Birka: kursi

Kāpēc MĀCĪTIES nekad nav par vēlu?

Rakstā piedāvājam iepazīties ar espati.lv lasītāju pieredzi un atziņām. Varbūt kāds no stāstiem iedvesmos un arī tu jaunajā gadā sāksi, piemēram, mācīties dejot tango vai izvēlēsies maģistrantūras studijas ārvalstīs?!

Visu varu pati! Taisām remontu. Ceturtā sērija

Espati.lv turpina piedalīties remontdarbos kādā dzīvojamā istabā, kur galvenā strādniece ir sieviete. Šajā sērijā sāksim krāsot griestus un pastāstīsim, kas šajā procesā īpaši jāņem vērā, kā arī beidzot ķersimies pie sienu krāsošanas. Uzzināsim, kuri darbi patiesībā ir vissarežģītākie, un beidzot aicināsim palīgā arī draugus. Protams, kārtīgs remonts nemaz nav iedomājams bez mūsu draugiem un padomdevējiem no Caparol un būvmateriālu veikala…

Visu varu pati! Taisām remontu. Trešā sērija

Turpinām mūsu drosmīgi iesākto nodomu izremontēt kādu dzīvojamo istabu. Iepriekšējā sērijā espati.lv vēroja, kā būvmateriālu veikalā Kurši kopā ar Caparol ekspertu tiek iepirkti visi vajadzīgie instrumenti un materiāli remonta veikšanai. Šoreiz mēs būsim klāt istabas sagatavošanas procesā krāsošanas darbiem.

Diploms kabatā. Ko tālāk?

Espati.lv turpina rakstu sēriju par izglītību, šoreiz piedāvājot iepazīties ar iespējām, kas paveras tām, kuras jau ir ieguvušas augstāko izglītību, tomēr vēlas sevi pilnveidot, vai nu studējot maģistratūrā vai uzsākot tālmācību, e-studijas vai kādus kursus.

Rebeka Brīvmane. Darbs, ko mīlu, un hobiji

„Iedomājies – tev ir lieliska profesija, kas tev ļoti patīk un kur tu spēj sevi realizēt. Uz darbu tu ej ar prieku. Un ir arī citas lietas – tavi hobiji,” stāsta Rebeka Brīvmane, zobārste un skaistumkopšanas salona Salūte īpašniece.