Selga Active cepumu testa rezultāti

Pirms nedēļas aicinājām jūs pieteikties uz jauno Selga Active cepumu ar Ābolu gabaliņiem un Selga Active cepumu ar Indijas riekstiem nogaršošanas testu, šeit lasāmi to lasītāju viedokļi, kurām bija iespēja saņemt un nobaudīt jaunos Selga vērtīgos gardumus. 

Ilze, 25 gadi, reklāmas projektu vadītāja
SELGA ACTIVE cepumi ir ļoti patīkams pārsteigums. Vispirms jau tāpēc, ka SELGAS cepumi mūsu ģimenē ir patiesā cieņā  un prieks ir vēl jo lielāks, uzzinot, ka Selgas jaunais ražojums ir daudz veselīgāks par ierastajiem cepumiem – tie ir ar šķiedrvielām bagāti. Iepakojums ir, manuprāt, kompakts, viegli atverams, ērts līdzi ņemšanai, varēja gan būt nedaudz mazāks, lai ietilptu arī kādā mazākā dāmas rokassomiņā, taču ir ok! Atverot paciņu (ar riekstiem) – kas tas? – ŠIS DIEVĪGAIS AROMĀTS! Šis pavisam noteikti ir šo cepumu lielākais pluss! Riekstu garšas un smaržas cienītāji mani noteikti sapratīs. Turklāt, cepumiem ir ļoti niansēta un patīkama pēcgarša. Cepumi tiešām ir sātīgi un pilnīgi pietiek ar 5 cepumiem, lai vēders beigtu kurkstēt, kad līdz pusdienām jāgaida vēl 2 stundas. Ar ābolu gabaliņiem cepumi, atzīšos, gan ne visai gāja pie sirds, ļoti parasti, bez asumiņa, nav tās niansētās garšas-smaržas buķetes, kādi bija riekstu cepumiem, taču domāju tas ir gaumes jautājums. Taču par vienu zinu droši – riekstu cepumus pirkšu arī turpmāk un ieteikšu to darīt arī savai mammai, draugam un darba kolēģēm.
Riekstu cepumus vērtējums – 5+ balles
Ābolu cepumu vērtējums – 3+/4- balles
 
Dita, 28 gadi, strādā birojā
Pārnesot mājās jaunos Selga Active cepumus, pirmie pie kuriem „ķērāmies” klāt ir tie, kuros ir Indijas rieksti. Cepumiem ir patīkams aromāts, izmērs ērti mutē iedabūnams, garša – laba. Pēc pirmās paciņas notiesāšanas kārta bija pienākusi turziņai ar Ābolu gabaliņiem, atverot iepakojumu, uzreiz sajūtams ābolu aromāts un pagaršojot… ģimenē vienbalsīgi nolēmām, ka šie ir pārāki par pirmajiem, jo pavisam negaidīti „ābols ierastais”, garšas nianšu ziņa pārspēja karalisko Indijas riekstu. Pēc būtības, starplaikos starp ēdienreizēm pietiktos ar 5 līdz 7 cepumiem, lai remdētu uzmākušos izsalkumu, taču tā kā mūsu degustācija notikās pirms galvenās dienas ēdienreizes – vakariņām, paciņas kļuva tukšas nemanot. Bija garšīgi! Iesaku pamēģināt!
Cepumiem vērtējums – 4 balles


Līga, 30 gadi, bankas darbiniece

Kad saņēmu Selgas cepumpaciņas, biju mazliet izsalkusi, tāpēc rāvu turzu vaļā uzreiz, kas itin ērti padevās un remdēju izsalkumu. Cepumiņi mazi, smuki, apaļi, ātri vien izzuda no paciņas, palika vien nedaudz pāri ar ko vēl pacienāt draudzeni. Lai remdētu izsalkumu, man pietika ar 7 cepumiņiem. Iepakojumam tomēr varēja būt kāda aizdare, lai neizbirst pa mašīnu. Cepumus ēdot uzreiz varēja just, ka ir veselīgāki un savādāki nekā, piemēram, klasiskie cepumi, un īpaši garšoja ar Indijas riekstiem, mmmm gardi gan!
Cepumiem vērtējums – 5 balles
 
Guna, 31 gads, nodaļas vadītāja
Vislielākais prieks par jauno cepumu pagaršošanu tika maniem bērniem, viens no kuriem ir skolnieks, otrs – bērnudārza apmeklētājs. Pēc būtības, ja cepumu apēšanas ātrums netiktu ierobežots, tie tiktu notiesāti pāris desmitu minūšu laikā, tamdēļ nolēmām tos dozēt un katrs varēja saņemt pa 5 cepumiem, pēc katras ēdienreizes.
Nospriedām, ka garšīgi ir abu veidu cepumi, vienam bērnam varbūt vieni garšoja vairāk, otram – otri. Tas, kas man kā mammai sagādāja prieku, ir šī inulīna un citu šķiedrvielu klātbūtne cepumos, tas, kas satrauca – E vielu uzskaitījums uz paciņas. Kopumā, cepumi ir garšīgi un tie var būt lielisks našķis gan lielam, gan mazam!
Cepumiem vērtējums – 4 balles

 

Santa, 26 gadi, valsts iestādes darbiniece
Prieks bija kļūt par jauno Selgas cepumu testētāju un jo vairāk tamdēļ, ka esmu liela latvisko zīmolu cienītāja un patriote. Lieliski ir arī tas, ka ražotāji pievēršas aiz vien veselīgāku produktu ražošanai, tas ļauj vairs tik ilgi nestāvēt pie našķu plauktiem veikalā, jo ja ir iespēja iegādāties ko garšīgu un arī veselīgu, tad ilgi vairs nav jādomā.
Nodegustējot abu veidu cepumus, par maniem favorītiem kļuva tie, kuriem pievienoti ābolu gabaliņi, to garša manuprāt bija bagātāka. Pilnīgi pietiek ar apmēram piecu līdz sešu cepumu apēšanu, lai izsalkums tiktu remdēts, tamdēļ būtu lieliski, ja ražotājs padomātu par iepakojumu, kurā būt aptuveni šāds cepumu skaits, kurus var ērti ielikt somiņā līdzņemšanai piemēram uz darbu, vai kādu izbraucienu ar velosipēdu.
Cepumiem vērtējums – 5 balles

 

Vita, 42 gadi, grāmatvede
Mums jauno Selga Active cepumu testēšana izvērsās par kolektīvu pasākumu. Paciņas aiznesu uz darbu un kopā ar citām kolēģēm metāmies iekša nogaršošanā. Kopā ar zāļu tēju cepumi garšo lieliski. Mūsu kolektīvā 4 dāmas nobalsoja PAR – cepumiem ar Indijas riekstiem un 3 dāmas nobalsoja PAR cepumiem ar ābolu gabaliņiem. Cik cepumu īsti pietiek, lai sajustos iestiprinājies – nemākam pateikt, jo mums cepumu ēšana bija kolektīvs „darbs” un jo vairāk ēdāju, jo vairāk liekas, ka visam ir „mazuma piegarša”, tamdēļ bijām pilnīgi neobjektīvas šajā ziņā un ēdām tikmēr, kamēr paciņu saturi beidzās. Secinājums – noteikti iesakām cepumus nogaršot arī citiem darba kolektīviem ar vienu noteikumu – tiem ir jābūt daudz!
Cepumiem vērtējums – 5 balles

Vairāk par cepumiem vari uzzināt:
Selga Active ar ābolu gabaliņiem
Selga Active ar Indijas riekstiem

 

 
 
 
 
 
 
8 komentāru
  1. Arī es reklamēšanās iespaidā nopirku cepumus. No sākuma garšoja ne visai, bet tagad, nezin kādēļ tik ļoti iegaršojās, ka esmu nolēmusi iet kādu laiku cepumu plauktiem ar līkumu, jo nevar taču uzsākt cepumu diētu :).

  2. šodien nopirku tos, kas ar riekstiem- sajūsmā neesmu, bet slikti nav!!! Un nemaz tik veselīgi jau arī nav, tikai cītīgāk jāpastudē saturs…. kārtējais reklāmas triks “a la pilngraudu, šķiedrvielas, inulīns, veselīgi, sātīgi u.t.t.”

  3. Abi labi.
    Bet visas lietas, kas “ir ar āboliem, ābolu smaržu, garšu” rada sintētikas efektu. Tā tas man liekas ir ar pilnīgi visu – ēdienu, losjoniem, šampūniem…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.