tik sieviete to sapratīs..

  Esmu ar savu vīrieti kopā jau vairāk kā gadu, mēs esam precējušies, sākuši kopīgu dzīvi, bet mani pa laikam, pat pārāk bieži moka greizsirdība uz viņa bijušo, ar kuru vinš bija kopā 5 gadus, kaut gan kopā,laikam, nodzīvoja vien kādu pusgadu .

  Viss jau ir it kā labi,bet tad pēkšņi es ieraugu viņu sava vīra draugos, uzzinu, ka viņš viņas profila bildes skatījies un komentējis. vēl šorit kārtojot māju nejauši atklāju,ka viena no lietām, kas visu laiku ir stāvējusi mūsu istabā ir dāvana no viņas,tur bija iegravēts viņas vārds. Esmu cilvēks, kam iepriekšējām attiecībām beidzoties visu izsviežu ārā, vai arī tās lietas, kas varētu, ko atgādināt atrodas ļoti tālu, lai ne mani, ne otru cilvēku nesāpinātu.

   Nu jā un šodien vēl pāri palikušos mēslus izsviedu un mani pat neinteresē, ko viņš par to teiks, ja uzzinās. pat skapja augšā, kad mēs bijām nodzīvojuši kopa jau kadus pāris mēnešus es atradu dažus viņas drēbju gabalus, tracina tas,ka viņš pat neuzskatīja, ka viņam pašam tas viss ir jāizsviež, kaut gan jau kādus 3 gadus vairs nav kopā.

   Sākumā, kad ar viņu runāju par to kā jūtos, viņš teica, ka tkartiņas, kas bija noslēptas un vēl dažas lietas ir tikai piemiņai un viņam tas neko nenozīmējot. Man esot pašai jātiek galā ar sevi.

   Un es brīnišķīgi tieku ar to galā, līdz notiek kaut kas tāds, nu piemēram, viņš aizmieg pie kompja skatoties uz viņas bildi, nu tā bija tā pati nelaimīga reize, kad paspēja arī nokomentēt viņas albumu.

25 komentāru
 1. Piedod, bet Tev tiešām pašai jātiek ar to galā. Jāsakārto sava galva, nevis sava vīra galva. Tu bez iemesla viņam neuzticies. Ne visi cilvēki ir tādi, kuri piemiņas lietas sviež miskastē. Pēc manām domām, Tu varen pārspīlē. Pamēģini tā vienkāršāk baudīt sava vīrieša klātbūtni. Palutini sevi, lai pati jūties laimīga. Ja esi noskumusi un sevī kaut ko nemitīgi pārdomā, tad vīram nemaz “nevilks” pie Tevis.

 2. Nu tad gaidi un smaidi, kad tavas histēriskās attieksmes dēļ viņš aizies no tevis vispār. Ar kādām tiesībām tu vari mest ārā OTRA cilvēka lietas? Ja jau nav tevi pametis vēl, tātad tu viņam esi vajadzīga. Un kas tad tik traks, ka paskatās bildes vai ir saglabājis kādu lietiņu?

 3. aciimredzot sievietes nesaprot, es saprotu ka taa ir greizsirdiiba. Citi cilveeki ir izteikti greizsirdiigi.Es arii nejustos iipashi eerti ja vinjsh aizmigtu pie savas bijushaas draudzenes fotograafijas, bet nedomaaju ka bez vinja zinjas izmestu aaraa vinja pieminjas lietas. Bet buutu tikai bijis godiigi ja taas vinjsh buutu sakraameejis kastiitee un nolicis savaa skapii. Cik cilveeku tik viedoklu. Mans puisis netur maajaas ne bildes ne pieminju lietas no bijushajaam draudzeneem, runaa tikai tad par vinjaam kad es pajautaaju. 🙂

 4. Pilnībā saprotu. Jo uzskatu, kad ir uzsāktas jautas attiecības, tad iepriekšējās pilnībā jāaizmirst. Savādāk tiek sāpināts otrs cilvēks un tas nepiekā laba nenoved. Saku no savas pieredzes.

 5. Paldies, jums meitenes par komentāriem, it īpaši Tev Lienīte!! :))
  Man vnk nav tādu cilvēku ar kuru varētu izrunāties par tādām lietā, jo dzīvoju pēc principa- par vīru saku tikai labu vai neko..
  ak jā neesmu no tām,kas taisa scēnas, visu vnm izrunāju mierīgā balsī, nestrīdos, nekad ne uz vienu cilvēku neesmu sakliegusi..

 6. Es saprotu! Ggan jau ne tikai sievietēm gadās tā justies, bet arī vīriešiem. Lai arī bijusī sieviete noteikti aizņems kādu atmiņu lauciņu visu viņa dzīvi, tici, ka tu esi labāka!!

 7. Man tomēr liekas, ka nav pareizi glabāt tādas lietas. Jaunas attiecības, jauna dzīve.

 8. Lūdzu, kariin a! 🙂 Es tiešām ceru, ka Tev ar vīru viss nokārtosies. Un es tiešām ceru, ka atradīsi kādu veidu, kā sevi paluināt, kā paaugstināt savu pašvērtējumu. Mīlēt sevi ir ļoti svarīgi, protams, arī pārāk daudz sevi nevajag mīlēt, tā saprāta robežās. Mēģini ieraudzīt skaisto apkārt un smaidi. Ņem dzīvi vienkāršāk, ir visādas nejaucības, bet tās visas pāriet, tās visas var pārdzīvot. Un svarīgi ir nekreņķēties par to, ko vairs nevari mainīt. Dzīvo šodien, atstāj vakardienu vakardienai, bet rītdienu rītdienai. Izbaudi mirkļus. Patiesi, lai Tev ilga, skaista, uzticības, mīļuma, smaidu, patīkamu brīžu pilna laulība ar savu vīru. 🙂

 9. es arī domāju, ka vīrietim nevajadzētu aizrauties ar bijušās bildēm, lietām..tas rada aizdomas, ka attiecības nav pabeigtas.
  varbūt vīrietis ceļ savu pašapziņu tādā veidā, neaizdomājoties, ka sāpina savu sievieti.

 10. Kas tas par sviestu. Ko nozīmē visu izmest un likt aizmirst. Jebkurā gadījumā, lai kā arī attiecības nebūtu beugušās, viņas ir bijušas un protams bijušajiem/ ajām ir vieta mūsu atmiņās . Es nesaprotu šito, ka, ja esam izsķīrušies, tad man tagad visu atlikušo mūžu jāizliekas, ka tas nav noticis ? Es arī esmu dzīvojusi kopā ar puisi pāris gadus, tagad jau sen esam šķīrušies, katram savas attiecības, taču tāpat šad un tad satiekamies, pasmejamiems, iedzeram, sazvanamies, jo esam savus aizvainojumus norijuši un varam būt vienkārši labi čomi ( un jā, viņš arī kādreiz komentē manas bildes draugos). So what ????? Man tagad ir cits puisis un man nemaz nenāk prāta viņu salīdzināt ar bijušo. Galu galā, mums katram ir sava pagātne. Jūs taču neviens neticat, ka attiecības ir uz mūžu, es uzskatu, ka visi cilvēki mums ir doti uz laiku (kas ilgāku, kas garāku) 🙂

 11. Klau, ja jau viņš tevi ir noprecējis, bet nevis bijušo, tad jau varētu beigt histērijas. Varbūt tev labāk stāvoklī palikt, lai nepērtos par kaut kādu sviestu 🙂

 12. Es tagad ar vīru esmu nodzīvojusi kopā jau 6 gadus, bet nesen kārtojot savas mantu kastes, atradu šo to no saviem bijušajiem. Es tās lietas speciāli neglabāju – vnk biju par viņām aizmirsusi un speciāli neko attiecības pārtraucot, ārā nemetu.
  Bet tāda attieksme jau ir saprotama attiecību sākumā – un jums tas ir tikai sākums.

 13. Lai nu kā, bet jāatzīst, ja viņš ir saglabājis tās mantas, tas nozīmē, ka viņš par viņu domā. Problēma jau ir tavā vīrietī. Viņš nav ticis pāri iepriekšējām attiecībām, tāpēc tās vēl patur prātā. Tavam vīrietim jātiek ar sevi galā. Jātiek pāri. 🙂

 14. Nu tas ir ļoti raksturīgi vīriešiem. Var saprast, ka sievai ir ļoti sāpīgi, jo viņa ir bezgala uzticīga savam vīram un sevi atdod visu, un pat nespēj pieļaut domu, ka otrs ir citādāks. Iespējams, ka bijusī draudzene viņu pameta un vīrietim tas bija liels aizvainojums. Jāiztur, ar laiku bijusī aizmirsīsies.

 15. izlasot visu rakstu, ir skaidri un gaiši redzams, ka Tavs vīrietis nav aizgājis projām pavisam no savām iepriekšējām attiecībām.. būs grūti, jo pats vīrietis to nespēj un arī nespēs saprast cik ļoti Tevi sāpina.. un turklāt pats nav ticis ar sevi skaidrībā.ieteikums: Tev pašai ir jāizdomā vai to visu vēlies turpināt vai nē.viegli tas nebūs, bet vai ir vērts to visu turpināt.. diemžēl jāatzīst man šī situācija nav sveša..

 16. Man stipri liekas, ka jūsu attiecībās ir liela problēma ar (ne)uzticēšanos (jo normāli greizsirdība tā neizpaužas, un greizsirdība = neuzticēšanās).. kāpēc jūties tik nedroša?? Un vēl – komentāros pamanīju, ka nekad neesi savas emocijas izrādījusi (kliegusi utt).. un tas man liekas vēl lielāka problēma par tavu nesaprašanos ar vīru.. 🙁
  Turies! Viegli nebūs..

 17. Greizsirdība ir negatīva doma un garīga inde. Tā rodas no dziļi un slēptām bailēm vai neuzticības ortam cilvēkam, un to papildina vainas apziņa un neticība sev. Greizsirdīgi cilvēki saindē paši savu dzīvi, un vēlāk paši arī cieš. Greizsirdīgs cilvēks pieprasa sevišķu pieķeršanos un necieš sāncenšus, viņš ir aizdomīgi modrs.
  /Džozefs Mērfijs/
  ***
  Lieko roku uz sirds varu apgalvot, ka arī es esmu greizsirdīga. To pat izstāstīt nevar, kādas ir tās sajūtas, tik mokošas, tik smagas. Iz savas pieredzes, ar savu puisi izšķiros jau pirms vairāk kā diviem gadiem, bet šad tad tomēr sevi pieķeru, cik greizsirdīga esmu, ka viņam vai viņa draudzenei zem Dr.lv profiliem ir parakstīti kaut kādi mīlinājumi.
  Tev pašai ir jātiek galā ar savu raksturiņu, ja gribi dzīvot laimē un priekā. Ir jānovērtē viss, kas mums ir apkārt, jāpriecājas par to, kas ir dots. Bet tavam puisim jātiek galā ar savām lietām. Tu tak nevari viņam izskalot smadzenes, lai viņš aizmirst savu bijušo. Tā vietā labāk jānovērtē viss, kas mums ir apkārt, jāpriecājas par to, kas ir dots.
  Lai veicas! Lai Tava sirds mīlestība pret Tavu dzīvesbiedru ir stiprāka par Tavu zaļacaino briesmoni – greizsirdību!

 18. tiec galā ar savām pašpārliecināības problēmām! tu nezini, kā var cilvēks reaģēt uz izmestajām mantām. 🙁

 19. jā, jā… lielās taisnības klukstētājas!! Besī ārā, kā var vispār braukt augumā viņai. VIņš jau ir bērns un egoists, kas nevar bijušās attiecības dziļi zem zemes aprakt. tā izskatās. Un ja tur arī nekā nav, tad viņa pienāķums ir darīt visu, lai sieva justos labi!! Jā, jā.. pat ja tā ir paranoja vai kas cits. Pēc savas pieredzes saku.

 20. manuprāt tu visu dari pareizi,ja viņš sāk jaunu dzīvi ar tevi tad tā arī jādara nevis vēl jālidinās mākoņos domājot par bijušo.es ar nepaciestu bijušās mantas sev tuvumā,tas ir gandrīz tāpat kad tu varētu sava bijuša bildi glabat makā vai vel kau kur!pareizi arī dari,turpini tāda gara ja viņs domā ka tāda uzvedība ir normāla lai domā,un zini ja jau viņš skatas viņas bildēs tad viņam interesē kas notiek viņas dzīvē tikai ir jautājums kādēļ???????ja dzīvo ar tevi!un tā nav nekāda greizsirdība ,bet gan pilnīgi normāla reakcija!

 21. nevajg pašai cepties….
  Mums visiem ir sava pagātne .Un nevar prasīt ,ka pagātni izsvītro no dzīves….

 22. Varbūt5 viņš tikai gremdējas atmiņās, cik jauki tie laiki viņam ir bijuši.Bet ja jau viņi ir šķīrušies.Es saprastu, ka viņš viņu būtu pametis viņu tevis dēļ.Tad varbūt iņš nožēlotu savu rīcību vai kā.
  bet jā tev pašai jātiek ar to galā.

  p.s. kā var aizmigt pie datora?

 23. uzskatu, ka, lai nesāpinātu tagadējo draudzeni/ sievu viss iepriekšējais (dāvanas no bijušās draudzenes, fotogrāfijas) ir vai nu jānodod labdarībai, vai jānoliek dziļi bēniņos kādā kastē. Tas pats attiecas uz komunikāciju – nu nav nepieciešams pārāk draudzīgas attiecības ar bijušo draudzeni, ok, var apsveikt svētkos ar standarta tekstu un pa retai reizei uzjautāt, kā iet, bet tas arī viss. Šobrīd saskaros, ka mana drauga bijusī draudzene sāk komunikāciju ar viņu vairākas reizes mēnesī, rakstot, komentējot u.t.t. Tas ir par biežu un man ir pamats būt neapmierinātai, ka viņa to dara.Rodas dusmas – tā kā – visu atbalstu lietām, kas ir no vecās dzīves – prom no tagadējās dzīves. Lai tinās!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.