Holivudas zvaigžņu stiliste Latvijā prezentē Oriflame produkciju

Pavisam nesen Rīgā bija ieradusies viena no vadošajām zviedru stilistēm Korinne Henriksone (Corinne Henriksson), lai prezentētu jauno, Zviedrijā izstrādāto matu kopšanas līniju HairX, ko izplata zviedru kosmētikas ražotne Oriflame. Korinnes izveidotā salona Corinne&Friends stilistu pakalpojumus izmanto tādas zvaigznes kā Penelope Krusa, Keita Mosa, Heidija Kluma, Džeks Nikolsons un citi.

Korinne Henriksone klubā Godvil stāstīja par jauno matu kopšanas līniju HairX, kas ir profesionāla līmeņa produkts, un īpašs ar to, ka piemērots vienkāršai lietošanai mājās. Lai nodemonstrētu produkcijas elementāro pielietojumu un lielisko rezultātu Korinne ķērās pie darba turpat skatītāju acu priekšā, izmantojot arī savas profesionālās stilistes iemaņas.

Latvijā šobrīd pieejama HairX sērija matu apjomam plāniem matiem, krāsotiem matiem un matiem ar krāsotām šķipsnām, kā arī atjaunojošā sērija sausiem un bojātiem matiem. Oriflame Baltijas mārketinga vadītājs Egmonts Gāliņš sola, ka līdz 2009.gada beigām tirgū tiks laistas vēl sešas HairX līnijas: līdzsvarojošā sērija taukainiem matiem, ikdienas lietošanai, pretblaugznu, atjaunojošā pretnovecošanas sērija cilvēkiem gados, kā arī aizsargājošās sērijas vasaras un ziemas sezonām.

Prezentācijas laikā Korinne Henriksone sniedza arī lietderīgus padomus ikdienas matu kopšanā, kā arī informēja par jaunākajām stila un make-up tendencēm. Korinnas padomu TOP3 :
–    matus mazgā tikai katru trešo dienu, lai ilgāk saglabātos krāsa un mati tik ātri netaukotos;
–    kondicionieris nepieciešams arī vīriešiem;
–    šogad modē dabiska matu krāsa un dabisks matu sakārtojums.

4 komentāru
  1. esmu vīrietis. reiz lietoju kondicionieri. kamēr tas beidzās. pēc tam vairāk nelietoju. jo kāda jēga? 🙂

  2. Kāda jega vīrietim? Tāda pati kā sievietei! Ja cilvēkam īsi mati, tas nenozīmē, ka uz tiem var atpūsties, jo to, cik mati veselīgi, tomer var redzēt. Vai tad arī pats nemanījāt atšķirību, kā ir tad, kad lietojat kondicionieri, un tad, kad nē? Vīrieši matus kraso daudz retāk, tāpēc veselīgais spīdums pamanāms daudz vieglāk.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.