Sports un īpašie pasākumi. JANVĀRIS 2015

Kādus aktīvus un īpašus pasākumus tev ir sarūpējis janvāris? Lasi un izvēlies savējo!

PASĀKUMI, KO APVIENOT AR SPORTISKĀM AKTIVITĀTĒM

Pasaules sniega diena18. janvāris ir Pasaules sniega diena, kura ik gadu tiek rīkota daudzās valstīs, to skaitā Latvijā, ar mērķi popularizēt aktīvo atpūtu svaigā gaisā sniegā. Pasaules sniega dienas ietvaros dažādas sportiskas aktivitātes notiks visā Latvijā. Taču, ja nevēlies iesaistīties kādā no organizētajiem pasākumiem, kādēļ gan nesarīkot Sniega dienu pašai un doties izbaudīt slēpošanas vai slidošanas priekus ar ģimeni vai draugiem?
www.infoski.lv

Festivāls "Egļu ceļš 2014" līdz 15. janvārim tev ir iespēja pagarināt svētku sajūtu un apskatīt vides objektu izstādi Rīgas ielās „Ziemassvētku egļu ceļš”. Šogad festivāls notiek jau piekto reizi, un tajā izstādītas dažādas oriģināli izgatavotas eglītes, ko veidojuši gan zināmi mākslinieki, gan mākslas studenti. Izstādes apmeklējumu vislabāk ieplānot vakarā, jo vides objekti pilnā krāšņumā parādās reizē ar pilsētas apgaismojuma ieslēgšanos. Tā kā eglītes izstādītas plašā teritorijā, mākslas baudīšanu varēsi apvienot ar veselīgu pastaigu.
www.eglufestivals.lv

ĪPAŠIE PASĀKUMI

Gaisamas spēles ziemas mijkrēslī – pašā ziemas vidū Brīvdabas muzejs pārvēršas par pasaku valstību, kurā ir izgaismotas ēkas un istabas. Ielūkojieties, kā senlatvieši dzīvojuši un svinējuši svētkus ziemā! To varēs paspēt izdarīt līdz 11. janvārim.

www.liveriga.com

Ziemas naktis zoodārzālīdz 25. janvārim vari ar ģimeni vai draugiem doties neparastā piedzīvojumā – apmeklēt Rīgas Zooloģisko dārzu dienas tumšajā daļā, pastaigājoties pa izgaismotajām zoodārza takām un vērojot dzīvnieku nakts gaitas. Zoodārzs par godu pasākumam atvērts līdz pat plkst. 21.00!
www.rigazoo.lv

Atpakaļ uz Mēneša NOTIKUMU afiša. JANVĀRIS 2015

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.