Kuri ir Latvijas neseksīgākie vīrieši?

Laiku pa laikam medijos tiekam iepazīstināti ar dažnedažādiem topiem – stilīgākā slavenība, iekārojamākais aktieris, seksīgākā dziedātāja, un tā bez sava gala. Šie rezultāti tiek gūti tieši no parasto mirstīgo ļautiņu atdotajām balsīm par konkrētajiem personāžiem.

Bet…cilvēks jau nebūtu cilvēks, ja neļautos dažādām dauzonībām un cilvēciskām vājībām. Balvas mēdzam pasniegt ne tikai labākajiem, gudrākajiem, skaistākajiem, iekārojamākajiem un seksīgākajiem, bet arī muļķīgākajiem, bezgaumīgākajiem un apnicīgākajiem. Par pierādījumu tam kalpo tā pati Zelta avene – par briesmīgākajiem sasniegumiem kinomākslā, vai Bambusa balva sliktākajiem popmūzikas darboņiem tepat Latvijā.

Arī espati.lv nolēma iesaistīties mazā eksperimentā un veikt aptauju savu lasītāju vidū, jautājot – kuri, jūsuprāt, ir neseksīgākie Latvijas pazīstamie vīrieši? Un tātad, apkopojot dāmu pausto viedokli, mēs ieguvām šādus rezultātus:

Par Latvijā neseksīgāko mūziķi tika atzīts skandāliem apvītais dziedātājs  un grupas Z-Scars solists Andris Kivičs. Sīkākus komentārus espati.lv no aptaujātajām sievietēm gan nesaņēma, bet pēc mūsu domām, par iemeslu nesimpātijām varētu kalpot gan agrāk presē atspoguļotās Kiviča personīgās dzīves peripetijas, gan daiļā dzimuma gaume, kur muskuļotu un izteikti vīrišķīgu ķermeņu vietā dāmas priekšroku dod smalkākas miesasbūves vīriešiem. Jāatzīst, šis lēmums nebija vienbalsīgs, tūlīt pa pēdām Andrim seko Borowa MC dalībnieks un radio balss Aigars Runčis.

Aktieru vidū par neseksīgāko atzīts ilggadējais Dailes teātra skatuves mākslinieks un Hameleonu rotaļu vīriešu kārtas varoņu balss ieskaņotājs Harijs Spanovskis. Lai cik tas dīvaini neliktos, viņam pakausī elpo dažādos topos par seksīgāko un pievilcīgāko atzītais aktieris Ģirts Ķesteris. Bet šim fenomenam noteikti ir arī pozitīvā puse – tas nozīmē, ka Ķesteris sieviešu publiku pilnīgi noteikti vienaldzīgu neatstāj.

Sportistu vidū ar vismazāko seksuālo pievilcību, pēc dāmu domām, apveltīts bokseris – basketbolists Kaspars Kambala. Iespējams, atturīgās latviešu sievietes nav pieradušas pie tik liela auguma agresīva izskata vīriešiem. Par to lieciena arī paša Kambalas otrās puses izvēle – viņa dzīvesbiedre kārtējo reizi ir svešzemniece. Un arī šeit daiļā dzimuma lēmums par neseksīgākā titula ieguvēju nav bijis tik viennozīmīgs. Otro vietu dala motosportists Jānis Vinters ar spēkavīru Raivi Vidzi. Var jau būt, ka sievietes nokaitinājusi abu sportistu uzdrošināšanās iesaistīties sev pavisam svešos lauciņos, piedaloties dziedāšanas un dejošanas šovos, kur gan Jānim, gan Raivim pat izdevās plūkt uzvaras laurus.

Kategorijā neseksīgākais TV & Radio cilvēks visvairāk balsis ieguvis raidījuma Degpunktā vadītājs Kārlis Seržants. Īpatnēja liekas Seržanta runas maniere, stāstot par dažādām pasaules kataklizmām un traģēdijām valstī. Šķietami līksmā un  uzmundrinošā tonī ar dīvainiem kāpumiem un kritumiem balss intonācijā Kārlis mums stāsta, kā apzagta un piekauta pastniece, smagi avarējis auto vai no trešā stāva izmests bērns. Visdrīzāk, tas mūsu skatītājās izraisa dziļu neizpratni un šausmas. Tikai vienu pakāpienu zemāk pakāpies Kārļa Seržanta televīzijas kolēģis un raidījuma TOP 10 vadītājs Haralds Burkovskis.

Starp uzņēmējiem par neseksīgāko atzīts Latvijas hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans.

Un beidzot esam nonākuši līdz pēdējai nominācijai, proti, neseksīgākais Latvijas politiķis. Ar nospiedošu balsu pārākumu šo titulu iegūst bijušais ministru prezidents Aigars Kalvītis. Jāpiebilst, ka Kalvītis ir dubultais šā topa uzvarētājs, jo pēc aptaujas rezultātu apkopošanas tapa skaidrs, ka Aigars Kalvītis kļuvis arī par visas Latvijas neseksīgāko pazīstamo vīrieti.

Espati.lv saka paldies savām lasītājām par atsaucību!

22 komentāru
 1. Man ar pirmais kas ienāca prātā bija Kalvīša kungs:)))))))))))))))))))))! Bet Haralds Burkovskis varbūt arī nav seksualitātes etalons, bet manuprāt ļoti interesants un ar savu šarmu! Viņa balss tembrs vien ir ko vērts….:)

 2. Burkovska balsī varu klausīties bez problēmām un tā pat ir patīkama, bet lūdzu nerādiet man bildi! Kivi’čš vienkārši ir kaitinošs personāžs, bet Runčis, manuprāt, tomēr izgriež pogas. Uz skatuves vajadzētu savākties, un kamdēļ audzēt trīs matus un tos pāri galvai ķēmmet? jauns pusisi taču, dzen tos trīs matus nost!

 3. OI, kā Es tam visam piekrītu 🙂 Kalvīti pat extrēmās pārvērtības nepadarītu sexy (chuckle)

 4. Domāju, Kalvītim vajadzēja startēt XXL šovā. Būtu iemantojis gan tautas simpātijas, gan arī varbūt sāktu cilvēciksas aprises iegūt, jo tautas kalpam šitā norīties nu galīgi neklājas, it sevišķi, ja tauta trūkumā.

 5. man prieks, ka mēs pārējie esam super seksīgi, gudri, forši… vienkāršāk ir izteikt savus stulbos tekstus komentos… pilnīgi stulbs tops, lai neteiktu vairāk. atcerēsimies, ka visiem šiem cilvēkiem ir arī mammas, sievas, māsas, bērni galu galā… forši būtu, ja seksīgumam varētu likt vienlīdzības zīmi ar gudrību un laimi…ieskatamies sevī mazliet

 6. Ha, es jau gaidīju kādu šitādu komentāru 🙂 Manuprāt, pilnīgi visi topi ir stulbi, pilnīgi viss ir subjektīvs vai mārketinga triks, runājot par kaut kādām pasaules skaistākajām aktrisēm utt. Sieviešu augumu īpatnības tiek tik dažādos veidos apspriestas un iztirzātas, ka man šitā padauzīšanās pat mazliet patīk. Jā, es esmu tāaaaalu no iedāla un tāpat arī daudzi citi, bet tāda nu ir mūsu sabiedrība, viens uz otra trūkumiem nemitīgi norādām tik un tā.

 7. Nu jā, tas ir koks ar diviem galiem. Varbūt situācijas izlīdzināšanai var uztaisīt inteliģentāko, skaistāko, šarmantāko vīriešu topu vai tml.

 8. Man gan liekas, ka tie smukāko in seksīgāko topi jau uz katra soļa. Tikko kaut kur lasīju par seksīgākās vīriešu balss topu, tur bildi nevajag. Burkovskis noteikti derētu. Un man jau liekas, ka izskats ne visiem to lomu spēlē. Ir arī neglītāki gan starp mūziķiem, gan aktieriem un sportistiem, bet kaut kas cits šajos cilvēkos atgrūž laikam.

 9. Lai cik dīvaini nebūtu, bet man patīk tādi vīrieši kā Kalvītis…man viņš šķiet ļoti pievilcīgs…! Tas vien apstiprina teiciena – par gaumi nestrīdās…patiesumu!

  Zini, Kalvīt(ja Tu šito lasi) – Tu man patīc:)

 10. Tādi jau mēs , meža dīvainīši, esam, vienmēr esam gatavi iezviegt par kāda nepareizo degunu, resno pakaļu vai šķībo smaidu. piemēram nabaga Fūrmaņu Elīnai jābūt līdz nāvei aizvainotai zem visu komentāru sloga:D Vispār apspriest cilvēka ārējās nepilnības liekas aizvainojoši, bet mēs jau to visu laiku netieši darām – visos žurčikos ir norādīts, kādam jābūt veselam, smukam un laimīgam cilvēkam, bet neviens tak tādi neesam. Tātad visu laiku arī sevi noliekam nederīgo plauktā.

 11. es piekristu visam šajā topā, bet nu Haralds Burkovskis gan šeit neiederās. viņš ir gan vizuāli simpātisks, gan iepriekš minētais balss tembrs kā arī viņš pats ir ļoti interesants un asprātīgs vīrietis.

 12. ko cepaties! labāk paskatieties no rīta pamostoties ar kritisku aci, kas jums blakus gul. Un kad pieceļaties azejiet līdz spogulim…. varbūt izrādiesies, ka ne Tu, ne Tavs draugs/vīrs na sexy, bet parasts cilvēks…. un kas dzīve beidzas? seksa nebūs?

 13. Maigums – izsūtījām visiem reģistrētajiem lietotājiem, bet saņēmām aptuveni 300 atbilžu

 14. Vai tiesam Latvija sexigumu verte pec ta,ka tiek lasitas zinas un kadi skandali apvij virieti!?Nu tiesam stulba izpratne ko nozime vards SEKSIGS.Tas pats stulbums ar seksigakajam Latvijas sievietem,kur savukart uzsverti vinu panakumi teatri un uz skatuves.Beidziet sitas mulkibas ar seksigakajiem un neseksigajiem,ja jums par vertesan na nekada sajega!

 15. Ja veidojat kadu aptauju,tad ari deretu precisi noformulet par ko vertejumu gribat sanemt-vai par resnu pakalu,lielu vederu vai nepievilcigu gimi,bet nevis par to,ka Kambala ir neseksigs virietis,jo luk vins izvelejies sveszemnieci.Un Kivics,ka jus pasi rakstat ir iemesls sieviesu nesimpatijam.Kur tad te neseksigums?????Mulkibas,mulkibas,vienkarsi kaitinosi!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.