Par daudz seksa

Ja esi skatījusies salkanas filmas, droši vien arī tev ir iepotēts stereotips par saldo pārīti, kurš katru mīļu dieniņu sāk ar labu kniebienu. Un tās, kuras mēnesi nav dabūjušas, saldkaislās ilgās nopūšas. Savukārt tās, kuras ilgoto piedzīvojušas, zina, ka patiesībā ikdienas sekss ir elle zemes virsū. Tā var būt trīs dienas pēc kārtas, nedēļu, ir periodi, kad vari mīlēties arī vairākas reizes dienā! Bet pēc tam tas nemanāmi (patiesībā ļoti manāmi) kļūst par kaut ko tādu, kas uzdzen galvassāpes (gan pietēlotas, gan īstas). Ir rīti, kad pēc nepatikšanām darbā un ievilkušās sēdēšanas pie papīriem gribas pagulēt ilgāk, nu kaut piecas minūtes. Un te viņš ar savu stīvo pie taviem sāniem un siekalainu muti pie auss. Nu, kāpēc vecis nevar saprast, ka seksu var arī negribēt! Ka tas nav noraidījums viņa vīrietībai vai atbilde, ka vakardienas seksiņš nekam nederēja, bet man vienkārši nav īstā oma. Es šorīt gribu pagulēt, noskaņoties sapulcei darbā. Es negribu tevi un nevienu citu arī ne!

Bikšainie, ielauziet savā cietajā paurī, ka nē dažreiz nozīmē nē! Ka stulbās anekdotes par sievietes nē, kas nozīmē jā, ir vien emocionāli infantilu veču izdomājums. Nedomāju, ka arī jums seksu gribas katru dienu.
Galu galā, ja nu tik ļoti gribas, izdomājiet, kā…  Uz priekšu! Un dažreiz pieņemiet, ka sieviete var nevēlēties seksu. Tieši seksu, nevis vīrieti. Varbūt tad portālos vairs nebūs jālasa, kā pateikt vīrietim, ka šodien sāp galva. Nav daiļi un izklausās žēlīgi! Un diezin vai attiecībām tas nāks par labu.
Es mīlu un gribu, bet ne tagad!

14 komentārs
 1. Un cik bieži tā gadās, ka tiešām negribas? Protams, reizēm arī negribas. Un vīrietim jau arī ne vienmēr stāv. Bet, ja diviem cilvēkiem kopā ir labi, tad kāpēc lai dienu nesāktu ar seksu? Arī tad, ja tā ir paredzēta gara un nogrudinoša? Mani, piemēram, tas iedvesmo. Un reizes, kad tiešām negribas, varbūt ir viena no divdesmit..

 2. Vīriešu loģika. Ieskaidrojiet to manam draugam,ka seksu var tiešām NEGRIBĒT un tam nav nekāda sakara ar tev nav labi ar mani, tu gribi citu un utt. Un man riebjas, ka viņš prot mani pierunāt uz to… pēc tam es to nožēloju….. Man pilnīgi pietiktu ar 4, 5 reizēm nedēļā nevis 10 un vairāk… Es pat nezinu ko lai te komentē, raksts ir sasodīti precīzs un trāpīgs… Ja vīrietis mīl savu sievieti viņam ir jārespektē viņas vēlmes, nevis jādomā ar to, kas ir zem jostasvietas…

 3. Pēc pēdējo rindkopu tēlainajiem izteicieniem spriežot, Hertai tiešām ir problēmas ar šo lietu 🙂

 4. Piekrītu essential par tām 10 un vairāk reizēm! Bet nevar nedomāt ar to, kas zem jostas vietas, ja sekss tiek piešķirts 1-2 reizes mēnesī vai retāk un vēl tad tas jāuztver kā milzu balva! Tad šis “negribu” sāk tiešām asociēties ar “tev nav labi ar mani, tu gribi citu un utt” 🙂

 5. par šo tēmu vienā no neseniem (vai varbūt jau seniem)Cosmopoliten bija raksts, tipa, četras dažādas sievietes tipi tevī – tas viss saistīts ar sievietes ciklu. Izlasīju un varu teikt, jā, pilnībā piekrītu, ka ir reizes, kad gribas kā trakai un 10 x dienā, un tad pienāk brīdis, kad godīgi pie sevis padomājot, negribas .. iesaku izlasīt ne tikai sievietēm, bet arī stiprajam dzimumam.

 6. Viss jau ir pareizi. Sievietei ir “tiesības” negribēt. Bet tikai tad nevajag braukt virsū večiem, kad tie izmanto tās pašas “tiesības”.
  Bet nezin kāpēc tad jāklausās kaut kas tāds:

  1. Tev nestāv?! Laikam biji pie maukām.
  2. Tev nestāv?! Jā un arī pelni Tu maz un mājā viss salūzis.

 7. Otomars liidz peedeejai rindinjai izlasija. Gribu veel trakaak sadramatizeet kraasas un teikt sava drauga un ciinju biedra Ziga vaardiem. Viņš savam 75 gadiigam onkulim jautaaja – Peteronkul, pasaki, kaa tas ir kad vairs nestāv?” Un Pēteronkuls atbildēja – Zin’ Zigīit, es arī to kaadam vecaakam vecim gribu pajautāt”
  Taatad! miiljaas manas! Turamies!!!!:)))) Visa dziive jums veel priekshaa!

 8. Ja grib taisiit karjeru un domaat par sapulceem un naudaam, tad vajag taa arii dariit. Tas attiecas vienliidz gan uz meicjaam un dzjekiem. Esmu pats taa esmu dariijis, nekaadu probleemu – visiem labi. Dari savus daraamos, 2 reiz meenesii uztaisi mazo seksa maratona weekendu (taa lai pirmdienaa veedera presiiti juut) un darbojies taalaak ar savaam lietaam, karjeraam sapulceem, biznesiem, skolaam – kas nu katram tuvaaks.
  Nevajag nokraameet sev blakus meicju/dzjeku un peectam piiksteet, ka vinsh/vinja kauko njaud par seksu, attieciibaam, uzmaniibu etc.
  Nevajag jaukt karjeroshanos, pikja pelniishanu ar attieciibaam un otraadi.
  Un jaapiekriit ir vienam no komentaariem, ka ja dzjeks peekshnji negrib, tad nu gan ir lielaa puushanaas un komentaari par citaam, [cenzēts]am etc un ir dzirdeeti par naudaam, attieksmi un ko nu tur veel.
  Ne pa velti ir kreivu teiciens – budj po proshce, i ljudi k tebe potjanetsa!!!
  Ja Tev to dzjeku vajag dekoraacijai, tad labaak seedi viena, aizej paaris reizes meenesi kaukur normaali padraazies un viss buus shtokos. Atrast dzjeku/meicju kursh(a) ir ar mieru paaris reizes meenesii paseksot nav miliiga probleema.

 9. Pilnībā piekrītu Sensay, arī uz sevis esmu novērojusi, ka viss ir atkarīgs no cikla. Protams, attiecību sākumā gribas katru dienu un 5 x dienā :D, bet kaut kad jau šis periods norimst. Vēlāk viss ir ļoti vienkārši (vismaz man), kad sievietei tuvojas, ir, vai tiko bijusi ovulācija, tad viņa ir ļoti seksuāla un griboša, bet dažas dienas pirms ikmēneša dienām negribas, tāpat arī tajās dienās negribas, kad ikmēneša dienas aiziet, tad atkal viss stabilizējas. Bet šo laikam veči nekad nesapratīs… diemžēl…

 10. Var runāt par ciklu tikai tajā gadījumā, ja sieviete nelieto hormonālo kontracepciju. Un nevajag aizmirst, ka tā var izraisīt arī negribēšanu.

  Es tikai nesaprotu, kāpēc tiek iedalīts tā, ka man, normāli gribošai sievietei iedalīts vīrietis, kurš lāgā to lietu negrib, bet jums, kuras negrib, jāizdomā neesošas galvassāpes.

 11. Nu meitenes, meitenes! Kā tad tā. Manuprāt, tās runas par to, ka vīrieši ir tie, kas visu laiku grib par daudz, ir klišeja. Pēc savas pieredzes zinu, ka tas ir tieši otrādi – sievietes ir tās mūžam gribošās, līdz pat tādam absurdam, ka mans džekiņš man paskaka, ka viņa “draudziņš” vairāk vienkārši nespēj. Atelpa uz 15 minūtēm un viss ir bumbās atkal. Bet man laikam ir palaimējies un nekad nav bijis tā, ka viens otram seksu uzspiestu. Ir jau svarīga tā saskaņa tomēr un ja tas klikšķis ir, tad nekādas atrunas nevajag.
  Un vēl par to negribēšanos. Citreiz tas iemesls varbut ir tieši rutīnā, ka tu jau zini, kā tevi paņems priekšā. Stipri iesaku tad pavariēt un citreiz kaut to pašu nogurdinošo darbadienas vakaru padarīt par īstu relaksācijas un baudas oāzi.
  Bet tām,kurām ir tie mūžam gribošie vīrieši varu ieteikt tikai vienu, ko man vecāka gadagājuma sieviete pamācija: Sievietei vajag izjāt ar savu vīrieti tā vienreiz no sirds, lai atcerās un pie citām vienkārši tad arī nav spējīgs aiziet 🙂

 12. Bumbinja: Tu esi viens gudrs skukjeens!:) Man jau vairaak skjiet, ka Hertai vinjsh nepatiik… bet jo vairaak viņš grib sevipieraadiit miilas frontee, jo vairaak vinjsh sadara mulkjiibas. Vislabaakais iemesls kaa buutu atdziivinat hertu… vinju pielniigi ignoreet…! Tad vinjai buutulaiks aizdomaaties.

 13. Par ciklu un hormonālo kontracepciju nepiekrītu, jo pašai jau vairāk kā 2 gadus ir spirāle Mirena un mana gribēšana vai negribēšana ir atkarīga tikai un vienīgi no cikla. Kā mana ārste teica, ja sievietei atrod pareizo kontracepcijas līdzekli, tad viss ir vislabākajā kārtībā – svars, libido, cikls utt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.