Rīgā: Valmieras Drāmas teātra traģikomēdija Fantomsāpes

Rīgā, galerijā – skatuvē „Degunradzis” (Cēsu ielā 20) viesos Valmieras Drāmas Teātris ar traģikomēdiju Fantomsāpes. Rīgā plānotas trīs izrādes – 5., 12., un 14. maijā.

Izrāde ir tapusi pēc Vasilijia Sigareva lugas motīviem. Režisors ir Viesturs Meikšāns, kuram Fantomsāpes ir pirmais iestudējums Valmieras teātrī.

Fantomsāpes ir izrāde par teātra aizkulisēm, par kādu jaunu puisi, skatuves strādnieku Dimu. Savā pirmajā darba vietā viņš, teātra romantiskās un mākslinieciskās auras iespaidots, ļoti vēlas iepazīties ar aktieriem un negaidot ierauga bijušo aktrisi Oļu. Dima ļoti ātri pakļaujas un notic Oļas mīlestības apliecinājumiem. Viņam tiek stāstīts, ka Oļa ir aktrise, kas nevar iziet no lomas un nemitīgi spēlē kādu sen pabeigtu izrādi ar jebkuru vīrieti, kurš uzvelk viņas mīļotā izrādes partnera brilles.

Fantomsāpes, kas dzīvo tikai un vienīgi cilvēka prātā, ir kaut kas vairāk par tveramo un izskaidrojamo. Bieži mēs redzam to, ko mēs vēlamies ieraudzīt,  gluži tāpat kā Oļa katrā vīrietī saskata Vovčiku… Tās arī ir fantomsāpes.

Galvenajās lomās redzēsiet: Ilzi Lieckalniņu, Māri Bezmeru un Mārtiņu Meieru.

Sīkāka informācija par izrādi: http://www.vdt.lv/fantoms%C4%81pes
Biļetes vari iegādāties: JRT kasē, kā arī http://www.biletes.1188.lv/

4 komentāru
  1. no sakuma bija diezgan smiekligi 😀 tas aktieris, kas telo dimu, vnk vaaks, nu kur taa var… a beigas tadas miiklainas, gaidiju ko citu..

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.