Horoskopi dvīņu zīmes laikā

Laika posmā no 21. maija līdz 21. jūnijam dzimšanas dienas svin visi Dvīņu zīmē dzimušie. Uzzini, kāds tad īsti ir Dvīnītis un kas šomēnes sagaida tevi pašu.

Dvīnis – mūžīgi jauns un zinātkārs! Dzīves moto: "Nedodiet ēst, bet ļaujiet parunāt…!" Mūžam mainīgs un neprognozējams. Necieš rutīnu un garlaicību – nespēj nosēdēt vienā vietā. Bet, neskatoties uz savu nepastāvību, šī ir viena no intelektuālākajām zīmēm. Visu mēģina analizēt ar prātu. Vispār Dvīņi ir ļoti saprātīgi, vienmēr izvērtē, kas ir labs, kas slikts. Nekad nepārmet citiem un it īpaši sev pieļautās kļūdas, jo uzskata, ka kļūdīties ir cilvēcīgi. Viņi ir ļoti komunikabli, kopīgu valodu atradīs ar jebkuru cilvēku, kaut gan ir izņēmumi, jo neieredz stulbus, dogmātiskus un aprobežotus cilvēkus. Netic jēdzienam ļauns cilvēks, jo ir pārliecināti, ka ar visiem var parunāt. Dvīnim dzīvē viss šķiet relatīvs, tapēc viņš nekad nebūs fanātiķis. Pārstāv ideju, ka katram sava taisnība. Ļoti patīk ceļot, kaut gan nav svarīgs galamērķis, bet pats braukšanas process. Un noteikti jautrība, kas valda brauciena laikā.

Dvīnis ir kā raidstacija, caur kuru tiek raidīti visi apkārtējie jaunumi, viņš vienmēr ir lietas kursā par to, kas un kur notiek.    

Dvīņu sievietes ir inteliģentas un izdarīgas, vienmēr gatavas uzklausīt. Jautras optimistes, ar kurām nekad nav garlaicīgi. Lielāko tiesu ir skaistas un iekārojamas. Viņas tiek apbrīnotas par savu atjautību un domu loģiku. Skaistas un gudras – īstas 2in1 iemiesojums.:)

Auns
Izjutīsiet déjà vu – šķitīs, ka šīs situācijas jau reiz piedzīvotas. Tas var būt saistīts ar darba kolēģiem un attiecībām ar viņiem, ar vecām neatrisinātām darba lietām vai pat veselību. Vienīgais nosacījums – sākt risināt šo situāciju. Jums tiek dota otrā iespēja, izmantojiet to. Jo nopietnāk iedziļināsieties, jo ātrāk atrisināsiet.

Vērsis
Vienai daļai Vērsēnu ir iespēja satikt cilvēku, kuru, neskatoties uz to, ka redzat pirmo reizi, liksies, ka pazīstat visu mūžu. Tas jums var atsaukt atmiņā sen aizmirstas kaislības. Pārējiem Vērsēniem jau jūtamās vasaras smaržas dēļ var uznākt iekšēja vientulības sajūta, gribēsies atkal piedzīvot iemīlēšanās brīnumu. Tādēļ ieteicams uzaicināt savu partneri uz randiņu!

Dvīņi
Var būt diezgan saspringta mājas atmosfēra, kas mudinās Dvīnīti mukt prom. Jutīsies nospiests un ierobežots. Tam par iemelu var būt partneris, kurš būs diegan prasīgs un netlaidīgs mājas darbu jautājumos. Pieņemiet viņu tādu, kāds viņš ir, jo viņš ir jūsu skolotājs.  Bet labā ziņa – jums būs daudz darba, kas nesīs labas naudiņas! Būsiet aktīvs un enerģisks!

Vēzis
Meklējiet vecas paziņas un kontaktus! Tie būs jums personīgi ļoti noderīgi, īpaši sarežģītās darba situācijās, kam vajadzēs ļoti sīku un detalizētu analīzi un koncentrēti sīkumainu pieeju. Šie konakti Vēzim noderēs arī nākotnes ieceru un projektu realizēšanā.

Lauva
Lauvēniem šā mēneša enerģētika dod iespēju apjaust savu maģisko spēku, kurš ir bijis līdz šim dziļi, dziļi apslēpts! Meitenes izjutīs savu raganisko dabu (šā vārda labajā nozīmē), bet puikas jutīsies kā šamaņi! Pirmais, ar ko varētu sākt, – atbrīvot naudas enerģētisko plūsmu, jo šajā mēnesī varat izjust naudas nepietiekamību.

Jaunava
Jaunavām būs tendence noslēgties no tuviniekiem un apkārtējiem cilvēkiem, īpaši no partnera. Tam par iemeslu var būt pašas izdomāti kompleksi un sevis nepieņemšana. Ticiet – tas ir tikai jūsu galvā! Uz skaistumkopšanas salonu prom – manikīrs, pedikīrs, frizieris un SPA Jaunavai palīdzēs! Kā arī neliels izbrauciens galvas izvēdināšanai!

Svari
Ir iespēja caur sapņiem uzzināt un izjust savas iepriekšējās dzīves! Vispār būs tendence iedziļināties reinkarnācijas jautājumos, jo Svari sāks izprast cēloņu un seku likumsakarības, kā arī nonāks pie atziņas, ka dzīvot tikai vienu dzīvi ir diezgan bezjēdzīgi, jo nevar pagūt visu iemācīties. Būs iespējas satikt cilvēku vai skolotāju, kurš spēs atbildēt uz jūsu jautājumiem…

Skorpions
Lai izvērtētu savas nākotnes perspektīvas, Skorpionam būs nepieciešams atgriezties pagātnē. Tas ļaus atrast īsto un vienīgo ejamo ceļu šai dzīvē, ko bieži vien cilvēki pazaudē sociālās vides vai malduguņu ietekmē. Būs brīdis, kad kļūs skaidrs, kurš ir patiess draugs, bet kurš tikai tukšu salmu kūlējs. Ierobežojiet tēriņus.

Strēlnieks
Nav īstais laiks lieliem karjeras lēcieniem, kā arī sevis pierādīšanai. Arī sabiedriskos pasākumus, kuros meklēt izdevīgus sakarus, nav jēgas apmeklēt. Esiet pieticīgs un klusi čubiniet pa savu jau iemīto taciņu. Kreatīvas idejas un vienkārši, bet ģeniāli risinājumi šodien nodrošinās iespēju pakāpties rīt.

Mežāzis
Dvēsele jūs sauks uz kādu tālu valsti, kurā jūs kādreiz esat bijis un ļoti gribat nokļūt vēlreiz… Tiem Āzīšiem, kuriem nekādi braucieni nav ieplānoti, no ikdienas realitātes izrauties palīdzēs nelieli pasākumi ārpus mājas, kuros būs iespēja satikt jaunus cilvēkus un apmainīties ar informāciju, neveidojot nekādas saistības.

Ūdensvīrs

Visvairāk no visām zīmēm ir iespēja krist panikā par izdaudzināto bubuli – krīzi… Taču atcerieties – nav bezizejas! Parunājiet ar saviem tuviniekiem, viņiem būs jums kas sakāms šai sakarā, it īpaši ģimenes vecajiem. Tie spēs jums pastāstīt, kas ir īsta krīze!

Zivis
Zivtiņas, iespējams, var pārņemt dziļa melanholija un vientulības sajūta, jo izrādīsies, ka viņas princis nav nekāds princis, bet āmurgalva, un baltais zirgs, ar kuru tas atjāja, pattiesībā ir vienkāršs ēzelis… Nepadodieties šīm sevis žēlošanas, mazohistiski tendētām emocijām. Labāk nopērciet pudeli vīna un kopā ar savu āmurgalvu sarīkojiet sev atpūtas vakaru, tad arī skatupunkts mainīsies un velns vairs nebūs tik melns, kā viņu mālē.

Sagatavojusi Anda Gržibovska, [email protected]
Baltijas Astroloģijas skola, www.baltastro.com

10 komentārs
  1. Ljoti preciizi raksturota dviinja ziime. Tiktieshaam nevaru noseedeet vienaa vietaa un ljoti nepatiik rutiina. Par to moto: es veel vareetu pastriideeties, tas tomeer atkarigs kaadaa cilveeku sabiedriibaa esmu nonaakusi.. meedz buut dviinis arii ljoti kluss 🙂 un par to 2 in 1 esmu nevienu vien reizi paarliecinaajusies, ka taa arii ir.. no cilveeku komentiem, pat rakstiitiem 😉 Katraa zinjaa traapiigi 99% 😉

  2. Esmu izcils dvīnis-te smaidu te jau varu kraut pa ausi. šķiet,ka naivums no manis nav izdzenams .Viemnēr gribu cilvēkos ticēt labajam, bet visbiežāk seko sāpīga vilšanās.

  3. nju tiesi taa, precizi par mani …
    un ta ir.. es varu ari pakluset un erot citus no malas un pie sevis vertet notiekoso!
    un tas naivums,manuprat,ari pretejo dzimumu pievelk.. jo ta pat kaa naiva koketesana:D ta ir, neko nepadarisi tam 😀
    dvini,pasi labakie.. jo ir 2 dabas,kas medz but tikai mums… ta izteikti 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.