Mēneša horoskops. APRĪLIS 2014

AUNS
Pagājušais mēnesis no tevis prasīja daudz pārdomu un vērtējumu. Tādu kā cilvēku un notikumu izravēšanu no savas dzīves. Ja nepaspēji visu izdarīt līdz galam, droši turpini šajā mēnesī. Steigas nav!
Trakulīgajam Aunam riesta un romantikas mirkļi nedaudz sagrozīs galvu. Mīlas dieviete Venēra labu saskaņu atradīs ar Debesu labvēli Jupiteru, ļaujot piepildīt slēptākos un intīmākos sapņus. Attiecības ģimenē uzlabosies, dzīves un sadzīves partneris, kā pirmo reizi atvēris acīs, raudzīsies Tevī. Jāvelta uzmanība un dāsni jāsniedz viss tas, pēc kā mīļotais ilgojas.
Tiem, kam kārojas jaunu piedzīvojumu, un esošā situācija mīlas dzīvē atgādina vakuumu… jāturpina ticēt labajam Jā, un vēl – jāpiedomā pie savas uzvedības!

VĒRSIS
Mierīgā un atbrīvotā prātā nāks ekstravagantas idejas. Ir īstais brīdis tam arī ļauties. Neparasta pieeja ikdienišķām lietām un kārtībai savā dzīvē. Par to nāksies domāt daudz šajā mēnesī. Profesionālās savienības pārbaudes laiks beigu galā parādīs, kāda kuram loma. Šis laiks nesaudzēs nevienu, kurš savos nolūkos ir netaisns, un te jāiekož mēlē – tas attiecas arī uz tevi! 


Mēneša vidū, pavasara vēju vadītas, no rokām slīdēs gan finanses, gan emocijas. Tās ietekmēs gan attiecības ar draugiem, gan ar darba kolēģiem. Prasīsies pēc iespējas izpaust savas zināšanas un izlikt uz paplātes savu būtību. Un to es iesaku darīt, tikai – ar jēgu! To atradīsi darba procesā, kurā lieti noderēs kādam vēlreiz atgādināt to, cik vērtīgs personāžs tu esi.


DVĪŅI
Par to, ka sūra darba rezultāti nāk atpakaļ un ir patīkami sajūtami uz „savas ādas”, varēsi pārliecināties šajā mēnesī, kad pavasaris iesācis saulē sildīšanās periodu. Pavisam jau no darba vaļā nelaidīs, bet tie pienākumi var būt nedaudz vieglāki un tīkamāki.
Vīrietim būs jābūt par aktieri vai cirka mākslinieku, taču sievietes vēlmes jāpiepilda. Tā nav prasība, bet pierasta labo darbu cirkulācija – jo vairāk dosi, vairāk saņemsi. To Dvīņi īpaši sajutīs aprīļa sākumā, kad saņemt sanāks ne tikai mīlestības pilnus solījumus, bet arī pārsteigumus, negaidītus (un nedaudz trakus) piedāvājumus.
Turpinās finanšu situācijai labvēlīgs laiks. Jāstrādā pie to apjoma palielināšanas. Mēneša pēdējās dienās naudai būs pavisam viegls svars. Gribēsies tērēt bez apdomas, dāvināt, ieguldīt. Ja ieguldījums ir pārdomāts un tiešām vērts tavai nākotnei, var domāt par tā īstenošanu.

VĒZIS
Martā iesāktais temps un tēmas savu aktualitāti nezaudēs. Vienīgi lielas cerības uz to, ka rakņāšanās savu sajūtu dzīlēs būs palikusi pagātnē un atliks vien doties uz priekšu. Plānam ir jābūt. To no tevis prasīs arī mājinieki, iemīļotie un bērni.
Atvaļinājums tev nāks tikai par labu. Tam ir romantiski harmoniska noskaņa. Ja ceļojumā dosies ar mīļoto cilvēku, būsi tuvu medusmēneša sajūtai.
Partneri vai kāds no vadības prasīs pievērsties viņu ierosinājumiem. Ir vērts pētīt tirgu, meklēt iespējas un ieinteresētus makus, tomēr starta šāvienu vēl gaisā nelaid.
Mēneša beigās jāiet cilvēkos. Tie nāks arī paši pa vienam un vairākiem. Būtiskās pārmaiņas var notikt to cilvēku sastāvā, kas līdz šim pavadīja tavu ikdienu. Uz sava darba rezultātiem varēsi paskatīties no malas, turklāt ar augsti paceltu galvu.


LAUVA
Gaisīga, smaidīga un ar dzīvi apmierināta Lauva, šomēnes tiešām uz pasauli skatīsies caur citu prizmu. Tas, ko redzēsi, tev arī patiks. Skatīsies tikai uz to, ko vēlēsies redzēt. Atvaļinājuma noskaņojums galvā gan būs, taču darbs pie sevi un ģimenes malā nestāvēs.
Radošā enerģija kā zem akmens pagūlusies, jaunu darbu iesākšana prasīs lielu piepūli. Ir vērts pacensties un pa mazam gabaliņam stumt to vezumu uz priekšu.
Mēneša beigās atbildības nasta kļūs smagāka. Lauva savās ķepās spēs ielikt daudz un krietnu gabalu arī panest uz priekšu. Labas iespējas izaugsmei un savu darbu demonstrēšanai augsto un gudro vaigu priekšā. Ja nāksi klajā ar jaudīgām un, galvenais, ienesīgām idejām, tiks ieslēgta zaļā gaisma.

JAUNAVA
Pavasaris grozīs galvu, laidīs taureņus pa vēderu un galvu. Jaunavas ieslīgs ilūzijā par savu izvēlēto dzīves draugu, kļūs romantiskākas un maigākas. Un tavas vēlmes atskanēs tur augšā un nāks lejā, līs pār tavu galvu. Ja palaidīsi striķus nedaudz vaļīgāk – jutīsi kā cilvēki tev sniedz labestību, mīlestību un rūpes. Draugi un ģimenes locekļi tevi labprāt satiks biežāk.
Seksuālā dzīve prasīs pēc asu piparu maisījuma. Jaunavām jātiecas pēc partneriem, kas gatavi piepildīt viņu emociju trauku gan ar salkanām mīlas dziesmām, gan jaudīgu un kaislīgu mīlestību.
Kopīgi risināma finanšu tēma. Manīgākās Jaunavas ātri vien atradīs partneri, ar kura palīdzību nokārtot agrākos parādus un vēl pamanīsies papildus naudu nopelnīt.

SVARI
Pāris skaidrības Svari savā dzīvē būs ieviesuši, vel pie dažām būs galva jāpalauza. Ambīcijas būs uzkāpušas uz augstākā pjedestāla, būs pilnīga gatavība jaunam iznācienam sociumā, jaunai elpai profesionālajā dzīvē. Debesis arī būs vēlīgas labām un vērtīgām biznesa idejām, īpaši, ja izvēlētais mērķis būs skaidrs un virzība uz to notiks pakāpeniski un pārdomāti.
Par lielu vientulību šomēnes vari tikai sapņot. Tādas nebūs. Saņemsi vairums piedāvājumu, Tev uzmanību pievērsīs idejām bagāti un ar interesi pilni cilvēki. Tas var attiekties kā uz profesionālo dzīvi tā arī uz privāto. Starp citu, privātajā turpināsies pārsteigumu sērija! Apreibis no raibā piedāvājumu klāsta, Svari bar izdarīt pa kādai gruntīgai muļķībai. Centies savas īpaši ekscentriskās vēlmes novirzīt un esošo partneri vai citiem sadzīviskiem pienākumiem. Ar jauniem tā būs kā būs – aizsvilsies un izdzisīs.

SKORPIONS
Līdzīgi kā Marta beigās, aktīvi rosīsies pa darba lauciņu, pienākumi būs sakrājušies un darāmais būs gana. Ja spēsi savaldīt emocijas un nesist dūri galdā darba devējam tad arī turpināsi interesantu darbošanos, Ir iespējama darbavietas maiņa, taču šajā gadījumā tā varētu būt nepārdomātu lēmumu rezultāts un neperspektīvs risinājums nākotnei.
Mēneša otrajā pusē saņemsi darbības un sadarbības piedāvājumus un arī uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma. Vismaz ar vienu kāju izkāpsi no siltās ziemas migas un parādīsies cilvēkos. Partnerības priekšlikumi nāks no cilvēkiem, ar kuriem līdz šim ir kopā strādāts, ar kuriem krietnu pudu sāls ir notiesāta.
Viens tu nebūsi lielo notikumu bīdītājs, tādēļ jārauga cilvēkos pēc kvalitātes un sevī pēc pacietības un prasmes sadarboties.

STRĒLNIEKS
Pašās pirmajās Aprīļa dienās, kā zibens no skaidrām debesīm, pār tevi nāks krāsainas šaltis intīmi privātajā dzīvē. Dejosi, līdz zeme griežas, mīlēsi, tā, ka elpas vairs neatšķirt. Piesātināts mēneša sākums.
Ar iesākto jaudu un darba sparu būs jāturpina risināt jautājumus sabiedriskajā sektorā. Jāpabeidz kāds nozīmīgs darbs, jāsāk gatavoties jauniem projektiem. Ja strādā pie nākotnes aktivitātēm, ļoti uzmanīgi iesaku vērtēt cilvēkus, ar kuriem tajās iesaistīties.
Finanšu un kreditēšanas jautājumi būs iegājuši atrisinājuma taisnē. Būs skaidrība ar hipotekāriem kredītiem, laulību līgumiem, aizdevumiem un dalību uzņēmumos. Pie apvāršņa iespējas mesties lielajā biznesā, strādāt pie savu personīgo ideju īstenošanas, pie lielajiem plāniem, kas gādās par finansiālu stabilitāti nākotnē.

MEŽĀZIS
Visu mežāža uzmanības devu, pirmkārt, prasīs mājas dzīve. Tajā jau Martā iesākās skaļāki vārdi, izteiksmīgāki notikumu pavērsieni.
Kamēr atrodies ar vienu kāju mājās un ar otru kāju profesionālajā dzīvē, tikmēr īsti laimīga un piepildīta nebūs neviena no tām. Un kā jau tev tas ir ļoti labi zināms, bez tavas līdzdalības un virsvadības, nekas šai pasaulē nenotiek (tā, kā vēlies), tādēļ – jāķeras klāt. Ja mājās skan mazas balstiņas un gaida silta sirds, tad gan, neatskatoties jādodas turp.
Mēneša beigās vairāk laiku velti mākslas un kultūras dzīvei. Atvērsies arī komunikācijai un saziņai ar radiniekiem, tādiem cilvēkiem, kurus neizdodas satikt pateicoties ikdienas skrējienam pa darba lauku.
Gan jaunās, gan esošajās attiecībās Mežāzis kļūs krietni pielaidīgāks un emocionālāks. Pilnīgi citā gaismā, kā Mēness otra puse, Mežāzim būs svarīgi tas, kā jūtas viņa cilvēki. Ļauj, lai viņi tevi iedvesmo.

ŪDENSVĪRS
Aprīlis sāksies ar lielu informācijas un jaunumu gūzmu, kuru tuvu var pielīdzināt ar atlidojušiem gājputniem, kas čivinot, priecājas par biežiem saules staru glāstiem. Daudz interesēsies par notikumiem savā tuvākajā apkaimē un arī aktualitātēm pasaulē.
Tikpat nopietnas un prātīgas pārdomas kā pagājušajā mēnesī, jāturpina saistībā ar profesionālo izpaušanos. Uzcītīgs darbs pie iesāktajiem projektiem un pienākumiem. Īpaši uzmanīgi jāattiecas pret naudas lietām.
Pārdomu procesā var tikt pie jaudīgā idejām, kas būs kā pateicība par ieguldīto darbu. Tas attiecas arī uz attiecībām un privāto sfēru. Jo vairāk tai veltīsi savu laiku un uzmanību (nevis naudu), jo ausij un sirdij tīkamām būs tās pārvadījums. Tavas sirds cilvēks un arī tu ieslīgsi romantikas un ilūziju valstībā. Tieksies pēc maiguma, jūtu izpausmēm, ilgosies pēc tauriņa spārnu sajūtas pavēderē. Ar rīkošanos būs sarežģītāk – ar grūtībām pielaidīsi sev klāt neieinteresētus pretējā dzimuma ļaudis. Jāļauj fantāzijai vaļu, jāiekrāso ikdienu košās un baudāmās krāsās.

ZIVIS
Radošas idejas nāks prātā un maciņa sienām būs iespēja sajust zināmas pārmaiņas. Kā sauc, tā atskan. Ja ļausies spontānām peļņas iespējām, tad arī ieguvums un labuma noturība tām būs trausla rakstura. Azarts un dāsni solījumi vilināt vilinās, taču dižķibeles jau kāri raudzīsies ap stūri.
Ar plašu vērienu būs atvērušās durvis uz laimīgu ģimenes dzīvi, romantisko attiecību lauciņu. Labprāt grozīsies izskatīgu un mīļu cilvēku kompānijās (īpaši, ja tajās dod ēst un silti padzerties), meklēsi iemeslu parādīt savas labās īpašības.
Neliela odziņa privātajā sadzīvē darīs jūsu ikdienu krāsaināku un tīkamāku kopā esot. Jārunā atklāti, jāsaka savas domas un intereses.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

[email protected]
Tel. 29126284
Skype: riekstina.rita

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.