Lūpu spīdumu testa rezultāti

Pagājušo nedēļ espati.lv izsludināja pieteikšanos Lūpu spīdumu testam, šeit lasāms produktu testētāju viedoklis. Informācija par pašiem produktiem lasāma rakstā: Piesakies lūpu spīdumu testam! 

Lancôme Color Fever Gloss lūpu spīdumu testēja – Santa, 36 gadi, finanšu eksperte

 
Līdz šim esmu lietojusi gan Lancôme lūpu spīdumus, gan citu lielo zīmolu lūpu mirdzinātājus, tamdēļ, savā ziņā, biju gatava lielajam pārbaudījumam. Lancôme Color Fever Gloss lūpu spīduma dizains ir izsmalcināts, es pat teiktu – aristokrātisks, manuprāt jebkura dāma varētu lepoties ar tā esamību savā somiņā. Spīdumam ir patīkama liega smarža, konsistence – plūstoša. Produktu ir ērti uzklāt ar īpašo sirdsveida aplikatoru. Spīdums ir neitrālā krāsā, tamdēļ tas lūpām piešķir dabīgu tonējumu ar neatvairāmu mirdzumu. Lūpas tiek ļoti labi mitrinātas un tā kā visbiežāk spīdumu uzklāju tikai vienu, maksimums – divas reizes dienā, likās ļoti svarīgi, ka mitrinošais efekts saglabājās līdz pat dienas beigām. Lūpu spīdums attaisno visas uz to liktās cerības, tamdēļ iesaku šo produktu tām sievietēm, kas vēlas sev sniegt patiesi labāko un izmeklētāko. Paldies par iespēju piedalīties testēšanā un viedokļa izteikšanā!

IsaDora Pump ‘n Plump XXL – New, īpašam lūpu apjomam testēja – Elīna, 23 gadi, studente 

Šis lūpu spīdums ir ērti lietojams – iepakojums ir pievilcīgs, nav vēlme noslēpt kosmētikas maciņa tumšākajā stūrī. Lai arī norādīts, ka produkts ir bez smaržas, tas saldi un garšīgi smaržo pēc augļu konfektēm. Patīkami pārsteidza spīduma aplikators, kas ir otiņa, līdz ar to spīdumu ir ērti uzklāt. Lai lūpas zaigotu un vizuļotu, nepieciešams pavisam neliels daudzums produkta, šķiet, ka tas pietiks ilgam laikam. Šim produktam ir ļoti izteikts spīduma un mirdzuma efekts – uzliekot to biezākā kārtā, rodas iespaids, ka ikdienai tas ir par intensīvu. Lūpas tiek mitrinātas pietiekoši, produkta garša ir neitrāla. To, vai produkts palielina lūpas, kā to apgalvo ražotājs, pagaidām nevaru komentēt, jo efekta sasniegšanai tas jālieto ilgstoši! Produktu noteikti varu ieteikt kā ļoti piemērotu, jo neliels daudzums produkta nodrošina patīkamu spīdumu ikdienai, bet, uzliekot to vairāk, tas būs lielisks pasākumiem. Varbūt vēlētos izteiktāku noturību, tomēr neesmu lietojusi nevienu lūpu spīdumu, kurš būtu tiešām noturīgs.

Sante lūpu spīdumu Nr. 01 testēja – Krista, 23 gadi, projektu autore 
Ieraugot šo Sante lūpu spīdumu, mani uzreiz piesaistīja tā iepakojums – ļoti klasisks, skaists un gaumīgs, turklāt nelielais izmērs ļauj to ērti nēsāt līdz – somiņā, kosmētikas makā vai pat kabatā! Produkts ir dabīgs, tam ir ļoti neitrāla smarža un garša, kā arī lieliska konsistence – to jāuzklāj ar pirksta palīdzību, taču pateicoties pārdomātajam iepakojumam, tas ir ļoti ērti izdarāms. Lai gan produkta iepakojums ir ļoti neliels, tas tomēr pietiks ilgam laikam, jo nepieciešams ļoti mazs produkta daudzums vēlamā rezultāta iegūšanai. Uzklājot produktu ir sajūta, ka lietots gan lūpu balzams, gan spīdums – lūpas tiek mitrinātas un iegūst liegu un maigu mirdzumu, kas nav ļoti uzkrītošs, izskatās dabiski un seksīgi! Es pati noteikti lietošu šo produktu arī turpmāk un iesaku to visām espati.lv lasītājām, kuras vēlas savas lūpas palutināt un piešķirt tām skaistu mirdzumu! Arī manam draugam manas lūpas šķita īpaši pievilcīgas pēc šī produkta lietošanas, tā kā saņemtās bučas pat nav saskaitāmas!

MÁDARA lūpu spīdumu moonkissed testēja – Monta, 20 gadi, studente 

Izvēlējos testēt MÁDARA moonkissed lūpu spīdumu, jo līdz šim esmu bijusi ļoti apmierināta ar citiem šīs firmas produktiem. Produktam ir labs iepakojuma izmērs un kosmētikas somiņā tas noteikti nenobružātos, jo tūbiņa ir no matēta materiāla. Dizains ir neuzkrītošs, patīk, ka uz tā ir iekļauts arī neliels produkta apraksts. Sākumā biju skeptiska par to, ka tas ir izspiežams lūpu spīdums, jo baidījos, ka produkts labi neuzklāsies, bet pateicoties labajai konsistencei ir iespējams izspiest tieši tik cik vajag un tam ir nepieciešams neliels spēks. Uzklājot spīdumu uzreiz ievēroju patīkamo smaržu kas atgādina vasaru. Garša nav īpaši izteikta. Spīdums klājas ļoti vienmērīgi. Lai nosegtu abas lūpas pietiek ar ļoti nelielu daudzumu. Uzreiz pamanīju mitrinošo efektu, jo pēc pāris stundām, kad vajadzētu atjaunot spīdumu sajutu, ka lūpas ir palikušas ļoti mīkstas un patīkamas (pat bez lūpu balzāma izmantošanas). Spīduma efekts ir nepārspīlēts un dabisks. No krāsas toņa nevajag baidīties, jo tas ir visai neitrāls un viegls. Mani pārsteidza, ka pat stiprā vējā, nokrišņos, šis lūpu spīdums saglabājās neskarts. To noteikti nav jāatjauno ik pēc pāris desmit minūtēm, jo ir noturīgs. Noteikti šis nebūs mans pēdējais MÁDARA moonkissed iepakojums, jo no produkta saņēmu vairāk kā cerēju. Arī cena ir laba, ja vēl ņem vērā, ka tā ir dabīga kosmētika. Ieteiktu iegādāties moonkissed lūpu spīdumu gan draudzenēm, gan www.espati.lv lasītājām!

MÁDARA lūpu spīdumu sunkissed testēja – Lita, 22, gadi, menedžere apkalpošanas sfērā 

Lūpu spīdums parocīgs, mazs un neaizņem daudz vietas somiņā, iepakojuma dizains vienkāršs un izturīgs, nav jābaidās ka izlīs. Pirmais, attaisot lupu balzāmu, sajūtu apburošu smaržu, smaržo tik saldi! Konsistence ideāla, nav par šķidru un nav par biezu. Uz lūpām klājas ērti, nesmērējas. Vienīgi, ik pa laikam no jauna jāuzklāj uz lūpām jo nav ilgnoturīgs.
Lai gan izvēlētais tonis izskatās iepakojumā tumšs, to ir diez gan daudz jāuzklāj uz lūpām, lai manītu efektu. Kopējais iespaids pozitīvs! iepriekš lietoju citas firmas spīdumu, bet pamēģinot šo, turēšos tagad pie Madaras, jo iepatikās tonis kas ir ar maziem spīdumiņiem un uzklājot uz lūpām, izceļ manu sejas krāsu. Lūpas ir kļuvušas ne tik sausas kā iepriekš. Ieteikšu citiem un tagad arī pati pirkšu šo lūpu spīdumu. Bučas gan vēl nepaguvu saņemt, bet komplimentus par skaisto lūpu toni – daudz!!!

Rimmel Vinyl Gloss lūpu spīdumu testēja – Dana, 24 gadi, valsts iestādes darbiniece

 
Saņemot produktu ievēroju, ka produktam ir ļoti ērts iepakojums, ļoti vienkāršs un parocīgs, neaizņem daudz vietas un vienmēr var paņemt līdzi. Pirms pašas uzklāšanas sajutu, ka produktam ir viegli saldena smarža, kas man ļoti iepatikās, jo man vispār patīk saldas smaržas. Nedaudz šaubījos un mani mulsināja vai man piestāvēs rozā krāsa, bet kad lūpu spīdumu uzklāju izrādījās, ka tas saplūst ar manu lūpu dabisko krāsu un drīzāk ir caurspīdīgs un padara lūpas spīdīgas, kas arī ir lūpu spīduma uzdevums. Tam ir patīkama konsistence un nav pārāk lipīgs. Kā vienīgo mīnus varu minēt, ka lai uzklātu šo lūpu spīdumu pietiekamā daudzumā nepieciešams to klāt vairākas reizes, jo uz otiņas nepaņemas pietiekams daudzums lūpu spīduma, bet tas arī nav liels šķērslis, lai izvēlētos šo produktu. Garša šim lūpu spīdumam nav, ir patīkams spīdums, smarža un tā vien gribās visus sabučot! Domāju, ka šo produktu varētu lietot arī turpmāk, kā arī tam ir pieņemama cena. Man patīk, iesaku izmēģināt arī jums dārgās sievietes! 

Maybelline Color Sensational lūpu spīdumu testēja – Līga, 30 gadi, bankas darbiniece 

Maybelline lūpu spīdums, kuru es izmēģināju ir ļoti ērti lietojams, skrūvējams, ar otiņu, ideāli piemērots manam kosmētikas maciņam. Smarža tiešām ļoti patīkama un „garšīga”, konsistence – ne šķidra, ne bieza, tā kā ideāli turas uz lūpām. Atzīšos, līdz ko saņēmu lūpu spīdumu, uzreiz uzklāju uz lūpām! Lūpas pēc uzklāšanas viegli mirdzēja, ļoti patīkama sajūta, likās tādas pilnīgas. Jutos ļoti pārliecināta par sevi! Man patīk, iesaku izmēģināt!

Oriflame Giordani Gold Supreme lūpu spīdumu testēja – Ance, 25 gadi, biroja darbiniece
 

Izvēlējos šo lūpu spīdumu tādēļ, jo nekad nebiju mēģinājusi Oriflame produkciju un lūpu spīdumus lietoju ļoti reti. Līdz šim likās, ka barojošu un mitrinošu efektu var dabūt tikai ar higiēniskās lūpu krāsas palīdzību. Atzīšos, esmu patīkami pārsteigta. Iepakojums un dizains ļoti jauks. Dozēšana ir izdomāta ļoti ērta – vienkārši jāpagriež uzgalis. Ļoti labi ievietojas manā mazajā kosmētikas maciņā. Lūpu spīdumam ir patīkama un neuzkrītoša augļu smarža. Uzklājas viegli un patīkami spīd uz lūpām. Kas ir ļoti svarīgi – tas nav lipīgs. Lūpas ir mitrinātas. Ļoti ātri nožūst un drīz vien aizmirstas, ka uz lūpām ir kaut kas uzklāts. Kas, manuprāt, ir svarīgi – spīdums uz manām lūpām vēl ir manāms pēc kafijas un brokastīm. Labprāt ieteikšu to savām draudzenēm. 

Oriflame Beauty Triple Core testēja – Zane, 18 gadi, izglītojas

 
Oriflame Beauty Triple Core izvēlējos interesantā dizaina dēļ – trīs kārtu krāsa, turklāt vēl ar sirsniņu vidū! Iepakojums ļoti pievilcīgs un ērts, neaizņem daudz vietas, ērti ielikt somiņā, kabatiņā vai kosmētikas makā. Patīkams pārsteigums bija saldā smarža, tomēr garša nav izteikta, kas ir ļoti labi, jo nav vēlēšanās to uzreiz nolaizīt no lūpām. Uzklāt ir viegli, un nav jāsmērē pārlieku bieza kārta, lai pamanītu rezultātu. Krāsa ļoti dabīga, kas, manuprāt, ir liels pluss, jo dod lūpām dabisku izskatu. Spīduma kārta noiet nedaudz ātrāk, nekā mitrinošā un krāsas kārta, tomēr saglabājas pietiekoši ilgi, lai nebūtu katras 15 minūtes jādomā par atkārtotu spīduma uzklāšanu. Noteikti iesaku jums šo lūpu krāsu (kas ir arī spīdums un balzāms), jo tas ir izskatīgs, jauneklīgs un smaržīgs, kā arī ļoti labi un dabīgi izskatās. Ļoti piemērots lietošanai ikdienā. Pārsteidza produkta cena – ļoti zema, ņemot vērā interesanto dizainu, kā arī kvalitāti. Domāju, ka noteikti turpmāk lietošu tieši šo lūpu spīdumu un iesaku to darīt arī citām! 

Dzintars lūpu spīdumu HIT testēja – Marika, 29 gadi, biroja darbiniece 

Biju priecīga par iespēju testēt mūsu pašu ražotāja Dzintars produktu. Kaut arī, kā noskaidroju veikalā, šī sērija domāta jauniešiem, tas nemazināja manu testētājas prieku! Lūpu spīdumam ir neliels iepakojums, tamdēļ to ir ērti paņemt līdzi arī dodoties ārā no mājas. Uz lūpām to uzklāj ar ērtu aplikatoru, spīdumam ir salda smarža. Tonis saplūst ar lūpām un liegi mirdz. Lūpas tiek mitrinātas. Iesaku šo spīdumu visām jaunkundzēm kam ir vēlēšanās pārsteigt draugus ar vizuļojošu smaidu! 

Dzintars Actual lūpu spīdumu testēja – Linda, 25 gadi, biroja darbiniece 

Šo produktu izvēlējos, jo jau iepriekš biju mēģinājusi Dzintara Hit lūpu spīdumu un tas man ļoti patika. Dzintars Actual lūpu spīdums ir ļoti ērti lietojams – tas lieliski ietilpst manā kosmētikas maciņā un to ir ļoti viegli uzklāt pateicoties ērtas formas aplikatoram. Lūpu spīdums smaržo (un garšo!!!) jauki – pēc augļiem, tas nesalipina lūpas. Man patika arī neitrālais tonis – tas lūpām piešķir patīkamu spīdumu tās koši neiekrāsojot. Lai izskatītos apburoši ir nepieciešams pavisam maz šī produkta, tādēļ tas būs ekonomisks lietošanā. Manām īpaši jutīgajām lūpām gan prasījās pirms spīduma lietošanas uzklāt lūpu balzāmu, jo bez tā bija nedaudz velkoša sajūta. Es noteikti turpināšu lietot šo un citu toņu Dzintars Actual lūpu spīdumus un ieteikšu tos izmēģināt draudzenēm, kurām patīk vieglas konsistences produkti. 

Max Factor jauns Vibrant Curve Effect Lip Gloss testēja – Ligita, 43 gadi, skolotāja

 
Es testēju Max Factor jauno Vibrant Curve Effect Lip Gloss lūpu splidumu. Lūpu spīduma iepakojums ir neliels, ērts lietošanai, neaizņem daudz vietas somiņā, ērti paņemt plaukstā. Lūpu spīdums patīkami, garšīgi smaržo (pēc bārbeles konfektēm), lūpas pēc tā uzklāšanas nepaliek lipīgas, bet ir nedaudz mitras. Spīduma efekts varēja saglabāties nedaudz ilgāk, arī uzklāšana ar otiņu būtu priekš manis ērtāka, bet lūpu spīdumam ir porolona uzgalītis. Lūpu spīdumu jau ieteicu savām draudzenēm un paziņām. 

L’Oréal Paris Glam Shine sārto toni testēja – Santa, 29 gadi, ekonomiste 

Lūpu spīdumu lietoju ikdienā – vairākas reizes, ar mērķi gan labi izskatīties, gan lai lūpas “nežūtu” un neplaisātu. Izvēlējos izmēģināt L’Oreal Paris lūpu spīdumu, ņemot vērā, ka ir ļoti kompakts iepakojums, tas ievietojas gan mazās balles somiņās, gan nepieciešamības gadījumā arī kabatās. Sākot produkta testēšanu, vispirms biju patīkami pārsteigta par tā patīkamo smaržu un arī garšas sajūtu. Konsistence ne pārāk šķidra, ne pārāk bieza, kas neveicina „līpošo lūpu” efektu. Klājas viegli, jo otiņa (ar maigu švammīti galā) ir patīkamas struktūras, neizsmērējas, bet tieši iezīmē lūpu līnijas. Uzklājot spīdumu pirmo reizi – sajūta patīkama. Lūpas kļūst maigākas un esoši spīdumiņi sevišķi saules staros izskatīsies neatvairāmi. Lietojot novēroju, ka neskatoties uz laika apstākļiem lūpas nežuva un bija patīkami mitrinātas. Apkopojot, varu teikt, ka šo produktu labprāt lietošu arī turpmāk ikdienā. Spīdums neradīja neomulīgas sajūtas un veicināja lepnumu par lūpām, kā arī papildus ikdienas buču skaitam saņēmu vienu ļoti mīļu buču (arī pēc tāda testa lūpu spīdums tika akceptēts). Noteikti iesaku to arī citām lasītājām. 

L’Oréal Paris Glam Shine oranžīgo toni testēja – Ivita, 22 gadi, auklē meitiņu 

Iepakojuma dizains ir visai vienkāršs un pievilcīgs, un galvenais, spīduma iepakojums ir ļoti ērts – tas ir mazs. Un tas ir pluss, jo cik bieži sievietes dzīvē ir situācijas, kad kosmētikas maciņā jāsaliek vai puse iedzīves. Ļoti patika mīkstā, lāsveidīgā otiņa, kas saudzē īpaši jutīgas lūpas. Smarža – neitrāla, nedaudz saldena, kā vairumam lūpu spīdumu. Garša ir, bet man tā šķiet neuzbāzīga, ja nelaiza no lūpām to nost, ir ok. Lai uzklātu spīdumu uz lūpām, nepieciešams pavisam neliels daudzums spīduma, tādejādi šis produkts šķiet ekonomisks. Konsistence – nav ne pārāk šķidra, ne bieza. Patīk , ka lūpu spīdums mitrina lūpas, it īpaši ziemā, kad tas ir svarīgi, man ir jutīgas lūpas uz dažādu kosmētiku, bet šis man patīk, arī nepieciešamais efekts ir sasniegts, spīdums padara lūpas pilnīgākas un izceļ tās. Vienīgais mīnusiņš, spīdums pēc kāda laika jāatjaunina un jāatsvaidzina, bet tas ir ar pārsvarā visiem spīdumiem. Manis izvēlētais tonis ir persiks, uzklājot to uz lūpām tieši krāsa neizceļas, jo esmu pati visai tumša un arī lūpas man nav no gaišajām, man patīk neitrālais tonis, man šķiet, ka tieši tādēļ viņš ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai , jo ir neuzkrītošs. Ar prieku lietotu šo spīdumu arī turpmāk un ieteiktu to arī citiem. Dzīvesbiedrs , atnākot no darba uzreiz pamanīja manu lūpu spīdumu, un tā L’Oreal Paris nopelnīja man buču. 

AVON Glossy Delight tūbiņā ar pasakainu augļu garšu testēja – Linda, 29 gadi, projektu vadītāja

 
AVON lūpu spīduma lielais pluss ir tā jaukais aromāts un garša. Lūpu spīduma iepakojums ir ērts, tā konsistence patīkama, viegli klājas. Tonis ļoti neitrāls, faktiski redzams ir tikai mirdzums. Patika! Iesaku pamēģināt! Buča no manis AVON! 

Bourjois Rose Exclusif lūpu spīdumu testēja – Līga, 27 gadi, komunikāciju vadītāja 

Glīts un parocīgs dizains – viegli satvert korķīti un atskrūvēt to. Labs izmērs, lai ievietotu arī nelielā kosmētikas maciņā. Lūpu spīdumam ir neitrāla, tomēr patīkama smarža. Patika, ka tik pierastā aplikatora vietā ir neliela otiņa, kas ļauj ļoti precīzi un viegli uzklāt spīdumu uz lūpām. Spīdums pats par sevi ir caurspīdīgs, tomēr nonākot saskarē ar lūpām, tas lēnām sāk krāsoties un savu patieso toni ieņem vien pēc kādām 2 minūtēm. Šis konkrētais tonis ikdienas lietošanai man nav piemērots – par košu. Tas lieliski derētu vakara grimmam. Pārsteidza tas, cik noturīgs ir šī lūpu krāsa. Un sakot lūpu krāsa es tieši tā arī domāju, jo arī pēc tam, kad spīdums no lūpām noēsts, tās vēl aizvien ir solītajā krāsā. Tas gan liek aizdomāties par šinī produktā esošajām sastāvdaļām un to, cik tas ir dabīgs – jo arī pēc mēģinājuma noņemt krāsu ar kosmētikas pieniņu, tā nekur nepazuda. Savu patieso lūpu krāsu atguvu vien nākamajā rītā. Iegūtais tonis ir tieši tāds, kādu to sola krāsa uz vāciņa – patiešām perfekti rozā. Spīduma efekts ir lielisks un noturīgs, turklāt to vajag pavisam maz – ar vienu otiņas daudzumu pietiks abām lūpām. Pēc spīduma uzklāšanas, lūpas kļūst nedaudz lipīgas un tādas paliek līdz spīdums pazudis pavisam. Pēc tam lūpas kļūst sausākas un prasās tās atkal mitināt vai nu ar nākamo spīduma kārtu, vai vienkārši higiēnisko lūpu krāsu, jo, atcerieties, tonis taču uz lūpām ir saglabājies! Šo spīdumu ieteiktu dāmām, kuras mīl košus toņus un ilgnoturīgu efektu. 

Lumene Natural Wild Rose testēja – Ieva, 48 gadi, grāmatvede

 
Lūpu spīdumam ir lūpu krāsas veidols, tam ir neliels, ērts iepakojums. Produktam ir patīkama smarža, uzklājot to, lūpas iegūst rozīgu toni, kā arī redzams viegli spīdošos mirdzums. Lūpas ir mitrinātas. Spīdums-lūpu krāsa pietiks ilgam laikam, tamdēļ to var uzskatīt par ļoti ekonomisku. Varu to ieteikt klasisku vērtību piekritējām! 

18 komentārs
 1. Mani interesē, kā atlasāt dalībnieces. Jau četras reizes piesakos, aprakstu sevi un vēlamo testēšanas produktu, bet nekā.. Vai izmantojat loterijas principu, vai arī tos, kas jums pašām pazīstami??

 2. Nu, taisnībsakot, diezko informatīvi nav – visām, šķiet, patīk viss – iepakojums, smarža, klāšanās veids, mitrinājums un krāsa. Piemēram man, no tā paša Lumene lūpu spīduma paliek sausas, savilktas lūpas. Nepatīkama sajūta, kaut gan lūpas kopju labi. Madara ir mēģināta, un ir laba, savukārt Dzintara HIT atstāj lipīguma sajūtu uz lūpām.

 3. Paldies velreiz par iespeju notestet!jau kolegjitem palieliijos un vinam arii patik!!!p.s.tikai man gadi nav tik daudz kaa noraditi un amats mainiijies 🙂

 4. Ja var – ieteikums testa rīkotājiem – ļaujiet meitenēm lietot visus tos produktus un salīdzināt – tādā veidā jau tikai var noteikt kurš nu kāds ir.

 5. Kā jau katra testa izsludinošajā rakstā ir minēts – produktu saņem pirmais, kas ir pieteicies uz konkrēto produktu. Izšķirošā ir veiksme, vai arī pamošanās agrums :).

 6. Pievienojos par Maybelline lūpu spīdumu. Vienreiz uzdāvināja un kopš tā laika jau esmu nopirkusi vairākus, dažādos toņos.

 7. Tests absolūti neobjektīvs. Katra meitene lieto un slavē tikai vienu produktu, jo nav iespējas salīdzināt ar citiem.

 8. Tas nav tests, bet tāda muļķošanās. Ja gribat šo pasākumu nosaukt par testu, tad katrai dalībniecei jāizmēģina visi spīdumi.

 9. Es uzskatu, ka būtu objektīvāk ja kādas 2 vai 3 sievietes notestētu visus lūpu spīdumus un dotu savu vērtējumu un salīdzinājumu. Tad arī mēs uzzinātu, kurš produkt ir vislābākais. Bet pēc šī testa visas meitenes ir devušas gandrīz vienādu pozitīvu vērtējumu un man kā lasītājai nav skaidrs, kuru produktu labāk izvēlēties.

 10. Es arī esmu pieteikusies testiem varākkārt un saņēmusi e-pastā apstiprinājumu par to, ka iekļauta starp testa dalībniecēm. Bte tā arī neko neesmu saņēmusi…..

 11. varbūt, katra, kas testē produktu, ar zvaigznītēm (1-5) novērtētu kvalitāti, tilpumu, ērtumu, cenu, konsistenci un + piemēram, lūpu spīdumam, salipšana, smarža, garša, krāsu. un beigās arī īsu aprakstu, komentāru. kā arī pieminētu cik daudz tādus produktus, šajā gadījumā lūpu spīdumus, savā dzīvē ir izmēģinājusi. tad vieglāk būtu saprasts testa rezultātus.

 12. baigi neobjektīvi.. jo piem. L’Oréal Paris Glam Shine man patīk, bet kad izmēģināju pati Max Factor jauns Vibrant Curve Effect Lip Gloss jutos vīlusies. 🙂 un diezgan stulbi, ka cilvēks saka tikai to labāko par savu produktu. Piem. man kā lasītājai neinteresē cik iepakojums ir skaists, bet tieshi tas, kas tur ir iekšā. un jā.. vismaz varēja katrai meitenei kautvai 2 produktus izsniegt lai varētu salīdzināt.. jo daudzi viedokļī ar manu viedookli ļoti’atškiras t.i. dažas saka, ka nesalipina utt, bet vai tā kas saka, ka nesalipina lūpas vispaŗ ir mēģinājusi tiešām tādu spīdumu, kas nesalipina?
  Glīts un parocīgs dizains – viegli satvert korķīti un atskrūvēt to. –> Pērlē 😀 itkā kādu lūpu balzāmu nevarētu atskrūvēt. 😀

  Bet vispār apsveicu par centību.

 13. Esmu sajūsmā par jauno Rimmel Vinyl Gloss lūpu spīdumu! Patīkama smarža un tekstūra! Burvīgi toņi!
  Arī Bourjois Rose Exclusif lūpu spīdums ir vienreizējs! Pamēģiniet! 🙂

 14. Gribētu redzēt kritiskākus viedokļus.
  Citādi no šī testa neko objektīvu nevar sagaidīt- visi produkti tik forši, tik forši! Kāda jēga testam, ja beigās visas saslavē un visi produkti vienlīdz labi? Tā taču nemēdz būt.
  P.S. Laikam meitenes vnk ir ļoti pateicīgas par doto iespēju testēs produktus un neuzdrošinās ”skatīties zobos dāvinātam zirgam”!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.