Riga Fashion Week 2009

Klāt oktobra beigas, kas nozīmē, ka klāt arī gadskārtēja modes nedēļa jeb Riga Fashion Week 2009. Neskatoties ne uz ko, arī šogad dizaineri no Baltijas un citām valstīm priecēs ar savu veikumu. Šogad par pasākuma seju, pateicoties viņas stila izjūtai, izvēlēta aktrise Agnese Zeltiņa.

No 28. līdz 31. oktobrim Latvijas galvaspilsētā notiks tradicionālā Rīgas modes nedēļa RIGA FASHION WEEK, kuru organizē Baltijas modes federācija. Starptautiskais modes festivāls, kurš notiek divas reizes gadā jau vairāk kā piecus gadus, kļuva par Rīgas vizītkarti, apzīmējot pilsētu par Baltijas reģiona modes galvaspilsētu. Šoreiz Rīgas modes nedēļas laikā tiks prezentētas 2010. gada pavasara/vasaras sezonas modes tendences no vadošajiem Baltijas dizaineriem un pasaules slaveniem zīmoliem. Daudzveidīga prezentāciju, ballīšu un skašu programma pēc tradīcijas tiks piedāvāta RFW apmeklētājiem. 

Šajā Rīgas modes nedēļā, tiks plaši prezentētas 2010. gada pavasara/vasaras sezonas modes tendences mūsu austrumu kaimiņu izpildījumā – pazīstamo Krievijas un Ukrainas modes mākslinieku kolekciju kolorītā.

Latvijas publikai jau zināmais dizaineris no Sanktpēterburgas Oļegs Birjukovs arī šoreiz apmeklēs Riga Fashion Week. Tradicionālās skates vietā, savu pavasara/vasaras kolekciju modes dizaineris parādīs šauram viesu lokam ekskluzīvajā prezentācijā modes veikalā OverScore Smilšu ielā 16, jo tieši šajā veikalā, no šī gada pavasara, modes cienītājiem ir iespēja iegādāties zīmola BIRYUKOV apģērbus arī Rīgā. Rīgas modes nedēļas laikā Oļegs Birjukovs tiksies arī ar Latvijas modes māksliniekiem un studentiem, dalīsies pieredzē ar saviem kolēģiem un iepazīstinās ar Krievijas tirgus specifiku un perspektīvām.

Krievijas modes jaunās paaudzes dizaineris Maksims Čerņicovs parādīs savu kolekciju kā Riga Fashion Week goda viesis no Krievijas ar Maskavas nama Rīgā atbalstu. Pateicoties komerciālā pragmatisma un autora dizaina apvienojumam, MAX CHERNITSOV kļuva par vienu no veiksmīgākajiem projektiem Krievijas modes tirgū pēdējos desmit gados. Kolekcijas, kura tiks prezentēta Rīgas modes nedēļā, tēma ir Krievijas revolūcija, kura tiek atspoguļota caur tagadējā laika prizmu – impērijas lozungi ir apvienoti ar mūsdienu reklāmas saukļiem provokatīvajos zīmējumos uz t-krekliem. Šajā MAX CHERNITSOV kolekcijā ielas modes tendences tiek apvienotas ar striktu lietišķu stilu.Šoruden Rīgas modes nedēļas apmeklētājiem būs iespēja vērot slavenākā Ukrainas modes dizainera – RFW Goda viesa – Andrē Tana modes skati. Tāpat kā kādreiz Marc Jacobs ieviesa modē stilu grange, bet Stella McCartney – vintage, Andrē Tans atklāja virzienu Smart Couture. Pēc dizainera vārdiem, šis stils ir paredzēts "veiksmīgām un mērķtiecīgām sievietēm ar harmonisku iekšējo pasauli". Modes eksperti uzreiz atzīmēja šo virzienu, kurš apvieno sevī tieksmi uz izsmalcināto klasiku un komfortu. "Piegriezums, kurš glaimo sievietes ķermenim" – tā runā par Andrē Tana tērpiem.

Ar Riga Fashion Week programmu vari iepazīties šeit:  http://www.rfw.lv/schedule01.htm

6 komentāru
  1. Parasti Zeltinja tik smuka, tik smuka. Bet nu shitajaa bildee izskataas, it kaa vinjai mutee kaut kas dikti negarshiigs buutu.

  2. nepatīk tā sejas izteiksme 🙁 fotogrāfam bija mērķis iemūžināt neapmierināto grimasi??

  3. KĀPĒC Zeltiņa tik slikti nobildēta? Skaista sieviete, bet, ja ko pārmest, tad fotogrāfiem!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.