kad sirsniņa raudāja

sweix….
godiigi sakot pat nezinu kaapeec tew raxtu&gribu tew sewi attaisnot…
teixim taa..
    Kad putns nomaldaas un ielido telpaa,un peec tam,izmisumaa sitoties pret logiem,nodara sew saapes,visbiezjak muusu weeleeshanaas ir paliidzeet.un mees,labu nodomu wadiiti saakam mediit nabaga radiijumu.tas izraisa putnam weel izmisiigaaku weeleeshanos izkljuut briiwiibaa.
    Nereti arii cileeki,nesaprotot otra noluukus, sewi.Dazjreiz arii
    tiek apgalvots,ka reiz visas dziiwaas buutnes bijushas saistiitas,tachu dziiwe pieraada-paaraaak biezji arii wissirsniigaakie centieni-liidzjuutiiba,miilestiba,weeleeshanaas paliidzet-saistaas ar sapeem,neizpratni&cieshanaam.Taadaas reizees nlaizjas rokas un dweeseli paarnjem skumjas.Taadaas reizees,sargaajot sevi,mees aizleepjamies aizvienaldziibas wai pat naida muura….
es nezinu kad tu sho weel izlasiisi-warbuut jau shodien,bet warbuut peec nedeeljas wai meenesha..pat nezinu to,wai tas ko mainiis,bet tu nemaz nezini ko es par tewi domaaju&kaadu reakciju gaidiiji no manis,kad sms sanjeemu,ka esi uz praamja….es tachu tew neko neparmestu,ja arii buutu aizbraucis..citeejot tewi"mums katram tachu ir sawa dziiwe"…tikai man jau saak likties,ka taas nekad taa pa iistam arii nekrustosies,ja turpinaasies taa kaa peedeejaa laiikaa…

………………….—-taaa kas nespeej tewi noweerteet(laikam)—-……….

7 komentāru
  1. Nu johaidī, vai tiešām nav iespējams salikt gramatiski pareizos burtus teikumā? Lašot šāda veida tekstus man liekās, ka to ir rakstījusi kkāda tīneidžere, kurai kārtējais DraWdziNjsH ir saplosījis SiRsniNJU`~~~~ :* mca mca!

  2. Un pat ja tā būtu, lai.. Arī tīneidžerei ir visas tiesības asiņot sirsniņai, it kā tu, stirna, neesi nekad bijusi tīneidžere, neesi bijusi samīlējusies savā klasesbiedrā, kaimiņā, brāļa draugā..whatever..

  3. Protams, ka esmu, ari tagad esmu samīlējusies visā, kas kustas un kas nekustas! Interesanti, vai šīe tīneidžeri arī skolas diktātus raksta šādā veidā?

  4. Diez vai, atceros, kad sacerējumā reiz izdomāju uz visiem “i” likt bumbulīšus kā caurumus sierā – skolotāja VISUS nu pilnīgi visu sacerējumu saķēpāja sarkanu 😀 Nu, vismaz mācība.. 🙂

  5. Stirna man izrāva vārdus no mutes…WWWWWWW, sākumā domāju, ka uz tās klaviatūras nav burta V, bet tad ieraudzīju, ka arī tas tiek lietots…Un ja ir tāda baigā dvēseles sāpē, tad teiktu, ka tā ir apbrīnojama savaldība un neatladība atsevišķu v vietā spītīgi meklēt w. Es jau neko, tikai tā sāpe baigi paliek kaut kādā ceturtajā plānā aiz rakstu darbiem.

  6. es arī laikam būšu ļauna un teikšu tā – toreiz, pirms gandrīz 15 gadiem, kad man pirmoreiz sirsniņa raudāja, tomēr spēju savu domu artikulēti un sakarīgi noformulēt, bet tagad laikam tas tāds gadsimta mēris + nav stilīgi zināt komatus…

  7. nekas, nekas, šitas pāries, mēs tak ar savam dīvainajam vecumam esam gajuši cauri 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.