Mūsu mīļās mammas – dalāmies stāstos!

espati.lv kopā ar saldumu fabriku Laima un žurnālu Marta šogad Mātes dienā stāstīs par mammām, kuras ir godam pratušas izaudzināt labus bērnus un galvenais, ir mācējušas mīlēt arī sevi, piepildīt savus mērķus un sapņus.

Ar stāstiem par savām mammām ar tevi dalīsies trīs brīnišķīgas un interesantas Latvijā pazīstamas sievietes. Un aicinām arī tevi dalīties stāstos par savu mīļo mammu, kura noteikti katra ir tā vērta, lai par viņu pastāstītu. Lai arī esi mūžam aizņemtā studente, vai pati jau laid skolā savu trešo atvasi, mamma vienmēr gribēs tevi paņemt klēpī, sabužināt matus un pajautāt, kāda bija tava diena. Un arī tev noteikti ir simtiem stāstu un atmiņu, kas saistās ar mammu…

Publicē savu stāstu espati.lv blogu sadaļā (tām, kuras vēl nav mēģinājušas blogot – to vari izdarīt espati.lv sadaļā “mans profils” lapas augšējā labajā stūrī un izvēloties opciju “Veikt jaunu ierakstu blogā”) vai sūti vēstuli uz [email protected]

10 interesantāko, emocionālāko un vienkārši neaizmirstamāko stāstu autores saņems garšīgu balvu grozu – šokolādi, jaunos Mammas cepumus un citus našķus no saldumu fabrikas Laima.

Un pavisam drīz gaidi arī triju Latvijā populāru sieviešu stāstus par savām mammām!


Konkursa noteikumi

  1. Konkursā piedalās visi espati.lv reģistrēto lietotāju stāsti par mammām, kas publicēti espati.lv blogu sadaļā, atsūtīti uz [email protected] vai saņemti žurnāla Marta redakcijā.
  2. Konkursa norises laiks: 27. aprīlis – 10. maijs. Uzvarētāju paziņošana – 13. maijs.
  3. Publicētos stāstus vērtēs espati.lv redakcija. Ņemsim vērā arī citu lasītāju komentārus pie rakstiem.
  4. Ar konkursa uzvarētājiem sazināsimies, sūtot ziņu uz e- pastu, ar kuru uzvarētāji reģistrējušies portālā espati.lv .
5 komentāru
  1. Labdien. Konkursa darbus aizvien izvērtējam, un uzvarētājus paziņosim šo piektdien. Redakcija.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.