Mēneša horoskops. NOVEMBRIS 2015

AUNS
Novembris izkustinās pamatus lielām un svarīgām būvēm, pie kurām krietnu laiku esi pavadījis laiku un ieguldījis enerģiju. Plūtona ietekmē nāksies pieķerties jautājumiem, kas ieņēmuši lielu lomu Tavā dzīvē, tomēr skaidrības līdz galam tajos nav. Tagad, diezgan neizbēgami – būs. Lielie un varenie debesu spēki prasīs skaidrību, kārtību un lēmumus. Viss tas, kas nav izlemts līdz galam, šomēnes prasīs to izlemt. Būsi daudz dažādu lēmumu priekšā. profesionālajā jomā iespējami izaicinājumi un piedāvājumi, kas pārbauda Tavu gatavību uzņemties to īstenošanu ar augstu atbildības sajūtu. Tajos jautājumos un projektos, kuros sevi līdz galam nejūti savu pievienoto vērtību, diezgan viegli pieņemsi lēmumu nepiedalīties. Viss atrisināsies teju ka pēc burvju nūjiņas mājiena, ja vien būs skaidras savas vēlmes un sajūtas. Kārtība un skaidrība ari personīgajā dzīvē. Nostiprināsies jau tā stabilais. Pamatīga tīrīšana tajā, kur ne skaidrības, ne kārtības.

VĒRSIS
Panākumus un sasniegumus mīlošajiem Vēršiem, šomēnes spožas iespējas. Ļoti aktīvi strādāsi ne tikai pie plānu rakstīšanas un gatavošanās, bet jau aktīvi un pārliecinoši spersi lielus soļus virziena uz to īstenošanu. Šajā mēnesī izdosies īstenot drosmīgas idejas. Visam atradīsies gan personīgā iedvesma un enerģija, gan laiks un līdzekļi. Debesu jums pavērs iespēju lādi – ja zini, ko vēlies, ņem ciet un turpini dzīves ceļu kopā ar to. Sirsnīgs un pateicīgs laiks arī privātajā dzīvē. Vēršiem būs gan interese un pacietība klausīties, vērot, iedziļināties un nesasteigt notikumus šajā intīmajā un mīļajā dzīves jomā. Ļoti svarīgs jautājums – savstarpēja uzticība. Vērsis ar savu attieksmi un uzmanību izpelnīsies partnera uzticības un mīlestības apliecinājumus, taču, ja jūsu attiecībās ir kāds neapstrādāts stūrītis, tas var berzt un grauzt un beigu galā izlīst uz āru un pieprasīt to slīpēšanu. Daudz laiks un uzmanība aizies bērniem. Viņi reaģēs uz Vēršu emocionālo noskaņojumu.


DVĪŅI
Dvīņu vieglo un gaisīgo noskaņojumu turpina ietekmēt Saturna atrašanās Strēlnieka zīmē. Ļoti tieši un mērķtiecīgi virza draiskos Dvīņus uz prātīgām domām un svarīgiem lēmumiem. Perspektīvi un nopietni lēmumi profesionālajā sfērā, iespējams būtisks kāpiens pa karjeras kāpnēm, jauns atbildības līmenis. Līdz ar lieliem notikumiem profesionālajā sfērā, uzplauks ari finansiālā situācija. Jāatzīst gan, ka te nepietiks ar liderīgu  vērošanu un paļaušanos – jāstrādā būs diezgan izteiksmīgi un neatlaidīgi. Laiks nomainīt darba vietu, pat profesiju, ja līdzšinējā ir tikai atsēdēšana, bet profesionāla izaugsme nenotiek. Ieturēti un vērojoši Dvīni būs personīgajā dzīvē. Tie, kuri ir partnerattiecībās, visus savu vārdu un emociju plūdus prasmīgi saglabās pie sevis. Atturēsies no liekām kustībām, veltiem vārdiem. Vēro, analizē un secinājumi nāks paši. Brīvajiem Dvīņiem jātiek skaidrībā ar savām vēlmēm. Vieglprātīgas un īslaicīgas attiecības sāksies un beigsies ļoti strauji, ja sāksies vispār. Neniekosies. Nopietni Dvīņi šomēnes.

VĒZIS
Harmonisks, saskanīgs un tiešām mīļš laiks noslēgto un atturīgo Vēžu dzīvē. Debesu labvēlis Jupiters Tev sarūpējis galvu reibinošas mīlas ainas. Esošās attiecībās jauns un bagātīgs emociju vilnis. Bildinājumi šīs zodiaka zīmes lokā skanēs kā putnu dziesmas saules pielietā dienā. Sirsnīgas attiecības būs ar ģimenes locekļiem. ikdienas solis prasīs vairāk rūpēties vienam par otru, vairāk pievērst uzmanību vienam otra darīšanās. Vai nu te būs daudz oficiālo svētku dienu, vai Vēzis ar saviem mīļajiem tās vienkārši radīs pats. Līksmība, prieks, optimisms būs pavadošais noskaņojums visa mēneša garumā. Profesionālo sfēru pirmkārt ietekmēsi ar savu dzīvesprieku un radošo dzirksteli. izdosies izkustināt ierūsējušas sarunas ar kolēģiem, partneriem un darba devējiem. Būs pārliecinoši, taču saudzīgi jāaizstāv sava pozīcija un viedoklis. Lēnā garā turpināsi ceļu uz virsotnēm.

LAUVA
Panākumiem piepildīts laiks, īpaši tām Lauvām, kas stabili turas pie zemes ar divām kājām un skaidri apzinās sava izvēlētā ceļa virzienu. Veiksmīgs laiks jebkuras sadarbības nostiprināšanai, attiecību sakārtošanai. Profesionālajās attiecībās labas ilgtermiņa sadarbības sākums. Šobrīd uzsāktie projekti būs Tavas pašapziņas rezultāts uz ilgu laiku. Visu, ko izveidosi ar nesagāžamu pārliecības žestu, turpmākos gadus redzēsi augam kā sēnes pēc lietus. Darba ņēmēji var rēķināties ar ļoti labām atsauksmēm no vadības puses. Ar savu darbu, neatlaidību un pārliecību būsi iekritis darba devēju acīs un par ieguldīto enerģiju saņemsi uzslavas un jaunus pienākumus. Viss, kas Tev šobrīd krīt rokās, ir ļoti vērīgs materiāls Tavai personīgajai izaugsmei. Romantiskajā lauciņā Lauvas skraidīs kā bērni pa ziedošu pļavu. prasīsies pēc daudz piedzīvojumiem un jaunām emocijām. Jāievieš dzirkstele ejošajās attiecībās. Brīvajām Lauvām jaunas negaidītas un neplānotas iepazīšanās. Nejauši garāmgājēji, plašā interneta lietotāji, veikala kasieris. Atveries iespējām.


JAUNAVA
Jaunavu laiks pilnā plaukumā. Jupiters nodrošina visu plānu, mērķu un pat pašu pārdrošāko sapņu īstenošanos. Vienīgais, kas Jaunavām jādara – jāzina, kas tad ir svarīgākais, kas ir tas īstais “mans” un jāļaujas notikumu vilnim. Šis mirklis iezīmēs jauna un nozīmīga cikla sākumu Tavā dzīvē. Ja tā prioritātes būs darbs, darbs vai darbs, tad pilnīgi noteikti uz vairākiem gadiem iesēdīsies papīru kaudzē un neredzēsi tiem ne galu ne malas. Tās Jaunavas, kuras būs gatavas ielaist savā dzīvē lielās pārmaiņas un darba vietā par prioritāti uzstādīt ģimeni un bērnus, tās baudīs mazos smieklus, cakotās drēbītes un gremdēsies rūpju vālos. Jāpiezīmē, ka jebkuras pārmaiņas, jebkurš izvēlētais virziens Jaunavai padosies ļoti harmoniski un viegli. Svarīgi, ka sirsniņā pulsē īstā vēlme un tā rod iespēju īstenoties arī dzīvē.

SVARI
Sagaidīsiet kādu sen gaidītu lēmumu, pabeigsiet iepriekšējā vasarā iesāktus projektus. Mēneša pirmā puse viennozīmīgi veiksmīga ar vērtīgiem noslēgumiem. Šajā posmā jārēķinās ar to, ka no sadzīves un ikdienas aizies viss liekais. Tie var būt gan cilvēki, gan procesi, gan darbi. Tam jānotiek bez satraukuma un cīņas, vien caur pieņemšanu, ka tas Tev tiešam vairs nav nepieciešams. Diezgan nopietns šomēnes būs attiecību jautājums. Nemiers dīdīs izskaidroties un pierādīt. Partneris jutīs lielu spiedienu no Tavas puses, taču Tev apstāties būs grūti. Ja mirkļa karstumā emocijas nesavaldīsi, attiecībās var iezīmēties jūtams robs. Kas strauji aizsvilstas, tas ātri nodeg. Sarga to, kas Tev dārgs. Mēneša otrajā pusē daudz radošas un aktīvas enerģijas. ķeroties klāt jaunām lietām, neapstājies pie ilgām un garam pārdomām. Šoreiz labāk rīkoties, jo acīs mirdzēs dzirksteles un būs teju vai neiztērējami enerģijas resursi.

SKORPIONS
Veiksmīgs mēnesis profesionālajā jomā, aktuāla izaugsme, atbildība un peļņa. Ar sev raksturīgo izturētību un spītu, spersi pārdomātus soļus pretim  panākumiem. Ar sadarbības partneriem vai darba devējiem izdosies panākt ļoti izdevīgus nosacījumus. Izkustēsies projekti, kas iesākti laiku atpakaļ un gaidīja savu realizācijas mirkli. te tas ir, turklāt ļoti veiksmīgs finansiāli. Ja Tev ir plānā kādi jauni darījumi vai projekti, rēķinies, ka to realizācija prasīs mazliet pārdrošu rīcību, tomēr tas ir tā vērts. Tikai tā Tu tiksi pie tā, kas Tev vēl nav bijis. Risks uz drosme neattaisnosies mīlas frontē. Lai gan iekrāsotais rudens noskaņojums grozīs galvu un acu zīlīšu vietā rotāsies sirsniņas formas, neiesaku mesties piedzīvojumos ar nezināmiem un maz pazīstamiem partneriem. Tev pretim nāks izaicinājumi un provokācijas pretējā dzimuma izskatā. Domā vispirms, rīkojies pēc tam.

STRĒLNIEKS
Dzīvesprieka pilnos Strēlniekus turpinās pārbaudīt Saturna stingrā roka. Nekādu ilūziju, nekādu iedomu un fantāziju, tikai reāli vārdi un darbi. Ļoti rūpīgs darbs pie plānošanas un notikumu šķetināšanas. Ja neklausīsi debesu skolotāja padomiem, uz kuriem tas norāda caur situācijām, tad drīz vien pirkstu galos jutīsi elektrības cirtienus. . Nebēdz no grūtībām, ej tajās iekša, tās Tevi vedīs pareizā virzienā. Seko norādēm un mācībām, pieņem ilgtermiņa lēmumus un uz mirkli iegriezies reālajā pasaulē. Sapņot varēsi pēc tam, kad Saturns atbrīvos, un tas notiks tikai tad, kad būsi pieņēmis pareizos lēmumus. Tos, kuros dzīvosi, augsi un pilnveidosies nākamajā ciklā. Nopietnas lietas uz nopietniem termiņiem. Laiks, kurā ļoti vēlama savas dzīves, emociju, rīcības un vēlmju analīze. Mēneša otrajā pusē saskanīgs fons attiecībām ģimenē un privātajā dzīvē. Svarīgie runāt un klausīties vienam otrā.

MEŽĀZIS
Dinamisks, darbiem un notikumiem piepildīts mēnesis. Ja esi kādu jaunu iesākumu priekšā, tagad ir laiks rīkoties. Ņem rokā lielo lāpstu un roc! Roc aktīvi, jo enerģijas Tev ir gana. Roc droši, jo Tevis izvēlētais virziens šaubas neprasa. Panākumu jomā ļoti svarīgi klausīties savos partneros, klientos un ik vienā, kas iesaistīti procesā. Tev būs tendence sist dūri galdā par savu taisnību un neklausīties. Tā Tu izspēlēsi tikai negatīvas kārtis savā virzienā. Darba jautājumos iesaistīsies ļoti aktīvi, tie aizraus un iedvesmos. Svarīgi paturēt uzmanību arī pie sava sirds cilvēka. Šī ir sfērā, kurā Tev kosmoss sūta sen kāroto laimi un prieku, to, kam ļaujies ar grūtībām, to, kas Tavu dzīvi iekrāsos koši un spilgti. Pavadi vairāk laiku kopā ar savu mīļoto cilvēku pastaigās, nelielos izbraucienos, lasiet grāmatas, dziedat. Atļaujies justies savādāk un jutīsi savu dzīvi piepildāmies.


ŪDENSVĪRS
Lielisks, iespēju mēnesis brīvā lidojuma Ūdensvīriem. tiem, kam nav nedz attiecību, nedz bērnu, nedz suņu. Ar suņiem varbūt vēl varētu tikt galā, ja uztur labas attiecības ar kaimiņiem. Lieta tāda, ka Ūdensvīram patreiz ļoti aktīvs darba periods un ļoti intensīva slodze. Teju katrs Tavs solis vedīs uz veiksmīgu vienošanos, izdevīgiem nosacījumiem, labu pelņu, ilgtermiņā stabiliem objektiem un procesiem. Visus šos procesus pavadīs un papildinās prasme vērtēt situāciju ilgtermiņā, paredzēt iespējamos līkločus un uzticēties savām sajūtām par īstajiem cilvēkiem. Tiem, kuriem ir savi sirdsmiera cilvēki, būs mazliet jāiespringst. Tiešām mērķtiecīgi jāmeklē un jārezervē laiks, kurā būt kopā tikai divatā. Vēlams izbrīvēt ne tikai stundu, bet dienu vai divas, un izrauties uz dzimtās zemes apbrīnošanu. Tuvāki vai tālāk ceļi, tam nebūs noteicoša nozīme, svarīgāk ir kopā būt.

ZIVIS
Emocionāli nemierīgs un satraukts laiks. To gan jāatzīst jutīs tikai pašas Zivtiņas, jo visas domas, emocijas un sajūtas pārdzīvos kaut kur dziļi savos iekšējos labirintos. Tev tiks piedāvātas raibas situācijas, izaicinājumi gan personīgajā, gan profesionālajā jomā. Nepieciešamība pieņemt lēmumu kādā no tām Tevi dzīs strupceļā, labprātāk noslēpsies zem biezas segas, lai nodotos pārdomām. Strauji lēmumi šomēnes nebūs, taču Tev jāsāk meklēt atbildes savos labirintos, jāsāk apjaust virziens, kurā vari iedomāties savu ceļu. Palēnām no saviem pleciem jānomet apmetnis, kurš pilns aizvainojuma un neiecietības, laid vaļā cilvēkus, kuriem nerūp Tava labsajūta. Uz mēneša beigām Tavā asinsritē sāks plūst aktīvāka un pārliecinātāka enerģija. Zini, kurā virzienā vēlies to ieguldīt.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

www.ritariekstina.lv
[email protected]

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.