Kā sistematizēt sevis kopšanas procesu

Dažreiz labākais veids kaut ko sistematizēt, ir samaksāt par to naudu. Tā parasti notiek ar sporta nodarbībam, iegādājoties abonementu, cilvēks uzsāk regulāri apmeklēt tos. Ar mani notika lidzīga situācija, tikai seviskopšanas procesā. Nevaru pateikt, ka esmu biju nekopta, vai kaut kas tam lidzīgs, esmu vienkārši nevarēju padarīt to procesu par regulāro. Protams ikvakar es attīrīju ādu un uzklaju krēmu, nu bet runājot par maskam, skrubiem, pīlingiem- ar to bija lielas problēmas.

Ap 3 mēnešiem atpakaļ, man izdēvās apmeklēt 24 Karat salonu, kur man prezentēja Israēlas kosmētiku Deaura. Meistare ilgi stāstija par to iedarbību, uzklāja man dažādus līdzekļus, prasīja novērtēt kosmētikas efektu. Procedūras laikā es ļoti ieinteresējos ar to kosmētiku, es rūpīgi izlasīju sastāvu, ilgi dkatījos uz tiem tūbiņiem, pētīju konsistenci un smaržu. Tajā brīdī es tiešām nolēmu nopirkt sev kosmētikas somiņu pilnu ar dažādiem līdzekliem, bet, tādēļ, ka kosmētikas cena bija diezgan liela, es ļoti rūpīgi apskatījos to.

Samaksājot lielu naudu, tagad, es cenšos saņemt no tās visus iespējamus labumus. Līdz ar ko mans seviskopšanas process kļuva regulārs.

Runājot par 24 K procedūru, es vēlos piebilst, ka pēc salona apmeklējuma, lasīju atsauksmes. Mans viedokļis daļēji sakrīt ar uzrakstīto. Salonā tiešām vēlas pārdod preci ļoti uzbažīgi, tomēr, ja jums ir spēks atteikties no piedāvāta, pati procedūra ir patīkama, turklāt, tur ir iespējams uzzināt par savu ādas stāvokli  un saņemt informāciju par to, kādus līdzekļus jums ir nepieciešmas izmantot. Es dodos salonā jau ar mērķi nopirkt preci, jo daudz zirdēju par Deaura kosmētiku, tāpēc arī iegādājos to. Izmantošanas rezultāts ir redzams, sejas ādas stāvoklis tagad daudz labāks, nekā bija iepriekš, āda kļūva daudz svaigāka un it kā jaunāka.

Nezinu, vai nu kosmētika tomēr pateisībā darbojas, vai tas regulārais process man palīdzēja, bet fakts ir fakts.

Ja gadījumā, jūs nevarat sasniegt regulāro sevis kopšanas procesu, silti iesaku iegādāties līdzekļus mazliet (vai pat daudz) dargākus par jūsu ierastiem (šeit es nerunāju tieši par deauru, tā bija tikai mana pieredze, kaut kosmētika tiešām laba). Lielāka summa, ko jūs iztērēsiet kosmētikai, palīdzes organizēt sevi.
Kaut iespējams, jums ir savi paņēmieni?

2 komentāru
  1. Cik prasts reklāmraksts 🙁
    Vai portālā nav nekādas rakstu atlases? Blogo jebkurš un netiek pat pārbaudītas drukas kļūdas?
    Iespējams, to pat nepamanīsiet (portāls), bet FYI – ienācu pirmo un pēdējo reizi.

    Veiksmes!

  2. Es sev izvirzīju mērķi tik vaļā no pumpām. Mans mērķis un motivācija.
    Es izmantoju parastu tīrāmo līdzekli un salicilskābi. Bet cītīgi pieturos pie sava mērķa.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.