Grāmatu un teātra jaunumi. JANVĀRIS 2015

Ziema ir ideāls laiks gan grāmatu lasīšanai, gan kultūras baudīšanai, dodoties uz teātri! Turklāt – gan kopā ar ģimeni, gan divatā ar mīļoto, gan arī vienai pašai!

GRĀMATAS, KO VĒRTS IZLASĪT JANVĀRĪ
Pasakas par mīlestību (sastādījusi Raita Saleniece)burvīga, skaista un vērtīga grāmata, kurā ieskatīties tiešām vērts ikvienai. Pasakas par mīlestību ir grāmata, kurā apkopotas vairāk kā 40 dažādas pasakas par mīlestību, attiecībām, dzīves svarīgākajām vērtībām. Pasakas, kas nākušas gan no Latvijas, gan citām pasaules valstīm patiks gan lieliem, gan maziem!
www.janisroze.lv

Džefs Venēcijā, nāve Varanasi (Džefs Daiers) – latviešu valodā izdots kulta rakstnieka Džefa Daiera populārākais darbs. Romāns, kurā dzirkstī ironija un asprātība, stāsta par pusmūža žurnālistu un viņa diviem komandējumiem. Stāsts ir vienlaikus smalks un parupjšs, sentimentāls un reālistisks – būs piemērots teju visām, kam patīk pavadīt brīvos brīžus ar aizraujošu lasāmvielu.
www.zvaigzne.lv

TEĀTRA IZRĀDES JANVĀRĪ
Divpadsmit krēslidecembrī pirmizrādi Jaunajā Rīgas teātrī piedzīvoja krievu literatūras klasika „Divpadsmit krēsli”. Kā ierasts, pirmajā mēnesī biļetes uz izrādi paspēja dabūt tikai veiklākie, tādēļ ierosinām uz izrādi doties janvārī!
www.jrt.lv

Un atkal Pifs – ja tev bērni, kas vēl jūsmo par multenēm, 3.janvārī kopā varat doties uz koncertzāli „Rīga”, kur notiks Latvijas Jaunatnes teātra uzveduma „Un atkal Pifs” pirmizrāde. Muzikālā izrāde ir par, šķiet, visiem labi zināmā bērnu grāmatu varoņa sunīša Pifa un viņa draugu piedzīvojumiem. Patiks gan lieliem, gan maziem!
www.koncertzaleriga.lv

Atpakaļ uz Mēneša NOTIKUMU afiša. JANVĀRIS 2015

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.