krāsas

  5. nu kas gan jauns var būt matu krāsu modē? katram jau piestāv tas, kas piestāv… bet redz, tendences mainās ik sezonu

  6. Šie rakstiņi taču ir vienādi pirms katras sezonas! Varu saderēt, ka arī ziemā un pavasarī modes korifeji ieteiks, ka šosezon sevišķi aktuālās krāsas ir blonda, sarkana un brūna — visos to toņos! 😀

  7. Latvietēm pārsvarā labi izskatās blondi mati, jo mums ādas krāsa gaiša.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.