Skolēnu brīvdienās – uz kino!

Nepalaidiet garām iespēju skolēnu brīvdienās kinoteātrī „Parex Plaza” noskatīties latviešu animācijas filmu programmu „Sirsnīgi stāsti lieliem un maziem”!

Programmā iekļautas piecas neparastas animācijas filmas par draudzību, drosmi, iztēli un sapņiem, un tā būs interesanta visu vecumu skatītājiem. Programmas veidotāji aicina lielos brāļus un māsas ņemt pie rokas mazākos, saukt līdzi mammas, tētus, vecmāmiņas, tantes un tēvočus un doties uz kino – noskatīties Nila Skapāna tikko Berlīnes filmu festivālā rādīto „Burvīgo dienu”, Animācijas Brigādes jaunāko veikumu „Ledus pavēlnieks”, Edmunda Jansona muzikālo stāstu „Pavasaris Vārnu ielā”,  Rozes Stiebras pasaku filmu „Māsa un brālis” un studijas Rija dāvanu pašiem mazākajiem skatītājiem „Kad āboli ripo”.

Izmantojiet iespēju noskatīties filmas Rīgā k/t Parex Plaza skolēnu brīvlaikā un Lieldienās, bet citos Latvijas kinoteātros un aptuveni 50 kultūras namos reģionos līdz pat aprīļa beigām. Sīkāku informāciju par seansu vietām un laikiem meklējiet  www.atomart.lv!

Kad āboli ripo…
Režisors Reinis Kalnaellis, Studija Rija
Pilsētas nomalē, ābeļdārza vidū stāv senlaicīgs koka skapis, kurā mīt Kaķis un viņa draugs Pelēns. Rudeņos Kaķis vāc ābolus konservēšanai un tumšos vakarus kliedē ar adīšanu. Piepeši viņu rimto dzīvi pārtrauc dārzā ieripojusi ola.

Šī animācijas īsfilma izrādīta vairāk kā 60 festivālos 35 pasaules valstīs, kur priecējusi tūkstošiem skatītāju un ieguvusi vairākas balvas.

Māsa un brālis
Režisore Roze Stiebra, Studija Dauka
Māsa un brālis dodas sapņu ceļojumā uz Ameriku. Katrs no viņiem savus piedzīvojumus sapņo citādi. Abu redzētais savijas košā, bezgalīgā pasakā.

Ledus pavēlnieks
Režisors Ēvalds Lācis, Studija Animācijas Brigāde
Reiz sensenos laikos tālā zemē atriebīgs Burvis sasaldē visu karaļvalsti un nolaupa daiļo Princesi. Neskarts paliek vienīgi jaunais Pāžs, kuram nu jāglābj Princesi.

Pavasaris Vārnu ielā
Režisors Edmunds Jansons, Studija Atom Art
Muzikāls stāsts par mīlestību, godu un piedošanu. Sapnī Janka spēj izglābt Zelmu pat no ugunsgrēka, un saņem par to ordeni. Vai viņam pietiks drosmes aizstāvēt savu mīlestību arī pagalmā un parkā, kur uzglūn blakus ielas indiāņi?

Burvīga diena
Režisors Nils Skapāns, Jura Podnieka Studija
Koša un krāsaina filma par to, kā pavisam parasta diena pārvēršas gluži neparastā – pateicoties burvju pogai.
Filma tikko izrādīta prestižajā Berlīnes Starptautiskajā filmu festivālā

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.