Augstpapēžu kurpes – meiteņu ieroči!

Mazliet no pagātnes

Vairumam no mums, meitenēm, romāns ar augstpapēžu kurpēm sācies pa kluso. Mamma ir darbā. Mēs pamazām atkopjamies pēc gripas. Galva vairs nesāp un spēki ir pietiekami, lai sāktu rakāšanos pa mammas skapi un tur uzietu … ievelciet dziļi elpu… augstpapēžu kurpes!

Tikai klusiņām, lai snaudošā vecmamma blakus istabā nesadzird! Mazā pēda aizņem visu purngalu, bet papēdis paliek tukšs un zvāļājas, ritmiski dauzot grīdu. Nodevīgās skaņas! – mēs nodomājam un cenšamies lēnām un uzmanīgi virzīties uz spoguļa pusi.

Parasti komplektā ar augstajiem papēžiem nāk arī krelles, cepure un mammas vakarkleita, kuras rāvējslēdzējs paliek neskarts: mēs tajā ielienam kā caurulē. Kad spogulis ir sasniegts, jāsāk krāsoties. Mammai pie spoguļa stāv visādi kārdinoši trauciņi, flakoniņi un tūbiņas. Tās visas padara skaistāku un visas noteikti reizē jāizmēģina.

Rezultāts apmierina.

Smalko pāreju no meitenes sievietes kārtā nodod nekas cits kā augstpapēžu kurpes. Lai atliekam mazliet malā fizioloģiskās un tehniskās detaļas, kas pavada jaunas sievietes dzimšanu! Augstpapēžu kurpes kalpo par izcili precīzu mērinstrumentu sievišķības atklāšanā. Agrāk aizliegtais auglis nu lepni tiek izmantots savā labā. Papēži vairs neklandās pa grīdu nekontrolējamā ritmā, tie ar izsmalcinātu pašapziņu ritmu veido. Sieviete ir uzplaukusi.

Pirmā reize… sabiedrībā

Vai atceraties pirmos lielos izgājienus sabiedrībā augstpapēžu kurpēs? Apziņa par savu nenovēršamo skaistumu mijās ar titānisku piepūli tādai patiešām būt. Katrs deju zāles šķērsojums izvērtās eksāmenā – muguru taisnu, kājas nostiept, soļus likt droši un galvenais – nepaklupt! Līganie gurnu astotnieki un spēles ar papēžu radīto ritmu nāca krietni vien vēlāk. Mēs uztraucāmies, bet mēs sev patikām.

Kad sieviete valda pār papēžiem

Šobrīd, kad augstpapēžu kurpes daudzām no mums ir ikdienas neatņemama sastāvdaļa, mēs turpinām patikt gan sev, gan, protams, arī vīriešiem. Viņi paši atzīst, ka augstpapēžu kurpes sievieti burtiski ieceļ karalienes tronī: no vienas puses augstpapēžu kurpēs mūsu gaita kļūst trauslāka, no otras – uz papēža asumiņa varam arī uzdurt kādu grēkāzi. Ja iedziļināmies specifiskās detaļās, augstpapēžu kurpes kājas padara gan garākas, gan smalkākas, tiek izceltas potītes, kas daudziem vīriešiem šķiet sevišķi erotiska zona, bet papēdīšu klaudzoņa pārliecinātā ritmā rada drošības un pašpaļāvības sajūtu.

Šībrīža top 5

Visbeidzot, mums ir tas gods Tevi iepazīstināt ar FANCY.LV augstpapēžu kurpju top 5. Papēti un salīdzini, vai šis tops atbilst Tavai gaumei un droši komentē un iesaki vēl kādu modelīti, kam noteikti šajā topā jāiekļūst!

5.vieta
Debešķīgas Mulenūžas kurpītes Funtasma (cena: 36.90 Ls)  ir kā radītas elegantiem izgājieniem gan ikdienā, gan ballītēs.

4.vieta
Augstpapēžu kurpes Bordello (cena: 43.70) pārsteidz ar savu nepārprotamo šiku! Šo kurpju stilizētais 30to gadu dizains ikvienu sievieti padara neatvairāmu!

3. vietaMelna satīna siksniņkurpes Bordello (cena: 33.10 Ls) ar savu neizdibināmo noslēpumainību jauc kā sieviešu, tā vīriešu prātus. Mēs atzīstam: pelnīta trešā vieta!

2. vietaVakarkurpes Funtasma (cena: 47.40 Ls) atzītas par „vakara seksīgākajām nagliņām”. Šo kurpju izsmalcinātā greznība sievieti bez aizspriedumiem ieceļ VIP statusā.

1. vieta Visbeidzot – mūsu topa pirmo vietu godpilni ieņem koķetās augstpapēžu laiviņas Pleaser (cena: 34.60 Ls). To izsmalcinātais dizains apvienojumā ar glāsmainām mežģīņu rišiņām ir izcils sievišķības paraugs!

Lai Jums, skaistās dāmas, izdodas soļot pa dzīvi droši – žilbinot apkārtējos, papēdīšiem dimdot!

Tavs FANCY

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.