espati.lv iesaka: kinovakari pie TV. 2. sērija

Kā jau pagājušajā nedēļā solījām, turpinām iesākto un piedāvājam tev savu filmu izlasi. Izvēlies sev tīkamāko un baudi vakaru!

Trešdien, 9.septembrī

18:34 Hanta medības (The Hunting Party, 2007), piedzīvojumu komēdija. Kanāls – TV XXI.

Ja esi piedzīvojumu un Ričarda Gīra talanta cienītāja, šī filme būs tieši tev. Iespēja kļūt par sensacionāla materiāla autoru žurnālistam var tikt dota tikai reizi mūžā. Bruņojušies tik vien kā ar apšaubāmas ticamības informāciju, reportieri dodas bīstamā un pilnīgi neprognozējamā celojumā. Režisors: Ričards Šepards. Lomās: Ričards Gīrs, Terenss Hovards, Diāna Krīgere u.c.

21:55 Sērijslepkavas medības
(The Hunt for the BTK Killer, 2005), kriminālā drāma. Kanāls – TV6

Ja ilgojies pēc mazliet asākām izjūtām, TV6 piedāvā šokējošu stāstu, kas uzņemts pēc reāliem notikumiem. Sērijslepkava terorizēja mazu pilsētiņu Kanzasas štatā veselus 17 gadus. Katru slepkavību pavadīja vēstule, kurā viņš aprakstīja nozieguma sīkākās detaļas. Tad negaidīti slepkava devās pensijā. Taču pēc 13 gadu pārtraukuma vēstules parādījās no jauna. Režisors: Stefans Tī Kejs. Lomās: Roberts Forsters, Maikla Mišela, Morijs Čeikins u.c.

Ceturtdien, 10.septembrī

21:55  Guru (The Guru, 2002), komēdija. Kanāls – TV6

Indieti Remu jau no mazām dienām apbur Holivudas kino, bet garlaiko Bolivudas filmas. Viņš sapņo doties uz Ameriku un kļūt par slavenu dziedātāju un aktieri. Amerikā dzīvojoša drauga iedrošināts, viņš arī dodas turp. Ieradies viņš gan jūtas diezgan šokēts, ka draugs strādā indiešu restorānā un brauc ar taksometru, lai izdzīvotu. Vēlāk Rems zaudē darbu, bet kad viņš gandrīz ir zaudējis visas cerības, sapnis par aktiera darbu piepildās  – Rems sāk strādāt par pornoaktieri. Režisors: Deizija fon Šerlere Meijere. Lomās: Džimmijs Mistri, Marisa Tomeja, Hetere Greiema u.c.

23:00 Fido (Fido, 2006), šausmu komēdija. Kanāls – TV1000.

Ko tādu tu vēl nebūsi redzējusi, vai tad bieži sanāk smieties caur šausmām? Bet tieši tāda ir šī filma – smieklīgi biedējoša. 1950. gadu paralēlajā dimensijā, kur piejaucētiem zombijiem ir noteiktas funkcijas sabiedriskajā dzīvē, kādu zēnu gaida atskārsme, ka „kustoņu” turēšana nozīmē nopietnu atbildību… Timija Robinsona labākais draugs ir divmetrīgs, trūdošs zombijs, kas iesaukts par Fido. Taču, kad Fido apēd kaimiņu, mamma ar tēti pārskaišas, un Timijam jānopūlas vaiga sviedros, lai izcīnītu atļauju paturēt Fido ģimenē. Režisors: Endrjū Kjurijs. Lomās: Kerija Anna Mosa, Billijs Konolijs, Dilans Beikers u.c.


Piektdien, 11.septembrī

21:05 Oušena ducis (Ocean’s Twelve, 2004), komēdija. Kanāls – LNT

Jūs jau viņus pazīstat. Denijs Oušens un viņa krimināli neatvairāmie draugi gan labprāt dzīvotu klusi un nemanāmi, baudītu savu naudu, taču Terijam Benediktam tomēr ir izdevies viņus atrast. Terijs zina arī, kā piedraudēt katram no viņiem. Lai dabūtu savu naudu atpakaļ. Un ar procentiem – trīs gados viņam nozagtie 160 miljoni taču būs uzkrājuši labus procentus, vai ne? Rādās vien, ka Denijam un viņa draugiem būs atkal jāizdomā kāds darbiņš… Režisors: Stīvens Soderbergs. Lomās: Džordžs Klūnijs, Breds Pits, Mets Deimons, Džūlija Robertsa, Endijs Garsija, Ketrīna Zeta-Džounsa.


21:55 11. septembris: reiss Nr. 93 (Flight 93, 2006), spriedzes filma. Kanāls – TV6

2001. gada 11. septembrī teroristi Amerikā nolaupīja četras lidmašīnas. Trīs no tām sasniedza izvēlētos mērķus, paņemot līdzi tūkstošiem nevainīgu cilvēku dzīvību. Ceturto lidmašīnu – United Airlines 93. reisu – teroristi bija iecerējuši novirzīt uz Balto namu, taču pasažieri tik viegli nepadevās un sāka cīņu pret teroristiem, lai atgūtu lidmašīnas vadību. Filma balstīta uz patiesiem notikumiem. Režisors: Pīters Markls. Lomās: Džefrijs Nordlings, Brenans Eliots, Kendala Krosa u.c.

Sestdien, 12.septembrī

21:15 Jums pienācis pasts
(You’ve Got New Mail, 1998), romantiska komēdija. Kanāls – LNT

Šķiet, Megas Rajenas saldi sildošais smaids nespēs atstāt vienaldzīgu nevienu romantisko komēdiju cienītāju, tāpēc sestdienas vakarā LNT piedāvā kopā ar Megu mesties kādā amizantā piedzīvojumā. Džo un Ketlīna iepazinušies internetā. Ketlīnai gan ir puisis, Džo – draudzene, bet pa īstam izrunāties viņi spēj tikai ar savu interneta partneri. Pienācis laiks iepazīties aci pret aci!
Režisore: Nora Efrona. Lomās: Toms Henks, Mega Raiena, Pārkere Pouzija.

21:15 Virs tumšajiem ūdeņiem (НАД ТЕМНОЙ ВОДОЙ,1995), drāma. Kanāls – TV XXI.

Krievu kino mīļotājiem kanāls TV XXI sestdienas vakarā piedāvā retrospektīvu kinodrāmu ar deviņdesmito gadu skatu uz sešdesmitajiem. Ļeņingrada, baltās naktis. Pastaigājoties Ņevas krastā simpātiska meitene no provinces satiek dzejnieku, mākslinieku un kinooperatoru. Katrs no viniem lūdz meitenes roku… Režisors: Dmitrijs Meshijevs. Lomās: Aleksandrs Abdulovs, Ksenija Kačaļina, Vladimirs Iļjins, Jurijs Kuzņecovs.


Svētdien, 13. septembrī

21:50 Netīrās dejas-2 (Dirty Dancing: Havana Nights, 2004), romantika. Kanāls – TV XXI.

Savulaik sirds lika straujāk pukstēt, kad redzējām seksapīlo Patriku Sveiziju skaujam jauno nemākulīgo meitēnu, lai vēlāk pārvērstu to par īstu gulbi dejā. Un atkal mums ir iespēja draudzeņu bariņā spiegt aiz sajūsmas – netīrās dejas atgriežas, bet šoreiz stāsts un dejotāji ir citi. 1958.gads. 18gadīgā Ketija ierodas Havannā, kur darbu dabūjis viņas tēvs. Šeit viņai jāpievienojas saviem vienaudžiem, kas mitinās izsmalcinātā viesnīcā, bet nejauši Ketija iepazīstas ar vietējo puisi Havjeru, kurš pasakaini dejo! Režisors: Gajs Ferlends. Lomās: Djego Luna, Romola Gereja, Sila Vorda, Džons Sleterijs u.c.

21:00 Mana sirds ir stājusi pukstēt (De battre mon coeur s’est arrêté, 2005), krimināla drāma. Kanāls – TV1000.

28 gadus vecā Toma dzīvi var raksturot kā noziedzīgu. Viņš seko tēva pēdās netīrajā un brīžiem nežēlīgajā nekustamo īpašumu biznesā. Kāda nejauša tikšanās viņā modina apjausmu, ka viņš, tāpat kā viņa māte, vēl varētu kļūt par pianistu. Viņš jūt, ka šī ir pēdējā iespēja saņemt dzīvi savās rokās…Režisors: Žaks Odiards. Lomās: Romāns Djurī, Džonatans Zakaī, Nīls Arestraps u.c.

4 komentāru
  1. Kāpēc man nav televizora un izzi??? Guru ir viena no smieklīgākajām komēdijām, kur nekas nav jādomā, nav pārāk daudz pirdienjoku un vispār sanāk jauka vakara izklaide 🙂

  2. Es atkal nenormāli sajūsminos par Fido, tik šīzīga filma! Vispār nekur nebiju redzējusi, ka to kāds reklamētu, kinoteātros arī laikam nerādīja, bet riktīgi rēcīga 😀

  3. Oušena ducis ir filigrans kinodarbins, viegli skatams, tacu ar savu lielsarmu, ja un forsi, ka tas bus LNT, jo man piemeram Indiesu filmu kanala nav :(.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.