PAVASARA MODE 2013

Ziema vēl rit pilnā sparā, taču galvā jau sāk rosīties domas par pavasari, sauli, garākām un gaišākām dienām, un visu pārējo, kas piedienas šim gadalaikam. Un arī drēbju skapī lūkojoties, acis sāk meklēt gaišos un košos toņus, nevis tumši pelēcīgos! Espati.lv tev ir sagatavojis 7 karstākās pavasara modes tendences – baudi košās krāsas un rakstus, kā arī novērtē un izvēlies sev tīkamāko!

STRĪPAS DAŽĀDĀS VARIĀCIJĀS
Viena no šī pavasara un arī vasaras modes tendencēm ir tieši strīpas visdažādākajā to izpildījumā. Uz modes mēles, veikalu plauktos un uz ielām varēsi redzēt gan tradicionālo melni-balto strīpu salikumu, gan zili-balto jūrnieku stilam atbilstošo strīpu rakstu, gan arī strīpas visdažādākajās citu krāsu variācijās. Izvēlies savam stilam, gaumei un, protams, augumam atbilstošāko strīpu rakstu! Atceries veco likumu – horizontālās strīpas vizuāli paplašina, bet vertikālās savukārt slaidina un pagarina!
  
Halens, 24.99Ls                     H&M, 29.95Ls                         Halens, 59.99Ls

 
Seppala, 7.29Ls                      Karen Millen, 116Ls           Monton

 
Mosaic                               Monton, 23.90Ls                         Oasis, 54Ls

BALTĀ KRĀSA
Protams, baltā krāsa ir klasika, kas no modes skatuves nenokāpj nekad, tomēr būsim godīgas – rudens un ziema nav tas laiks, kad mēs šo krāsu bagātīgi izmantotu savā garderobē! Taču pavasaris un vasara ir tas laiks, kad baltajai krāsai pelnīti būtu jāatvēl vieta savā garderobē un stilā kopumā! Baltais šopavasar ir modē vēl spilgtāk, kā tas bijis citus gadus. Baltā ir pateicīga krāsa, jo vari to izmantot gan kā pamata krāsu kādā konkrētā tērpu salikumā, gan arī kā akcenta krāsu! Izvēlies savu variantu!
  
Monton                                      Ns King, 34.95Ls               Mango, 17.99Ls

 
H&M, 29.95Ls                     H&M, 14.95Ls                       Halens, 19.99Ls


Mango, 29.99Ls                Halens, 69.99Ls                      Halens, 39.99Ls

[BANNER]

RAIBI RAKSTI
Raibi un rakstaini apģērbi bija modē rudenī un nedaudz arī ziemā, bet tagad – pavasarī – tie pildīs veikalu plauktus vēl jo bagātīgāk! Apdrukas vari izvēlēties pēc savas gaumes un patikas – gan zvērādu raksti, gan ziedi, gan ģeometriskie raksti, gan ūdens tēma – tās visas būs apspēlētas šajā pavasarī un vasarā! Raibums ir gana praktisks un gana interesants, lai iekļūtu arī tavā šī pavasara tēlā! Ja esi drosmīga – vari atļauties būt raiba no galvas līdz kājām! Ja nedaudz baidies – kombinē raibo ar ko vienkrāsainu un neitrālu.

 
 
H&M, 14.95Ls                          H&M, 19.95Ls                       H&M, 19.95Ls


Mango, 35.99Ls                    H&M, 34.95Ls                           Mango, 35.99Ls

 
Mango, 45.99Ls                   Mango, 35.99Ls                        Oasis, 59Ls

ŠORTI
Šis mazais apģērba gabals, šķiet, ir viens no galvenajiem vēstnešiem tam, ka vasara tiešām tuvojas! Šorti būs šī pavasara un vasaras modes tendence, kuru patiesībā vari sākt ieviest savā tēlā jau tagad! Protams, agrā pavasarī izvēlies biezāka auduma šortus un velc tos kopā ar biezām zeķbiksēm, bet vēlākā pavasarī un vasarā jau sākas tas laiks, kad saules stariem varam parādīt arī savas kājiņas – tad izvēlēsimies šortus, kas krāsās košāki un audumā plānāki!
   
Halens, 39.99Ls                 Mango, 17.99Ls                  Oasis, 23Ls

 Oasis, 34Ls                        Cubus, 19.99Ls                    Oasis, 22Ls

 
Mango, 17.99Ls                 Mango, 27.99Ls                       Mango, 14.99Ls

KOŠAS KRĀSAS

Krāsās spilgta bija aizvadītā 2012. gada modes vasara, taču šis pavasaris un vasara solās būt vēl jo košāki! Modē ir visas varavīksnes krāsas, turklāt – jo košākas, jo labāk! Vari izvēlēties vienu, un izmantot kā akcentu, vai miksēt kopā un eksperimentēt ar visdažādākajiem krāsu salikumiem – izvēle tava! Nebaidies no eksperimentiem, kas tev var atklāt pavisam jaunas un negaidītas stila šķautnes.
  
H&M, 14.95Ls                      Monton, 9.90Ls                      H&M, 19.95Ls
 
Mango, 35.99Ls                      Monton, 29.90Ls                Mango, 27.99Ls

 
H&M, 19.95Ls                        H&M, 29.95Ls                           H&M, 14.95Ls

[BANNER]
GAISĪGUMS BLŪZĒS
Blūze ir apģērba gabals, ko laikam varēsim atrast ikvienas sievietes garderobē. Tomēr, ja ziemā tās parasti izvēlamies blīvāka auduma un stīvākas, tad pavasaris un vasara ir tas laiks, kad blūzēm jākļūst vieglām, gaisīgām un pat nedaudz caurspīdīgām! Fasoni un krāsas – visdažādākās! Šādas blūzes ir ideālas kombinācijās kā ar pieguļošiem svārkiem, tā ar biksēm, un neaizmirsti izmēģināt tās arī komplektā ar klasiskiem šortiem!
  
Oasis, 37Ls                      Mango, 45.99Ls                      Lindex, 17.95Ls

 
Mango, 35.99Ls                       Oasis, 39Ls                     Mango, 27.99Ls

 
Mango, 35.99Ls                      H&M, 24.95Ls                     Mango, 17.99Ls

ĀDAS APĢĒRBI
Ādas apģērbi ir vēl viena no šī pavasara modes tendencēm, kas savās variācijās būs ļoti dažādi. Modē ir gan klasiskā melnā un pieguļošā āda un tās apģērbi, gan daudz mīlīgākie un neitrālākie gaišāku krāsu ādas apģērbi – bēšs, maigos pasteļtoņos u.c. Izvēle tava! Ja vēlies iegūt liktenīgās sievietes iespaidu – izvēlies melno ādu! Tām, kurām noskaņojums romantiskāks, derēs maigie ādas toņi, kas ideāli kopā ar gaisīgām kleitām un svārkiem!

 Cubus, 29.99Ls                     H&M, 69.95Ls                Mango, 89.99Ls


Mango, 89.99Ls                     H&M, 59.95Ls              H&M, 29.95Ls

H&M, 89.95Ls                     Mango, 109.99Ls                       H&M, 19.95Ls

Pavasarīgi sveicieni no Bourjois – BOURJOIS Beauty’Full Volume skropstu tuša

14 komentārs
  1. AAAAAA kā gribas ātrāk to pavasari, lai var vilkt visas šitās puķainās kleitas !!!!!

  2. Patiesībā šo rakstu varētu vēl un vēl papildināt 🙂

  3. ir loti skaisti,adas bet tomer vel nav bijis atkusnis , lai vilktu tadas drebes, bet tomer ir loti skaistas drebes…..

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.