pirmā diena

karsta tēja šajā aukstajā ziemas janvāra dienā! Jā, ārā ir ļoti auksts, bet neskatoties uz to, es šodien saģērbos siltāk un devos nelielā pastaigā. Jo, kā jau es iepriekš rakstīju, ka badojoties vien es nemaz nemēģināšu notievēt, bet arī šobrīd es ēdu to, ko gribās, tikai mazrusciņ piedomājot ko un kā. Iegriezos veikalā pēc augļiem, nopirku ābolus un greipfrūtus(tie ir vienie lieliski citrusaugļi). Un ne miņas no šokolādes.
Sākšu ar brokastīm,  izmantoju svētdienas rītu ilgākai pasnaušanai un pamodos tikai ap desmitiem.Protams, pimais drabs ir uzvārīt karstu ūdeni, un šorīt es izvēlos dzert ne tēju, ne kafiju, bet kakao, ko diezgan sen neesmu nogaršojusi. Tā kā ārā ir mīnusos un vīrusi ir diezgan aktīvi šai laikā, es izvēlos graudu maizīti ar pastēti un virsū uzliekot pāris ķiploku šķēlītes. Kad brokastis ir ieturētas, pavisam noteiki vajag ieiet dušā, bet tādā drēgnā, lai uzlabo asinsriti.
Pusdienas pavisam elementāras – vārīti kartupeļi ar vistas gaļas mērcīti un zaļajiem salātiem pārsvarā. Porcijas lielums vidējs. Klāt piezeru kefīru.
Vakariņas pavisam viegla – tase  tējas ar tosterī grauzētu baltmaizes šķēli un aveņu ievārījumu.
Lai gan es apsolījos censties pēc plkst. 18 nēest, bet kaut ko vieglu jau var, piemēram, vienu ābolu. Šodien izdevās dienu sabalasēt tik lieliski, ka neko smagāku par augļiem neesmu ēdusi pēc plkst.18.

Tā kā šis viss neaprobežojas tikai ar pārmaiņām ēdienkartē, tad esmu iegādājusies rīta abonomentu sporta zālē, kurā iekļauta zāle, baseins un sauna. Bet papildus šim apmeklēšu aerobikas nodarbības otrdienās un ceturtdienās.

Pirms gulētiešanas izpildu vēl pāris vingrinājumus. Atradu tos pavisam nejauši, bet viegli izpildāmi un sajūtas arī uzreiz mainās.

arlavakaru, Madara

4 komentāru
  1. Amēlij, es jau zināju, ka svētdienā no mājas ārā neiešu, ja nu vienīgi pastaigā drusku, jo jutos nelāgi, tādēļ izvēle kruta par labu rīta pusei.

  2. Nu jā, grauzdiņš ar pastēti….veselīgāk gan būtu kaut vai ola un graudu maize. Bet kartupēlus ar visatas mērcīti nevajag koplietot, ja cilvēks vēlas notiecēt – gaļu ar salātiem , bez kartupeļiem, un arī cilvēks lieliski paēdis.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.