Pasākumi SEPTEMBRĪ, kur doties ar MĪĻOTO

Septembris ir sagādājis vairākus iemeslus, lai jūs abi izbāztu degunus no segas apakšas un dotos ārpus mājas – Dzejas dienas, Cēsu koncertzāle un ekskursija. Dodieties baudiet rudens romantiku un neaizmirstiet pa ceļam ieplānot arī kādu pikniku!

Dzeja. Šogad vērienīgākais dzejas festivāls Latvijā „Dzejas dienas” norisināsies no 4. līdz 18. septembrim, tomēr varam pačukstēt, ka dažādi dzejai veltīti pasākumi notiks gan pirms, gan pēc šiem noteiktajiem datumiem. Kaut ko tīkamu noteikti atradīs katrs!
www.dzejasdienas.lv/2014

Koncerts. Cēsu koncertzāle ir pēdējai laika must be there kultūras pasākumu vieta, kuru apmeklē visi un par kuru runā visur. Tas nekas, ka Rīga ir kultūras galvaspilsēta – dažreiz ir vērts sēsties mašīnā un doties ārpus tās. 21. septembrī plkst. 17.00 Cēsu koncertzālē būs mūziķa Goran Goras koncerts, kas norisinās koncerttūres par godu jaunā albuma „Mosties” iznākšanai ietvaros.
www.cesukoncertzale.lv

Saturīga pastaiga. Ja esat iecienījuši garas pastaigas, tad šī izklaide noteikti domāta tieši jums. 3. septembrī pulksten 18.30 notiks pastaiga-ekskursija „Pārdaugavas koka arhitektūras maršruts”. Šī ir iespēja uzzināt vairāk par skaisto māju vēsturi, Rīgas vēsturi un attīstību, ieraudzīt savas mīļās ielas un ēkas citā gaismā.
www.kalnciemiela.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. SEPTEMBRIS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.