Pasākumi APRĪLĪ, kur doties ar DRAUGIEM

Vienalga, vai tu un tavi draugi esat klasiskās mūzikas koncertu cienītāji vai sporta mīļotāji, jums šomēnes būs, ko darīt. Īpaši iesakām apmeklēt melno tirgu, jo tas nav izstāstāms pasākums, tas noteikti jāpiedzīvo pašam, lai pēc tam darbā varētu dalīties iespaidos.

KLASISKĀ MŪZIKA JAUNĀS SKAŅĀS
 
Aprīļa pirmajā nedēļā norisināsies 2. jauniešu mūzikas festivāls „AVANTI!”. 6. aprīlī plkst. 13.00 kultūras namā „Ziemeļblāzma” norisināsies festivāla noslēguma koncerts „GALA CLASSIQUE”. Apmeklē kopā ar draugiem pirms svētdienas vakariņām restorānā! 

KAUT KAS NEBIJIS

5. aprīlī „Sapņu fabrikā” notiks "Noderīgu zināšanu un ne-zināšanu melnais tirgus nr. 16", kurā 60 dažādu jomu eksperti piedāvās "Sarunas par uzlabotu, salabotu un beigtu ķermeni". Latvijā šāds pasākums ir pilnīgs jaunums, tomēr vairākās Eiropas pilsētās jau ir noticis.  Apmeklētājiem ir iespēja rezervēt individuālai sarunai kādu no 60 pieaicināto ekspertu – mākslinieku, filozofu, antropologu, medicīnas, vides un citu jomu pētnieku – pusstundas piedāvājumiem vai klausīties atlasītas sarunas austiņās kādā no sešiem "Melnā tirgus radio" kanāliem.

SPORTIŅŠ

No 15. līdz 21. aprīlim ar draugiem varēsi nodoties jaunai sporta pieredzei, jo klubs „Magnēts” organizē Orientēšanās nedēļu. Nedēļas pirmajā pusē norisināsies tautas orientēšanās pasākumi dažādās Latvijas vietās, bet nedēļas nogalē tiks izcīnīts Rīgas kauss.
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.