Atskatāmies uz lasītāju pasākumu “Ārstēsim matus!”

Ceturtdien, 10.decembrī, espati.lv lasītājas pulcējās kopā klīnikas Premium Medical telpās, kur mums vērtīgus padomus sniedza Premium Medical speciālisti un Proficina – matu kopšanas līdzekļu Phyto pārstāvji Latvijā. Veldzējāmies arī ar kādu lāsi vīna un uzkodām, bet pārējo semināra laiku pavadījām, cītīgi izglītojoties.  Laiks skrēja neticami ātri, jo jautājumu bija patiešām daudz, kā arī vakara noslēgumā veicām matu veselības testu. Ieskatīsimies pasākuma norisē arī fotogrāfijās.


Premium Medical administrācija

Šis ir jau trešais mūsu kopīgais pasākumus, kurā sanākam kopā, lai savā starpā aprunātos, atpūstos, kā arī uzzinātu ko jaunu. Tā kā espati.lv pastāvēšanas laikā esam saņēmuši  ļoti daudz jautājumu par matu veselību, nolēmām – lai iet, skatīsimies, ko varam darīt lietas labā! Ciemos aicinājām patiesi augstvērtīgo matu kopšanas līdzekļu Phyto pārstāvjus – mūsu lasītājas taču ir pelnījušas pašu labāko.
Šoreiz mūsu tikšanās notika klīnikas Premium Medical telpās, kurās pavadījām vairāk kā divas stundas. Kā allaž – vakaru sākām ar vīna glāzi un dažām uzkodām – mēs visas taču esam pelnījušas patīkamu atpūtu pēc saspringtas darba dienas!


Ir tik jauki mazliet atpūsties…

Mūs sagaidīja un uzrunāja klīnikas valdes priekšsēdētāja Signe Dauškāne – Platace. Devāmies mazā ekskursijā pa mājīgajām telpām – ieskatījāmies dažos kabinetos, kas palīdzēja mums gūt priekšstatu par klīnikas draudzīgo un silto gaisotni.  Lielu sajūsmu izraisīja milzīgā zemūdens masāžu vanna, kuru apskatījām no visām pusēm. Šķita, ka esam nokļuvušas tādā kā modernizētā karaļnamā, kur par spīti nosaukumam "klīnika" no slimībām vai likstām nav ne vēsts. Signe skaidro – noslēpums ir tajā, ka šeit sastopami lielākoties veseli cilvēki, kuri patīkamos apstākļos vēlas rūpēties par savu veselību ilgtermiņā, tāpēc šeit nesastapt garas rindas ar akūti slimiem pacientiem.


Signe Dauškāne-Platace stāsta par klīnikas priekšrocībām

Tālāk pievērsāmies matu veselības jautājumiem. Ieklausījāmies Premium Medical dermatoloģes Kristīnes Azarjanas padomos, kā arī uzdevām sev interesējošus jautājumus. Vai zināji, ka arī zems hemoglobīna līmenis ietekmē mūsu matu veselību? Kristīne mums pastāstīja, ka matu veselība, tāpat kā nagu un ādas veselība ir atkarīga no cilvēka vispārējā  veselības stāvokļa, tāpēc ievērojamu un ilgstošu problēmu gadījumos nepieciešams veikt sīkāku, padziļinātu veselības stāvokļa pārbaudi. "Mati ir mūsu ķermeņa sastāvdaļa tāpat kā aknas, nieres, nagi un āda. Mēs nevaram tos pētīt un rūpēties par tiem atsevišķi, nepievēršot uzmanību uzturam, dzīvesveidam un citām veselības problēmām," skaidroja Kristīne. Tāpēc Premium Medical ir izveidota īpaša veselības check-up sistēma, kuras laikā kvalitatīvi, ātri un kompakti tiek veikta cilvēka vispārējā veselības stāvokļa noteikšana. Sīkāka informācija šeit: http://premiummedical.lv/content/view/201/125. Arī mēs – espati.lv šobrīd testējam šo sistēmu. Par to rakstīsim jau nākamnedēļ.


Dermatoloģe Kristīne Azarjana

Protams, matu izskats un veslība iet roku rokā ar kvalitatīviem to kopšanas līdzekļiem. Šoreiz pastāstīt par matu kopšanu no ārpuses  lūdzām Phyto zīmola pārstāvjus. Phyto ir  matu kopšanas līdzekļi, kuru sastāvā ir maksimāli daudz dabīgu vielu, šie produkti ir ļoti augstvērtīgi un regulāras lietošanas laikā panāk ievērojamus rezultātus gan ārstējot galvas ādu, gan rūpējoties par matu izskatu. Par Phyto šampūnu un citu kopšanas līdzekļu fantastisko iedarbību un priekšrocībām mums pastāstīja Phyto zīmola vadītāja Latvijā Kristīne Vītola.


Kristīne Vītola prezentē Phyto produktu labās īpašības

Kas gan var mūs pārliecināt vairāk, kā pašu produktu apskatīšana tuvplānā? Produkti ceļoja no rokas rokā – tie tika apskatīti, "aptaustīti" un paostīti. Jā, jā, arī aromātam bieži vien ir nozīme produkta izvēlē. Phyto mums pierādīja, ka izcilu kvalitāti noteikti var apvienot arī ar ļoti patīkamu aromātu – tik patīkamu, ka nevilšus radās jautājums – vai tiešām glāzēs ar šampūnu nav sapildīts gards krēma liķieris? 


Lai  labāk sajustu šampūnu aromātu, tas tika pildīts glāzēs…

Prieks, ka mūsu apmkelētāju pulciņā bija arī profesionāli frizieri, kas varēja uzdot sev interesējošus jautājumus par produkciju, ko pagaidām ražotāji uztic tikai aptiekām. Jautāsi, kāpēc? Kristīne stāsta: "Šampūnā ir daudz dabisku izejvielu un, kā mēs zinām, jo produkts dabīgāks, jo pēc atvēršanas ātrāk bojājas.Tieši tāpēc lielveikalu plauktos šo produkciju neatradīsiet, tur produkti ir pircējiem brīvi pieejami, tie tiek bieži atvērti un ostīti. Aptiekā būs garantija, ka saņemat "svaigu" produktu, kā arī sīkāku informāciju par produktiem sniedz farmaceits."  Šis zīmols piedāvā gan produktus galvas ādas ārstēšanai, gan ikdienas lietošanai, tātad derēs visiem – ne tikai tiem, kuri vēlas atrisināt ar galvas ādu un matiem saistītas problēmas, bet arī tiem, kuri par matu veselību nesūdzas un vēlas saglabāt veselus matus arī turpmāk. Vairāk ar produktiem vari iepazīties šeit: www.sveika.lv. Ja nebiji mūsu seminārā, nevilcinies uzdot jautājumus Phyto pārstāvjiem www.sveika.lv mājas lapā.


Phyto produktus var iegādāties Ģimenes aptiekās un Eiroaptiekās

Vakara noslēgumā varējām iegādāties produktus par īpašo pasākuma cenu, kā arī Kristīne Vītola visas meitenes aicināja veikt matu un galvas ādas veselības testu, kas izraisīja patiesi lielu interesi un atsaucību. Uzzinājām, cik vesela ir mūsu galvas āda un kāds īsti tuvplānā izskatās mūsu mats. Redzējām gan pārsteigtus skatienus, gan apmierinātus smaidus, bet visas kā viena varam atzīt – izzināt sevi ir ne tikai interesanti, bet arī lietderīgi, jo galu galā atbildīgas par savu veselību esam tikai mēs pašas. Pēc testa katrai dalībniecei individuāli  tika ieteikti arī vispiemērotākie matu kopšana līdzekļi. 


Galvas ādas un matu tests

Nu ko, vakars galā un nogurums klāt, bet mājās devāmies ar gandarījuma sajūtu, jo pirmais solis uz veselīgu matu kopšanu ir sperts – iegūta noderīga informācija – tagad tikai jārīkojas. Prieks, ka bijāt kopā ar mums, kā arī gaidīsim nākamajos espati.lv pasākumos!

Ja vēlies ko jautāt, ierosināt tēmas nākamjiem pasākumiem vai izteikt cita veida priekšlikumus, gaidīsim vēstulītes uz e-pastu [email protected]. Atceries arī par iespēju uzdot jautājumus ekspertiem.

Nākamis espati.lv pasākums: aromterapijas pēcpusdiena ar Stenders! Piesakies līdz ceturtdienas pēcpusdienai.

12 komentārs
  1. Godīgi sakot, nebiju pamanījusi šādus matu līdzekļus, laikam jāieiet aptiekā. Kāda ir jau mēģinājusi?

  2. Pasākums tiešām bija labs, paldies espati.lv par iespēju uzzināt jaunas un nezināmas lietas.

  3. Dārgi jau tas viss – iegaju mājas lapa – premium medical un arī šampūnus apskatījos speciāli aptiekā. Bet laikam jau ir vērts ziedot…matiem tā arī nevru atrst normālus līdzekļus, visss šķiet par sausu vai taukainu. iešu pārbaudīt vairogdziedzeri 🙂

  4. esmu lietojusi PHYTO šampūnu, balzamu un īpašo neskalojamo krēmveida līdzekli. pēc izmazgāšanas mati liekas super. kad izžūst – nu nekas wow! nevaru teikt,ka noteikti atgriezīšos pie šiem produktiem.

  5. Nu man tā ir pēc visiem ķipa nenormāli labajiem šampūniem, bet gribas ticēt, ka šim tomēr tā iedarbība ir tiešām laba arī no ārstnieciskā viedokla, jo to ko dara Drodzinieki, tas nav izstāstāms, mati nolūzuši vai pūkaini kā pienenei.

  6. es,u mēģinājus vienu šampūnu no šīs sērijas, bet godīga nekas īpaš ņemot vērā cenu. man patīk, ka pēc tam mati spīdētu un labi ķemētos, bet no šši šampūna tikai mazliet spīd, bet matu ķemešanu neatvieglo. tā kā nepaliku sajūsmā. bet katram, protams, savs.

  7. Es domāju, ka vēl ir jāatceras, ka efekts jebkam- arī dzertajiem vitamīniem ir vērojams pēc ilgākas lietošanas….

  8. žēl, ka nezināju ātrāk par pasākumu:-( Šo šampūnu lietoju kādu pusgadu, ieteica aptiekā. No sākuma nebiju īpaši apmierināta, likās, ka nav rezultāta, tomēr tagad rezultātu jūtu, īpaši pēc krāsošanām, pilnīgi cita sajūta. Ir jau laikam to izdevumu vērta. Noteikti zinu, ka pie lielveikalu piedāvātā neatgriezīšos.

  9. Heila, kadu sampunu no Phyto Tu lieto, vai labi tika gala ar sakumproblemam, kura bridi vareja sakt pamanit labo iedarbibu, pec cik liela laika?

  10. Nezinu, meitenes, vai šie Phyto zīmola produkti ar kvalitāti attaisno savu cenu. Neesmu tos mēģinājusi, jo man ir sava Lieliskā matu kopšanas recepte. Es sajaucu aptiekā pirktu olīveļļu ar rīcineļļu un iesmērēju sausos matos. Uzvelku virsū dušas cepurīti, aptinu to vēl ar dvieli (eļļas labāk iedarbojas siltumā)un noturu vismaz 30 min. Matus pēc tam izmazgāju un tie ir zīdaini, viegli izķemmējami.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.