Birka: sānsoļi

VIŅŠ mani PIEKRĀPA – 4 lietas, ko es no tā IEGUVU

Lai pārdzīvotu krāpšanu, mēs bēdājamies, vainojam un noniecinām sevi un partneri, dusmojamies un turam aizvainojumu. Jā, emocijām ir jāļauj plūst, taču, vairojot naidu, mēs patiesībā turpinām darīt sev pāri. Lai uzlabotu dzīves kvalitāti, noderīgāk ir izvērtēt – ko no šī notikuma var gūt?

Emocionālais ROMĀNS – vai arī starp JUMS tāds ir?

Dzīvē sastopam tādus pretējā dzimuma pārstāvjus, ar kuriem laika gaitā izveidojas ciešs emocionāls kontakts bez fiziskas tuvības, kaut gan mīļotais cilvēks ir tepat līdzās un savu vērtību mūsu acīs it kā nav zaudējis. Kāpēc dažreiz tik viegli uzticēties cilvēkam, ar kuru nesaista kopīga gulta vai laulības saites? Kā noskaidrot, vai patiešām esat tikai labi draugi?

Sieviete + vīrietis = draudzība?

Kaila patiesība. Pie vārda – VIŅŠ. Viņš ir 30 gadus vecs. Mūziķis. Simpātisks, taču ne žilbinoši skaists. Viens no tiem, ko varētu lamāt par donžuānu, bābinieku, drāzēju… Nu, sekss viņam patīk. Brīžiem spēj būt atbaidoši brutāls. Brīžiem,šķiet, viņš vispār nezina, kas tas ir – cieņa pret sievieti. Taču dažreiz spēj izrādīt neticamas cilvēcības pazīmes. Sievietes gluži vai spieto viņam apkārt,…