Piesakies jaunās Maybelline tušas testam!

Pagaidāma par pavasari liecina vien spožie saules stari. Lai kā arī nebūtu – savai sirdij un sajūtām taču nepavēlēsi – pavasaris pilnīgi noteikti ir klāt! Kā jau šajā gadalaikā ierasts, vēlamies būt īpaši pievilcīgas, skaistas un valdzinošas, tāpēc meklējam jaunas sajūtas un lietas, kas mūs varētu iepriecināt. 
Šobrīd par jaunumu ir parūpējies Maybelline, kas piedāvā savu jaunumu – Maybelline New York The Falsies Volum’ Express tušu ar glamūrīgu mākslīgo skropstu efektu! Un tā nav vienīgā labā ziņa mūsu lasītājām.

Jaunā Maybelline New York tuša ietērpusies īsti pavasarīgā tērpā – to veikalu plauktos atpazīsi pēc spilgti rozā "mētelīša".  Tušai ir apjomīga, izliekta birstīte, ar kuras palīdzību tu varēsi panākt patiesi ievērojamu efektu, jo redzamo skropstu būs trīs reizes vairāk!

Kāds ir The Falsies Volum’ Express noslēpums? Ekskluzīvā izliektā birstīte atrod katru skropstu, un trīs reizes vairāk skropstu kļūst redzamas, kamēr Pro-Keratīna šķiedras sastāvs piepilda katru atstarpi. Tādējādi mākslīgo skropstu efekts garantēts!
Šīs tušas aptuvenā cena veikalos – 6.99ls.

Un tagad otra priecīgā vēsts – Maybelline aicina 10 espati.lv lasītājas pieteikties jaunās tušas testam pirms tā vēl nonākusi visu veikalu tīklu plauktos! Nevilcinies un izmanto šo ekskluzīvo iespēju!
Savu pieteikumu sūti uz redakcijas e-pastu  – [email protected] līdz šīs dienas beigām. Ja būsi starp pirmajām desmit laimīgajām, tev tiks nosūtīta apstiprinoša atbilde un aicinājums ierasties pēc testējamā jaunuma.

Gaidīsim!

Par to kā veicies skropstu tušas testētājām, lasi rakstā Maybelline jaunās skropstu tušas testa rezultāti!

7 komentāru
  1. Izskatas, ka es vairs nevaresu ieklut testetaju saraksta, gaidisim tad rezultatus, ja bus meitenem paticis, iesu pirkt.

  2. Strādāju Drogās un tātad, man ir tā brīnišķīgā iespēja notestēt katru jaunu tušu, kas parādās plauktos. Mans viedoklis – laba tuša, taču, manā skatījumā, gandrīz nekādas atšķirības no iepriekšējās The Colossal klājuma ziņā. Colossal man pat patika labāk.

  3. Šodien nopirku šo tušu. Jāsaka, ka skropstas nedaudz pagarina, bet kuplināšanu nemanīju!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.