Īpaši espati.lv lasītājām – izmanto!

Kad gaisā virmo mandarīnu, piparkūku un pīrādziņu smarža un steidzam sagādāt prieku saviem tuviniekiem un draugiem, šajā skrējienā mazliet varbūt pazaudējam sevi, lai gan Jauno gadu taču gribas sagaidīt tā kāršņi – ar fanfarām, salūtu un dzirktošu smaidu. espati.lv zina, ko nozīmē būt sievietei un cik ļoti sievietes pašapziņa ceļas un labsajūta vairojas tad, ja jūtamies apmierinātas, skaistas un novērtētas. Tāpēc espati.lv savām lasītājām sagatavojis mazas, bet noderīgas dāvaniņas šajā svētku periodā. Izmanto tās uz sagādā sev patīkamus svētku brīžus.

Mēs zinām, ka labākā dāvana svētkos ir bērnu smiekli, draugu un ģimenes locekļu mīlestība, kā arī kolēģu atzinība, bet ir lietas, ko vari uzdāvināt pati sev. Saposies svētku ballei kā karaliene! Neliedz sev mazos sievišķīgos priekus, no kuriem, iespējams, esi atteikusies visa pārējā gada garumā. Esam parūpējušies par to, lai tev būtu iespēja dažas skaituma kopšanas procedūras izmantot ar ievērojamu atlaidi. Viss, kas tev jāatceras – maģiskie paroles vārdiņi.

Piedāvājam tev Sole Studio Ergoline Solāriju studijā sauļoties bezmaksas, precīzāk –  apmeklē solāriju studiju Sole Studio, kurā, pasakot paroli ESPATI SAULE, varēsi iegūt trešo un desmito solārija apmeklējumu bez maksas, kā arī pēc trešā solārija apmeklējuma iegūt klienta karti, ar kuru iespējamas atlaides līdz 25%. Solārija studijā ir septiņi Ergoline solāriji, gan vertikālie, gan horizontālie, no kuriem varēsi izvēlēties sev piemērotāko un labāko. Solāriju cenas, sākot no 0,10 ls/minūtē. Iesakām izvēlēties šo solāriju studiju, jo tā ir aprīkota ar lampām 9K90, kuras ir populārākās ASV un Kanādā. Lampas dod vēl nebijušu tumšu efektu, kas liks tev izskatīties kā pēc ceļojuma Karību salās, kā arī pastiprināti pasargā ādu pret ādas slimībām. Sole Studio Ergoline Solāriju studija atrodas Rīgā, Kr. Barona ielā 31a (Kr.Barona/Lāčplēša stūris). Tel.: +371 67287108; Mob. tel.: +371 28332882.
Ieskaties šeit: http://www.solestudio.lv.

Depilxpress kabinets piedāvā īpašo piedāvājumu kompleksai vaksācijai, kurā ietilpst padušu, bikini zonas un kāju (līdz celim) vaksācija. Pasakot paroli ESPATI.LV, būs iespēja komplekso vaksāciju veikt par 15 LVL, tādā veidā ietaupot 30%.
Depilxpress filozofija – jebkuram klientam ir iespēja saņemt pakalpojumu par zemu cenu, moderni iekārtotā kabinetā, pie profesionāliem un apmācītiem speciālistiem. Devīze – ātri un lēti! Depilxpress kabineti strādā uz lielu apjomu, tāpēc ir iespēja piedāvāt ļoti draudzīgas cenas. Šeit tiek izmantotas visā pasaulē pazīstamas iekārtas, moderns dizains un speciālisti, kuri smēlušies pieredzi pie ārvalstu labākajiem profesionāļiem. Komplekso vaksāciju iespējams veikt trīs salonos: Rīgā, Duntes ielā 15, Tālr.: 66011199, 29219163, Siguldā, Leona Paegles 3a, tel. 26422332, Ķekavā, Nākotnes ielā 2, salonā “Antra” 67937034 un BLUE Box solāriju studijās. Ieskaties arī šeit: http://www.depilxpress.lv.

Sakura White ekskluzīvā nagu studija mums piedāvā savas īpašās atlaides.
1. Ja vēlies koptas rokas, kā arī pasargāt nagus no nejaukā ziemas sala, iesakām tev izmēģināt BIO pārklājumu nagiem. Tas ir unikāls produkts, kurš nodrošina iespēju staigāt ar koptiem nagiem līdz pat 2 nedēļām. BIO pārklājums par ļoti īpašu cenu tikai espati.lv lasītājām  – 12 ls (standarta cena 18ls). Arī espati.lv meitenes izmēģināja šo pakalpojum un bija tiešām ļoti apmierinātas, nagi izskatījās veselīgāki un kopti, franču manikīrs turējās vairāk nekā 2 nedēļas līdzšinējo 3 dienu vietā. Šis pārklājums īpaši piemērots sievietēm, kurām ir trausli un lūstoši nagi. Tas stiprina nagus un ir līdzīgs caurspīdīgajai nagu lakai. Pārklājums jāatjauno reizi 2 nedēļās. Ja nagi ar pārklājumu tiek pareizi kopti, tie ir izturīgi un ikdienā pasargā dabīgo nagu gan no ķīmijas, gan no nolūšanas.

2. Ja esi ļoti aizņemta un rūpēm par sevi tev atliek gaužām maz laika, Sakura White piedāvā arī atlaidi akrila nadziņu pieaudzēšanai. Akrila nagi izskatās pilnīgi dabiski, to krāsu nav iespējams atšķirt no īsta naga. Akrila nagi ir elastīgi, atsperīgi un tai pašā laikā izturīgi, stingri, droši. Akrila nagu pieaudzēšana ilgst apmēram 2h, tos jāatjauno reizi mēnesī. Īpašais piedāvājums 19 ls (standarta 35 ls vietā).

3. Sakura White piedāvā arī īpašo atlaidi uz apvienoto manikīra un pedikīra procedūru. Apvienotā manikīra un pedikīra priekšrocība ir būtiska laika ekonomija. Iespēju 2 stundu laikā vienlaikus sakopt rokas un pēdas īpaši spēs novērtēt aizņemti cilvēki. Studijā šo pakalpojumu vienlaikus veic 2 meistari atsevišķā šim nolūkam aprīkotā kabinetā. Relaksējoša mūzika un īpaši aprīkots krēsls ļaus uz brīdi aizmirst steigu un varbūt pat iegrimt snaudā. Klasiskais manikīrs + klasiskais pedikīrs tikai espati.lv lasītājām pieejams par 19 Ls (standarta cena 26ls).
Īpašos piedāvājumus varēsi saņemt Hospitāļu ielā 23, Rīgā, iepriekš piesakoties pa telefonu: 67895111, mob. tel. 26686565, pasakot paroli ESPATI.LV. Ieskaties arī šeit: www.sakurawhite.lv.

Spaweb.lv ir tīkla ceļvedis SPA pasaulē. Populārākās SPA viesnīcas Baltijā. Pats galvenais – visu var izdarīt elektroniski: atrast viesnīcu, to norezervēt, saņemt apstiprinājumu, veikt apmaksu un izdrukāt apstiprinājumu. Arī dāvanu karti var nopirkt un izdrukāt elektroniski pāris minūtēs! Espati.lv lasītājas var iegādāties un izbaudīt 90 minūšu sejas un dekoltē aromterapijas procedūru tikai par 25 ls individuāli iekārtotā boutique saloniņā "Adara". Speciālo cenu saņems pirmās 5 rezervācijas! Ieskaties www.spaweb.lv!

VISI ŠIE PIEDĀVĀJUMI SPĒKĀ LĪDZ 22.01.2010!

4 komentāru
  1. O, kolosāli, šitās lietas ļoti noderīgas, tas bio pārklājums baigi ieinteresēja, būs jāpamēģina.

  2. esmu dzirdejusi, ka Riga salonos esot solariji, kas nosakot kermena mitrumu un pec ta nosakot cik ilgi var sauloties, saja solariju studija ari tadi solariji ir?

  3. Cik zinu, tas solārijs (aparāts) saucas White Angel un tāds ir Baznīcas ielas solārijā Ergoline.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.