5 pārsteidzošas lietas par KRĀPŠANU – atzīstas VĪRIEŠI

Krāpšana – mūžsena, bet vienmēr aktuāla tēma. 5 vīrieši mums uzticēja gan to, kādēļ viņi krāpj, gan savas sajūtas krāpjot.  Varbūt – ne viss ir tikai melns vai balts…?

VIŅI JŪTAS BRIESMĪGI PĒC IZDARĪTĀ, BET TAS NEATTUR NO NĀKAMĀS REIZES
Vilis, 44 gadi:
„Divas reizies man ir bijis sekss ar citu sievieti, kas nav mana sieva. Pēc pirmās reizes bija briesmīga vainas sajūta. Tas notika ar vienu kolēģi darba komandējumā. Tā spontāni un mirkļa vājumā. Gandrīz izstāstīju sievai par notikušo. Tomēr nepietika drosmes. Nosolījos sev, ka nekas tāds vairs neatkārtosies, jo man nepatīk melot. Bet gāja laiks un aizmirsās tā vainas sajūta. Un es to izdarīju vēlreiz. Atkal ar to pašu kolēģi, tikai citā situācijā. Atkal bija vainas sajūta, bet tā atkāpās ātrāk. Tagad esmu sapratis, ka tas nekādi neietekmē manu laulību. Negribu apgalvot, ka būs arī trešā reizie, bet arī to noliegt nevaru.”

VIŅI KRĀPJ, JO CENŠAS GLĀBT SAVU LAULĪBU
Toms, 35 gadi:
„Krāpšana man ir veids, kā palikt laulībā. Es negribu to izjaukt, jo man ir laba sieva un forši bērni. Bet nav tā piepildījuma seksā. To arī meklēju citur. Dabūju, ko gribu un atkal esmu ierindā savā laulībā. Man tas ir veids, kā saglabāt savu laulību, jo pretējā gadījumā nāktos iet katram savu ceļu. Jā, esmu mēģinājis ar sievu runāt par to, ka seksu vajag dažādot, bet viņa neizrāda sevišķu degsmi. Tad es esmu atradis savu ceļu. Citādi viņa ir lieliska sieviete un māte, bet man vajag arī labu un dažādu seksu.”

VIŅI VISBIEŽĀK KRĀPJ AR SIEVIETĒM, KURAS PAZĪST
Arvis (vārds mainīts), 49 gadi:
„Esmu piekrāpis savu sievu trīs reizes. Visas trīs ar labi zināmām sievietēm – divas reizes ar bērnības paziņu, vienu reizi ar kolēģi. Iet uz bārnu un zvejot kādu sievietu tur vai vēl trakāk – maksāt par seksu – tas nav man. Un domāju, ka tā tas nav lielai daļai. Jo reti ir vīrietis, kuram apkārt kaut kur paziņu lokā nebūtu vismaz viena sieviete, ar kuru varētu pārgulēt, ja tāda situācija rastos. Un tā taču ir vieglāk, nekā iet kaut ko meklēt bārā. Un neviena no viņām nav mana mīļākā. Tās ir tikai atsevišķas epizodes, kas gadījušās. Ko tur nožēlot, visādi taču gadās. Bet tas jau nemaina to, ka man ir ģimene un esmu laimīgi precējies”.

VIŅI KRĀPJ, LAI GAN MĪL SAVAS SIEVAS
Adrians (vārds mainīts), 38 gadi:
„Man ir sanācis vairākas reizes laist pa kreisi. Nē, es to nenožēloju. Domāju, ka tas ir slikti tad, ja tiešām ģimene jūk pa vīlēm, bet man tā nav. Ģimenē viss ir kārtībā un es mīlu savu sievu. Bet man reizēm vajag citu sievieti. Es pat nevaru to izskaidrot, tā ir tāda kā jauna sajūta, ko gribas just. Tas ir kā agrāk, kad vēl nebiju precējies. Man liekas, ka veči tādi ir, tur neko nevar padarīt. Ir lūzeri, kas tikai domā par to, ka gribas, bet nedara un ir tādi, kas izdara un viss. Ja izdara gudri, tad ģimene neuzzin un nekas jau nemainās. Viss ir labi! Man ir forša sieva, es noteikti negribētu citu, viņa ir mana un man prieks par to. Viņa ir vislabākā!”

SIEVIETES ZINA, KA VĪRI KRĀPJ, BET IZLIEKAS, KA NEREDZ
Raimonds, 39 gadi:
„Divas reizes man tas ir gadījies. Un ne nejauši, bet diezgan apzināti. Vienā reizē tas pat gandrīz ievilkās romānā. Es esmu pārliecināts, ka sieva zina. Noteikti jūt vai pēc kaut kādām zīmēm pamana. Bet viņa neko nesaka. Mūsu attiecībās nekas nav mainījies. Man pat liekas, ka tās ir palikušas labākas, ka viņa tā kā vairāk cenšas. Par to es viņu cienu. Viņa māk mani saprast, tādēļ jau esam kopā! Es daru visu viņas un bērnu labā, viņa to zina. Man neviena nekad nav bijusi un nebūs svarīgākā par sievu. Nu tā ir sanācis, jācenšās, lai vairāk tas neatkārtotos. Negribētos zaudēt savu sievu.”

13 komentārs
 1. Es gan gribētu redzēt, ko šie vīrieši teiktu, ja sievām pret viņiem būtu līdzīga attieksme. “Dārgais, es Tevi ļoti mīlu, bet, piedod, es to daru laulības glābšanas vārdā, tās ir tikai atsevišķas epizodes un pēc tam es jūtos ļoti slikti.” 😀

 2. Izlasīju un, pirmais kās ienāca prātā, bija tiešām doma par sievu, kas krāpj laulības un vīra labā 🙂 Ko diez šādi eksemplāri teiktu, kad sieva vienkārši ar kārtējo jākli (atvainojos) pavadītu savu vakaru, lai dažādotu savu ikdienu, jo vīrietis, kas ir vīrs, nespēj viņas seksuālās fantāzijas piepildīt 🙂 Gribētos tādas sejā paskatīties 😀

 3. Jā, bet lai cik traki tas nebūtu, tā tiešām ir… es pati esmu runājusi ar vīrieti kurš krāpj bet saka ka mīl sievu, ka vienkārši viņai negribas tik daudz seksa bet viņs beidzas nost no tā kā gribas. un tad viņš iet pa kreisi jo negrib lai viss izjuktu…

 4. Cik cēli! Mīlu sievu, viss kārtībā, bet man vienkārši vajag… Un tā tālāk un tā joprojām. Ja cilvēku mīl, necenšas viņu šādi pazemot. Ja mīl tikai sevi pašu, tad atrunas vienēr atradīsies

 5. Ļoti piekrītu Kiārai – ja mīli sievu/vīru , nepazemosi viņu ne krāpjot,ne kā citādi. Ja kopā satur pieradums,ērtības,bailes no pārmaiņām,apziņa,ka daudzmaz regulāri pieejams sekss,īpaši nenopūloties, utt.,tad nevajag jaukt mīlestību ar visu iepriekš uzskaitīto- ar mīlestību tur nav nekāda sakara ! Vienīgais ,kuru krāpējs mīl šajā situācijā,ir viņš pats. Un attaisnojumu,protams,vienmēr var atrast. JA MĪL,NEKRĀPJ ! PUNKTS.

 6. Varbūt lai iemācās kārtīgi sievu apmierināt, tad varbūt sieva gribēs biežāk seksu?

 7. Atkārtošos – ja patiešām mīl un ciena savu sievu/vīru, tad viņu nekrāpj. Bet “es mīlu savu sievu/vīru, viss mums ir kārtībā, bet man vajag/es gribu seksu ar citu” ir tāda maza bērna taisnošanās.
  Ar to jau atšķiras mīlestība no “mīlestības”, ka padomā par to, kā jutīsies otrs – šeit vietā paruna: “Nedari otram to, ko negribi, lai tev dara.”

 8. Ha, šīs atgādināja anekdoti- vakar atkal aizgāju pārluecināties, ka mana sieva tomēr vislabākā

 9. Diez vai … sievietei negribas sexu, vai nevar atveerties kaadaam veelmeem no viira puses…te vnk fakts ka ir viirieshi, kas nesaprot realitaati, vinjsh kaa viirs nemaak savu sievu darit laimiigu, jo laimigasievirte savam viram ir un bus gatava atdot sevi pilniibaa! Te dazam labam vieglaak savu nemakuliibu… (finanses, romantiskums, mazs loceklis un tt) vieglak iegtust citaa caurumaa un aizmirsties, nekaa domaat ar galvu un atrisinat situaaciju!!!!

 10. Uzskatu ka tie kas shita sievu krapj nav isti virieshi. Vinji ir gljevuli… butu japamacas no tiem kuri lai kas un ka nebutu saprot ka lauliba ir domata diviem, un ka vienam otru jaciena…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.