Pirmais tetovējums..

Sveiki, saku visiem tiem kam ir tetovējums, nav vairs ilgi jāgaida un drīz jau manu ādu rotās tetovējums, nu ne gluži liels, kurš atradīsies uz kakla rajona. Kā īsti ir, kad taisa? Ir nostāsti ka tas viss ir sāpīgs, sāp tikai tur kur āda plāna, nesāp kur bieza. Vai sāpes ir nepanesamas vai tomēr nekas traks tik gkluži kā iekostu ods? Un kopšana pēc tam kāda ziede jāsmērēs būs lai nerastos infekcijas un citas sliktas lietas?

15 komentārs
 1. Man ir divi tetovējumi. Jāsaka godīgi, ka sāp vairāk par oda kodumu. 🙂 Tur kur āda plānāka un jūtīgāka un/vai ādai tuvāk kauls sāp vairāk. Bet protams, tas atkarīgs no cilvēka. Katrā ziņā sāpes ir izturamas, un nav tik traki.
  Pēc tam kādu nedēļu visu laiku jāsmērē bepanthen ziede, lai tetovējums nepaliktu sauss. Svarīgi ir tieši bepanthen, jo tas ir antiseptisks, lai nerodas iekaisumi utmldz. Kad krevele būs nogājusi, tad var pārtraukt smērēt.
  Esmu dzirdējusi, ka pirmajās dienās nevajadzētu dzert alu, jo var izplūst tetovējums.
  Bet gan jau tetovētājs izstāstīs visu par kopšanu.
  Lai veicas! 🙂

 2. Lasīju ka teica ka nav ieteicams lietot alu, tas domāts par alkoholu vispār vai tikai alu kā dzērienu?

 3. Nedriikst nemaz ļaut,lai kreveli uzmet,jo tad krevelei nākot nost vai arī plēšot to nost,var izraut krāsu.Tapēc visu laiku jāsmērē tā ziede,jo viņa dziedē un neļauj mesties krevelei!Nedrīkst dzert neko rūgstošu-alus,šampānietis.No solārija ar uz kādu laiku jāatsakās-kamēr sadzīst!
  Sāp visur kur taisa-kur vairāk kur mazāk!

 4. Alkohols var traucēt dzīšanas procesiem. Var jau riskēt, dzert un tad skatīties, bet, ja ņem vērā, ka tetovējums būs uz mūžu, vai vajag?!

 5. Liels paldies par info es par alkoholu zināju ka jāuzmanās bet paldies ka brīdinājāt tieši ar kuriem dzērieniem jāuzmanās

 6. Stipros dzērienus lietot drīkst, nedrīkst neko rūgstošu – alu, vīnu, sidru, šampanieti. Jāsmērē “bepanthen plus” ziede, lai labāk un ātrāk sadzīst. nedrīkst pirmās dienas īpaši mērcēt, iet pirtī, solārijā, īpaši berzēt un rīvēt. Dzīšanas process ir apm. nedēļa. Sāpēt jau sāp, bet nav tik traki! Paciest var un sāpes ātri aizmirstas pēc tam… ir jau arī to vērts!

 7. Uztetovēju uz kreisā pleca tetovējumu un vispār nesāpēja, es pat teiktu, ka kutēja… meistarīte bija šokā, ka sēžu un smejos, jo citi raud… Viss atkarīgs no tā kāds katram sāpju slieksni… Jā nevar dzert tos vīnus, alus, šampjus – var sākt dzert kko labāk no 38 % 🙂
  – Amm un par solāriju un pirti uz mēnesi kaut kur labāk aizmirst…
  es smērēju ar vazeliin un sadzija viss ļoti ātri un tetovējums ir kvalitatīvs… 🙂

 8. Ta arī ir – nedrīkst rūgstošos dzērienus. Ziedi bepanten pati smērēju uz tetovejuma kādu nedeļu pēc tetovējuma uztaisīšanas – tā ir vislabākā ziede šādos gadījumos (un noderēs arī citreiz). Vai sāpīgi? Dzirdēts jau viskaut kas, bet man personīgi tas likās vairāk kā kutēšana vai viegla skrāpēšana. Sāpes – nevienu brīdi 🙂 Ja tetovējums uz mīkstumiņa, tad jau būs forši 🙂 Ja uz kaula, nu tad var gadīties visādi. Pavisam noteikti iesaku kārtīgi pārdomāt tetovējuma vietu, lai pašam neapnīk un netraucē. Gadās jau visādi… 😉

 9. Man ir viens tattoo, virs krūts. Man nesapeja. Likas tada vibbrrrreeeeejoša sajūta. Bet tā skaņa kā strādā mašīnīte ir mazliet brrr.. , bet tā nesāpēja, vairāk niezēja, bet kasīt nevarēju kamēr sadzīst.

 10. Nu nez, visi kas saka ka nesaap laikam nav taisijushi lielus tetovejumus un pavadijushi zem adatas vairak par paris stundam.. In reality it [cenzēts]ing hurts!!!

 11. kā tas ir.. ja man no dzimšanas uz pleca ir rēta.. viņš skaitas kā audzējs bet nekaitīgs.. vai varu taisīt tatoo?

 12. es nesen uztaisiijus sev tetuveejumu uz laptiņas , tas bija man pirmais tetuveejums.. man vispaar nesapeja .. es pat aizmigu.. domaju ka buus trakak un saapigak ,, bet neko tagad saaku domat par nako6o .

 13. Labāk padomāt par to brīdi, kad tetovējums sāks nepatikt kā man. Starp citu, griezos šeit pieminētajā J.Ķīša klīnikā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.