Otomārs un celulīts

Nu, protams, ja jau Otomārs atver muti, tad tūlīt visas bļaus, aizvāciet šo rupekli. Īstenībā viņš ir visnotaļ maigs un amizants puisis, tikai kad atver vaļā muti… tad ak, Dievs… valodiņ, nāc atpakaļ pie viņa!

Tātad, celulīts un kā Otomārs tiek ar to galā! Ir meitenes, kuras saka, ka šī lieta ir iedzimta. Pareizi, tur neko nevar padarīt, esmu spaidījis gan kuplas meitenes, kurām nav un nekad nav bijis celulīts, un mani neķītrie pirksteļi ir apčamdījuši modeles tipa grabuļus, kam ir oh-ho-ho zemādas grumbas! Tie visi krēmi, kas sola zilus brīnums… tie ir domāti ??????? (Mīkla no Otomāra! Ieraksti trūkstošo vārdiņu.) Jūs savas pakaļas variet iesēdināt divdesmit litrīgajā  pretcelulīta krēma spainī un efekts būs tik liels cik jūsu smadzenes būs ietekmējusi krēma lietošanas instrukcija, kuru jūs sēžot spainī būsiet apguvusi, jo ir stipri par vēlu dzert minerālūdeni, kad aknas ir nodzertas!

Es savā mīļajā meitenē ieguldu ļoti daudz spēka un pacietības… un ir rezultāts. Vēlāk, ar asarām acīs es skatos uz savu sava darba augļiem un priecājos. Visefektīvākais paņēmiens ir medus terapija. Vienvārdsakot ar medainu plaukstu šaut pa pliku sievietes pakaļu līdz tā ir sarkana kā nokaitēta dzelzs, un arī pati plauksta džinkst.
Kā to dara? Pirmkārt, ir jādabū foršs sitējs. Otrkārt, celulīta nēsātāja ir jānogulda uz vēderu tā, lai būtu parocīgi pliķēt. Blakus jānoliek puskusis medus un ūdens trauciņš ar kuru regulāri ir jāsamitrina dauzāma vieta, jo pa sausu dauzīt ir nenormālas sāpēs. Es pats paprovēju uz sevi… nu, i nafig! Bet apetelīgu sievietes dibenu padauzīt ir diezgan liels gandarījums… vismaz pirmās piecas minūtes, kamēr vēl dauzītājs nav noguris.

Mēs sasmērējam rokas, un samitrinām dauzāmos vaigus un ciskas, un tad lēnām sākam plikšķināt. Kādam ir jābūt efektam!? Ir jābūt tā, lai plauksta pie dibena ādas mazliet pielīp un it kā ar grūtībām jūs to raujiet nost. Nevar būs ne par mitru, ne par sausu. Plikšķināt nevajag ar spēku. Savādāk no sāpēm celulīta nēsātāja sāk izdvest neartikulētas skaņas un cenšas aizrāpot prom. Katram no vaigiem un ciskām ir jāvelta vismaz piecpadsmit minūtes… un tā tas ir jādara katru vakaru, divas nedēļas. Īstenībā līdz riebumam, bet ko padarīsi… ar šo lietu ir jācīnās kopīgiem spēkiem… Kas notiek zem ādas? Brīdī, kad sitējs plikšķina pa pakaļu, tas maita celulīts it kā atmostas „ O, ble, kas te notiek? Help! Hilfe! Pisjēēēc!” Celulīts jūt, ka ap viņu nenormālā ātrumā sāk traukties asinis, tas  uzkarst. No tās plikšķināšanas tas baigi sūdīgi sāk justies. Viņš sāk mainīties, tas it kā sāk nodarboties ar fitnesu, līdz tā izskats paliek veselīgs! Lai vienkāršāk būtu saprast, paņemiet želantīnu, pietiks ar karoti, ieberiet to glāzē un uzpiliniet dažas ūdens piles, un pēc brīža paskatieties kāds tas izskatās, bet ja mēs to nesmukumu sajaucam ar buljonu, mēs rezultātā uz šķīvja izliekam smuku, glītu, maigu aukstgaļu, kurai uzšaujot ar dakšiņu mēs saredzam tieši tās pašas vibrācijas, kas notiek, ka pa jūsu gaļīgajām  bulkām kāds no rīta uzšauj ar plaukstu.
Viss, attā,
Vienmēr jūsu Otomārs
P.S. Un kad vakarā jūs atnākt mājās… puslodes joprojām vibrē, kā zemestrīce…

26 komentāru
 1. “Vēlāk, ar asarām acīs es skatos uz savu sava darba augļiem un priecājos.” 😀 Skaisti uzrakstīts un visnotaļ derīgi arīdzan!

 2. :DDDD
  perfekti!!!! to es saucu par palīdzēšanu! mīļie vīrieši palīdziet biežāk savām sievietēm!

 3. oi ka vakar vakarā tieši vēl nodomāju, ka Otomāra vai Pamelas sāk pietrūkt! jaunās nedēļas sākums ir izdevies!
  p.s
  a klau, Otomār, tiešām ir labi rezultāti? es šito variantu pati uz sevi izmēģināju (protams, pašai sev to pasākumu tā pagrūti veikt, bet, kā saka, ja labi grib – visu var) bet manis dzirdētajā receptē nekas parūdeni nebija minēts & jau laikus tika brīdināts, ka būs varen sāpīgs pasākums. Bija ar! tāpē tik vienu reizi uztaisīju! Bet nu ja Tu saki, ka toč ir rezultāti, tad jau būs jāsaņemas…

 4. bet šādu procedūru vajaga darīt ik pāris dienas, respektīvi – šodien vienu savu dupša / ciskas pusi, rīt otru pusi, parīt atkal to pirmo pusi… un tā uz maiņām. bet drastiski un sāpīgi… uuiii…

 5. Astitei: Tu esi slinjkje:) Divas nedeljas un katru dienu, lai celulits nespeej attapties! Tas ir jaamochii katru dienu… katru vakaru! Kaa vinjsh tik atmostas un saak labi justies… taa jaadod pa dullo!

 6. Labriit: Nu, vienai nav iespeejams tik labi sevi apstraadaat! Ir reizes, kad ar vienu roku es plikshkjinu pa dupsi, bet ar otru roku turu vinjas matus, lai shii prom neaizraapotu… pasham piere sviedros un roka dzjinkst, bet liidz galam!

 7. HAHAHAHA Ak jel! Par to projāmrāpošanu! Bet tā nu ir ar to medu, iesaku vēl izmantot kafijas biezumus kā skrubi. Tie kafijas graudiņi var būt nav tik iedarbīgi kā puiša plauksta, taču dibens arī paliek sārts, pieļauju, ka celulīts arī nepriecājas + uzmundrinoša smarža un 100% dabīgs produkts bez parabēniem! Priekā!

 8. Ja sapigs pasakums ,bet paliek ari mazi zilumi ,tik nezinu cik ilga laika vini noeit mos kada zin

 9. Otomar, tavam brinumlidzeklim iespejams nav ne vainas, tacu manuprat te varetu ieviest ari nelielas korekcijas. Manuprat visa fiica ir pasa procesa, respektivi celulita kustinasana, tamdel efektu var panakt ari iemercot ka tu saki, pakalu, 20l celulitkrema bundza un pec tam, to kartigi ar kadu paligierici (tas var nopirkt tados veikalos ka The Body shop utml.) svarigas vietas izkustinot, jeb izmasejot. Un sitta dara, tevis noteiktas – divas nedelas, katru dienu, var pat 2 reizes diena! Ir parbaudits – strada un nav vajadzigs Otomars , tpu, t. i. masetajs :)!!!

 10. Stāsts ir vienkārši burvīgs, taču diemžēl, tādu kā tu, Otomār, vispār nav mūsu teritorijā ko sauc par Latviju :), nu vismaz es tagad zinu tikai vienu šādu vīrišķi, kas ir gatavs piestrādāt pie savas sievietes pēcpuses!!! Tamdēļ mums ir jāsamierinās ar pašu spēkiem, jāiet vingrot, jādodas uz maksas 🙁 procedūrām, vai jārīkojas līdzīgi, kā Gukse te rakstīja.

 11. Guksei: A! Tu domaa to shtruntus no koka… tadus, kas uz rokaam maucami un maseejami?
  Ir jau daudz un dažādu masaazjas veidi kaa likt apsarkt dupsim… visvienkaarshaakais un kaifiigaakais ir tad, kad celulita neesataaja stāv bobiisha stilaa, bet otrs bobiitis ar zemveederes priekshpuses pumpiiti baigi ātri pumpē sievietē gaisu… turp atpakalj, turp un atpakal…

 12. Fifa: es gan esmu lasījusi tieši no sieviešu rakstītā, ka vīri iet palīgā n pliķē lā dulli. nu kur tad vēl tikt pie iespējas sadot sievai pa mici, kā lai saka.. vismaz kāds prieciņš 😀

 13. 🙂 visforšākais, kas lasīts par tik ljooti apnikusho celulīta tēmu! Paldies! 🙂 🙂 🙂

 14. Sievietes, nav te ko pūsties, ka Latvijā maz izpalīdzīgu vīriešu.
  Droši vien pašām pietrūkst drosmes atklāti ar savējo par šo tēmu runāt.
  Es savējam saku: man ir celulīts. Zinu tādu un tādu metodi. Palīdzēsi?
  Un tā nu viņš ņem medu un pliķē mani.
  Tā ka Otomārs nav vienīgais Lieliskais!
  Klau, Otomār, uzraksti lūdzu savu viedokli par celulītu no estētiskās puses.
  Nu, protams, ir neglīti, ka celulīta īpašniece iet pa ielu miņukos.
  Bet te vairāk jautājums par mājas apstākļiem – kaila sieviete vai biksītēs.
  Nu ir visss redzams… kā tas tevi ietekmē?

 15. O! Un vēl apspīlētos miņjukos! Taa, ka redzama katra grumbinja!:)
  Te jau jaaskataas shis jautaajums kompleksaa, kas ir shii sieviete, kura “valkā” to celulītu? Ja sieviete pie kuras čiča es labi izguļos… tā ir viena lieta. Ja gar manām acī slampā kaut kāds briesmonis, kura sastāv no vispārēja celuliita… nu, tur vienkārši gribot negribot jālaiž uz desām…

  Klau, neuzdod man tik sarezjgjiitus jautaajumus. Mans zakjis uzvelk augstpapēžu kurpes taa, ka visa pakaļja ar to mazuminju, ko viņja sauc par celulītu… uzraujas augshaa un manam skatam paveras briinishkjiigs skats. Kaaaroche! Viss atkariigs no paara, cikviens otram vinji ir vajadziigi!!!!

 16. Otomār, tu gan izrādās esi tāds nekritisks, tai zilbikšainajai, kas redzama fotogrāfijā otrā no kreisās puses, tūliņ būs celulīta 2. pakāpa, ņemot vērā to, ka foto ir no tava personīgā arhīva, iesaku saņemties, uzzvanīt viņai un paziņot, ka laiks sākt nodarboties ar pašterapiju, vai arī lai velk garākas biksas kājās, vai arī nu pats zini – piedāvāt savus pakalpojumus.

 17. Atvaino, ka neatbildeeju vakar… guleeju ar liftinga masku un gaidiju, kad sejas ādu nospriegos. Taa! Ko tu man tur teici, kurai tur ir celulīts? Kāda otraa? Tur visam driiz buus…:)

 18. He, Otomars kluvis par “kosmetologijas specialistu”, nu nu, gaidisim kas notiks talak.

 19. Nu ko baiga erotika, celulita proceduras veicot, tas laikam k kads jauns fetiša veids! Bet interesanti ar to medu nevar iepliķēt arī smadzenes, varbūt ka dažam labam kāda saprāta dzirksts parādīsies!

 20. Daniels:vecīt, es nesapratu… tu to man veltiiji, ka man saprāta dzirksteles nav…?:)

 21. Daniel, dāmas to vien gaida, lai kāds teiktu: visa vaina smadzenēs, skaistums nāk no iekšienes, aizmirstiet celulītu un dzīvojiet nost! Jūs mīlēs ar visu celulītu! Ja tāds ir tavs vēstījums, tad lūdzu izvērs to sīkāk, jo katras sievietes sirdī to lasot ielīst prieks. 🙂

 22. Par medus masāžas efektivitāti pilnīgi piekrītu. Es to parasti daru pirtī, un mācu arī mazajām kaimiņmeitenēm viņas ir sajūsmā par visādām šādām procedūrām :))

 23. ok! jutājums tāds… un cik ilgi tas labais rezultāts saglabājas???
  derētu pamēģināt… 🙂

 24. nu pameginaju shovakar pirmo reizi….nu sap bishkinj, bet pofig, man rokas un plauksta vairak sapeja no tas sishanas un nogurst roka ne pa jokam, bet citadi…es nezinu nav tik traki, es to devu pa meshkam…es nezinu ko gatava darit…lai tik vinsh noiet..ka pa sapem nedomaju, izturet var, nav nekas tur traks

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.