BALERĪNAS tipa apavi – 5 SKAISTAS modes tendences

Balerīnas tipa apavi, šķieti ir tie, kuri ir gandrīz ikvienas dāmas garderobē. Šī tipa apavi parasti ir gana demokrātiski savās cenās, bet tajā pašā laikā – krāsu, rakstu un dažādības ziņā – nepārspējami. Balerīnas tipa apavi spēj piedot tavam tēlam sevišķu odziņu un kalpot par galveno akcentu, tajā pašā laikā saglabājot tavas ērtības – nu kur vēl labāk? Lūk, 5 skaistākās modes tendences balerīnas tipa apavos šajā pavasarī un vasarā!

ČŪSKĀDAS RAKSTS
Čūskādas raksts šosezon ir raksts numur viens modes pasaulē. Tas parādās gan apģērbā un aksesuāros, gan, protams – apavos. Šādi apavi piedod tēlam eleganci un sevišķu odziņu.
 
Bershka, 17.99 Eur
  
Mango, 69.99 Eur
 
Ns King, 26.95 Eur


KOŠAS KRĀSAS

Košas, pat neona krāsas, ir sevišķi aktuālas pavasarī un vasarā. Saskaņo ar līdzīgas vai tieši otrādi – pretējas – krāsas somu un citiem aksesuāriem, un pat pats vienkāršākais tērps teju vai pārvērtīsies. Esi pamanāma!
  
Ns King, 17.95 Eur

 
Oasis, 44 Eur


Dorothy Perkins, 20 Eur

KRISTĀLI UN KNIEDES
Balerīnas tipa apavi, kas apdarināti ar pamanāmiem akcentiem, piemēram, kristāliņiem vai kniedēm, padara tavu vizuālo tēlu interesantāku un neparastāku. Perfekti piestāv baikera tipa ādas jakām, taču tik pat labi – arī pie romantiskām kleitām. Ļaujies eksperimentiem!
  
Dorothy Perkins, 30 Eur

 
Ns King, 59.95 Eur

 
Oasis, 44 Eur

MEŽĢĪNES
Sevišķi romantiskām būtnēm noteikti jāizvēlas balerīnas tipa apavi, kas darināti no mežģīnēm. Piemēroti siltam un sausam laikam. Efekts, ko caurspīdīgā mežģīne rada uz tavas ādas ir nepārspējams! Šādi apavi viennozīmīgi ir galvenais akcents tavā koptēlā!
  
Ns King, 17.95 Eur

 
Bershka, 19.99 Eur


 Dorothy Perkins, 30 Eur

RAIBI RAKSTI UN ZIEDI
Protams, košās krāsas dažādos raibos salikumos, un jo sevišķi ziedu rakstos, ir aktuālas arī šajā pavasarī un vasarā. Apavi, kas liks pasmaidīt, ik reizi, kad uz tiem palūkosies. Ielaid krāsas savā garderobē un piešķir sev sievišķīguma odziņu!

Ns King, 21.56 Eur


H&M, cena nav precizēta


Dorothy Perkins, 30 Eur

6 komentāru
  1. Paldies par rakstu. Ļoti jauki, ka tiek izklāstītas tendences un tiek doti piemēri, reālas cenas un veikali, kur var iegādāties. Nevis kaut kur no interneta izrautas super skaistas lietas, bet atrast tādas dzīvē – gandrīz neiespējami.

  2. Man patīk, ka šīm visām ir labas cenas! Jo es laikam nemaksātu par šitādām čībām vairāk par kādiem 30 eur!

  3. Jā, čūska tagad topā – pilli veikali! Man nepatīk kopumā, jo liekas piedauzīgi, bet šitādās čībās varētu mēģināt, šitā izskatās gaumīgi!

  4. Ek, man ar maniem kauliņiem uz šīm tikai skatīties un siekaloties :[ Tiesa tās mežģīņotās laikam nav pārāk ērtas, īpaši, ka pa mežģīņcaurumiņiem iekrīt kāds akmentiņš.

  5. Jauki, tikai nekur nav pierakstīts, ka “balerīnas” ir tikpat kaitīgas pēdām un stājai, kā augstpapēžu kurpes (ja ne vēl kaitīgākas). 4cm papēdis būtu ideāls, taču šādas kurpes, savukārt, nekur nevar dabūt, un, ja var, tad nesmukas. 🙁

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.