Horoskopi mežāža zīmes laikā

Mežāzis

Jau kopš pašas bērnības šīs zīmes pārstāvji izskatās un uzvedas kā pieauguši cilvēki. Dažreiz pat ir pārāk nopietni savam vecumam. Tas ir izskaidrojams ar to, ka tie jau ļoti agri apzinās – lai kaut ko savā dzīvē sasniegtu, ir daudz jāstrāda, jo nekas tāpat vien šai dzīvē netiek dots. Tieši tāpēc Mežāži ir visuzcītīgākie un disciplinētākie mācībās. Jau agrā jaunībā viņiem ir skaidrs mērķis, ko viņi vēlās savā dzīvē sasniegt, un visu pārējo laiku velta sava mērķa sasniegšanas plānam. Līdz savam mērķim viņi nonāk soli pa solim, pateicoties savai pacietībai, godīgumam un disciplīnai. Šo īpašību dēļ Mežāzi ciena un respektē.
Savā dzīvē visu mēģina sistematizēt, sakārtot, visam pieiet ar lielu atbildību. Patīk kārtība un sistemātiskums, cilvēki, kuri ir noteikti un uz kuriem var paļauties. Nekad nesapratīs un nepieņems bezatbildību, slinkumu, novirzīšanos no mērķa un pārsteidzību.
Pēc savas būtības Mežāzis ir karjerists, tā ir galvenā tēma viņa dzīvē, viss pārējais ir pakārtots tai. Tieksies tikai uz vadošiem amatiem. Kā vadītājs, direktors ir stingrs. Viņa izturība ir apbrīnojam, nav tādu grūtu uzdevumu dzīvē, ko viņš nevarētu izturēt, vai ar ko nevarētu tikt galā.
Sievetes Mežāži bieži ir paskarbas un nepieejamas jaunībā. Tās kļūst maigākas vairāk dzīves otrajā pusē. Bet tām piemīt apskaužama parādība – dzīves otrajā pusē viņas izskatās daudz pievilcīgākas un izskatīgākas nekā agrā jaunībā. Viņas ir kā īstas lēdijas ar labām manierēm un spēju sevi pienācīgi paniegt. Tās spēj apvienot bērnu audzināšanu ar savu karjeru, un par šīm sievietēm nekad nevarēs pateikt, ka viņas savas karjeras dēļ ir atstājušas savus bērnus novārtā, vai nodevušas auklītes pārziņā. Viņas ar pilnu atbildību uzņemas savu atvašu audzināšanu un, ja būs nepieciešams, ņems bērnu līdz uz darbu, bet viņš būs kopā ar viņu. Tām ir svarīgas ģimenes tradīcijas.

Auns
Aunēns šo gadu svētku svinēšanu jautrā kompānijā gribēs nomainīt pret omulīgu un komfortablu svinēšanu ģimenes lokā. Ieteicams šo laiku pavadīt kopā ar ģimeni vai divvientulībā pašai ar sevi. Pievērsieies savas dzīvojamās platības sakārtošanai un atbrīvojies no nevajadzīgām mantām. Kā arī jāpievērš uzmanība attiecībām ar tuviniekiem, īpaši ar jauniešiem tavā ģimenē.

Vērsis
Mājas atmosfēra liksies pārāk vienmuļa, paredzama un pat nedaudz nospiedoša, bet, lai Vērsēns neieslīgtu depresijā, Visums piedāvā citu alternatīvu, kur rast prieku un harmoniju! Jūsu gadijumā tā ir uzticama draugu kompānija, ar kuru būs iespēja no sirds izpriecāties, kā arī ispējams plānot kopīgus ilglaicīgus projektus. Viņi dos jums zināmu optimismu un cerību. Pievērsieties dziļai un pamatīgai pašanalīzei. Uz jautājumiem "kapēc?" atbildi atradīsiet sevī pašā.

Dvīņi
Dvīnītēm galvenā tēma būs sabiedriskā dzīve. Gribēsies paspīdēt un būt pamanītas kādā sabiedriskā pasākumā, un ticiet, jūs pamanīs, pateicoties atjautībai, optimismam un dzīvespriekam. Jāpārvērtē savas attiecības ar draugiem, savas domas par viņiem – vai nu tās jāmainā, vai jāmaina paši draugi. Problēmātiski atrast kontaktu ar kādu no tuviniekiem. Esi pacietīga un iecietīga, bet ne spītīga.

Vēzis
Vēzenītes būs praktiski tendētas. Galvā malsies domas par sevis pārkavalificēšanu, jo šajos laikos neko nevar zināt, jādomā par nākotni un darbības sfēras izvēli, kam būs lielākas perspektīvas nākotnē. Var parādīsies uzkrāšanas sindroms "nebaltai dienai". Bet neskatoties uz visu, iespējams kāds patīkams, tāls atpūtas brauciens labā kompānijā.

Lauva
Lauviņām iespējam kāds romantiks flirts ar visām no tām izrietošām sekām… Turklāt šis flirts var izvērsties ārpus mūsu dzimtenes robežām, ta kā ir paredzams sen plānots brauciens saistībā ar karjeras lietām. Bet kopumā Lauvu pārņems laiskuma sērga, kad paskatoties uz savu istabu, necelsies roka ko darīt, un tā aizbildināsies ar laika trūkumu, kaut gan patiesībā tam būs vistiešākais sakars ar motivācijas trūkumu.

Jaunava
Jaunavai aktuāla partnerattiecību tēma. Iespējama laimīgas savienības noslēgšana baznīcā. Laimīga kopā būšana.  Bet ir kas tāds, kas jūs iekšēji urda un neliek mieru, nospiež, neļaujot līdz galam atvērties savam mīļotajam. Varbūt tā ir vainas apziņa? Ieteicams atrast kādu labu speciālistu, ar kuru varētu izrunāties un atbrīvoties no savas nastas.

Svari
Viens darba pasākums pēc otra. Ballēšanās ar darba kolēģiem uz pilnu klapi! Darāmā darba nebūs daudz, un tas, kas palicis vēl darāms, sagādās prieku, jo kolektīvā virmos svētku noskaņa. Partnerattiecībās gan jaušamas pārmaiņas, gaidāmas ļoti nopietnas pārrunas. Draugiem šomēnes vairs neatliks laika, jo notikumu ap jums būs pārāk pārsātināti, lai atlicinātu laiku vēl kādai kopīgai pasēdēšanai.

Skorpions
Velti šo laiku izpriecām un svētku gaisotnei. Izpriecājies no sirds labā draugu kompānijā. Iespējams ballītē sastapt kādu simpātiju romantisku attiecību izveidošanai. Tikai atceries, ka izpriecas nedrīkst traucēt darba tiešajiem pienākumiem, jo darbā tiks pieprasīta disciplīna, var pat pastiprināties kontrole. Ja gribi tikt sveikā cauri, jāstrādā būs daudz un cītīgi, nepaceļot acis.

Strēlnieks
Strēlniece uzņemsies visu svētku organizēšanu savās mājās. Devīze – "Jo kuplāka ģimene, jo lielāks spēks!" Kopīgie ģimenes pasākumi sagādās gandarījumi visiem, ieskaitot pašu. Ar bērniem gan būs jānoorganizē kāda "biezāka" saruna par disciplīnu un kārtības ievērošanu. Esi stingra un nepiekāpīga, ja vēlies redzēt rezultātu. Arī tevi gaida kāds tāls brauciens kopā ar mīļoto cilvēku. Rēķinies, ka viņam svarīgi būs komforta apstākļi, prētējā gadījumā no viņa īgnuma neizbēgt.

Mežāzis
Brāļi, māsas radi un kaimiņi sveiks tevi vairāk nekā citus gadus. Īpaši patīkami sveicieni dāvanu formātā būs no radiem, kuri atrodas svešumā. Neaizmirsti arī tu nosūtīt paciņu ar garšīgajām piparkūkām. Mājas dzīvē gan ir gaidāmas nopietnas pārmaiņas, kas prasīs veltīt laiku kopīgām pārrunām, kam par iemeslu var būt partnera materiālais stāvoklis. Vēlams atbrīvoties no liekām un nevajadzīgām mantām, kuras var noandelēt par nelielām naudiņām.

Ūdensvīrs
Saņemsi ļoti vērtīgas un skaistas dāvanas kuras sagādās patiesu prieku un būs tev īpaši vērtīgas. Dāvanas pat ļoti iespējams saņemt naudas izteiksmē. Iespējams, ka darba pienākumu dēļ nāksies visu mēnesi daudz braukāt no vienas pilsētas uz otru vai vienkārši "jāpiesien" telefona klausuli sev pie auss. Papīri, līgumi, paraksti – tam visam jāvelta ļoti daudz koncentrētas uzmanības, ja negribi vēlāk skaidroties. Partneris var būt neapmierināts ar tavu aizņemtību un nedaudz sapīkt.

Zivis
Labi jutīsies ģimenes lokā. Nodarbosieties ar pasākumu organizēšanu un noformēšanu. Ieteicams gan īpaši ar naudas līdzekļiem nešķiesties, bet domājams, ka Zivtiņa cītīgāk kā citas reizē visu izskaitļos un izrēķinās kur, par cik un cik daudz pirkt. Turklāt jātiek ar visu galā būs pašai, jo dzīvesbiedram laika nebūs itin ne maz,  darba līdz kaklam.

1 komentārs
  1. Izpriecas, jā. Nebūtu slikti kaut ko interesantu pasākt Jauno gadu sagaidot. Tikai ideju iztrūkums ….

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.