BabeRacing – klubiņš auto braucējām aicina uz turnīru!

Esi kaislīga autobraucēja, nepiederi pie tām, kas pārstāv "tās sievietes pie stūres" un ilgojies satikt savas domu biedrenes? Iespējams, tev derēs lieliska brīvā laika pavadīšanas alternatīva – klubs BabeRacing. Klubs domāts daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras vēlas dalīties domās, padomos, organizēt zināšanu, prasmju apguvi un pilnveidošanu auto lietošanā, uzturēšanā un vadīšanas jomā, kā arī veicināt informācijas apmaiņu starp sievietēm autovadītājām LV un ārpus LV.

BabeRacing tev piedāvā dažādas aktvitātes : kārtingus, trases, izbraucienus ar kvadricikliem, ūdensmočiem, veikbordu un ūdensslēpes + ziemā – snovboardu, slēpošanu, izbaudīt ziemas priekus uz ledus, piedalīties drag race un cita veida pasākumos. Vārdu sakot, šo visu spēj arī sievietes!
Tāpat tiek domāts par drošības pasākumiem, jauninājumiem ceļu satiksmies drošības noteikumos, izmaiņām ceļu satiksmes sodu sistēmā u.c.

BET TAGAD UZMANĪBU – 20.novembrī, „Go Planet” biedrība BabeRacing aicina visus Latvijas auto klubus piedalīties „Auto klubu kartinga turnīrā’’ !!!

Sezona noslēgusies lielākajai daļai no auto klubiem. Baberacing vēlas noskaidrot, kurš no auto klubiem ir visātrākais, visorganizētākais un viszinošākais auto jomā. Esi mīļi gaidīta Auto klubu kartinga turnīrā – 2009.gada 20.novembrī „Go Planet”.  Sacensību starts plkst. 20:00. Turnīra ietvaros būs tests ar tehniska stila jautājumiem par un ap auto. Paņem līdzi labu garastāvokli un tiekamies! Sīkāku informāciju par pasākuma noteikumiem un norisi atradīsi šeit : http://www.baberacing.lv/news.php

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.