espati.lv aicina uz kopīgo lasītāju pasākumu! Ārstēsim matus!

Ir pienācis laiks, kad atkal aicinām espati.lv lasītājas pulcēties kopā, lai apspriestu kādu mums visām aktuālu tēmu – matu kopšanu. Tā kā regulāri saņemam dažādus jautājumus par galvas ādas un matu pareizu kopšanu, esam nolēmuši mūsu nākamo semināru veltīt tiesi šai tēmai. Seminārā mums vērtīgu informāciju sniegs speciālisti no klīnikas Premium Medical un Phyto matu kopšanas produktu eksperti.

Mati ir dabas dāvana un pēc to veselīguma, struktūras un sakārtojuma var spriest par indivīda sociālo stāvokli, veselības stāvokli, dzīves stilu, attieksmi pret dzīvi kopumā. Jau vēsturiski, visās kultūrās matiem ir piešķirta īpaša nozīme, tie liecināja gan par cilvēka statusu sabiedrībā (Senajā Ēģiptē), gan par spēku un auglību (Ķeltu kultūrā). Tie, ko daba nebija apveltījusi ar šo rotu vai kuri nepilnvērtīga uztura vai sliktā veselības stāvokļa dēļ bija to zaudējuši, mēģināja celt savu pašapziņu un vērtību apkārtējo acīs, kompensējot šo trūkumu ar iespaidīgām mākslīgi veidotām galvas rotām – parūkām. Frizūru veidojumi bija ne tikai atkarīgi no modes tendencēm, bet kalpoja arī kā tās īpašnieka attieksmes pret dzīvi paudēji.

Arī mūsdienās ar matiem tiek veiktas visdažādākās manipulācijas, tie tiek pagarināti, krāsoti, lokoti, veidoti un dažādos citos veidos ietekmēti, tomēr patiesā vērtība ir skaisti un veseli dabīgie mati. Veselīgi mati un galvas āda ir tieši saistīta ar cilvēka kopējo veselības stāvokli, tāpēc, lai Tavi mati paustu tās nēsātājas vitalitāti, spēku un šarmu, klīnikas Premium Medical speciālisti skaistuma dienas ietvaros Tev atklās:

    •    Kādas veselības problēmas visbiežāk ir par iemeslu matu izkrišanai, no kā atkarīga blaugznu rašanās, matu taukošanās u.c.

    •    Kā rūpēties par savu veselību ikdienā, kādiem veselības rādītājiem būtu jāseko, lai saglabātu veselīgu izskatu

    •    Kā var novērtēt un izzināt savu veselības stāvokli, veiksim praktisku veselības diagnostikas paraugu profilaktiskās pārbaudes „Check up” ietvaros

    •    Kāds uzturs jālieto, lai uzlabotu vispārējo ādas un galvas ādas stāvokli, kāds uzturs veicina tieši matu veselību, augšanu u.c.

"Nav slikti mati – ir nepareizi kopti mati," teicis Patriks Aless, Phyto dibinātājs un veidotājs. Phyto pamatā ir augstas koncentrācijas augu valsts aktīvās vielas, kuras kalpo mūsu matu dabīga skaistuma atjaunošanai un atveseļošanai. Smaržīgās un ēteriskās eļļas, esences un ekstrakti no svaigiem augiem – unikāla augu aktīvo vielu palete palīdz atjaunot bojātus matus, mitrināt un barot galvas ādu. Tomēr visam pamatā ir vesela galvas āda. Phyto ir atšķirīga pieeja matu un galvas ādas kopšanā. Kāda tā ir,  par to uzzināsi espati.lv lasītāju seminārā! Esam sagatavojuši patiesi vērtīgu informāciju, tāpēc izmanto šo iespēju un nāc satikties ar speciālistiem aci pret aci, kā arī uzdod jautājumus.
Pasākuma laikā:

– Phyto izplatītaji Profycina veiks matu un galvas ādas testu;

– Saņemsi individuālus ieteikumus no Profycina speciālistiem!

Vēl pirms semināra tev ir iespēja uzdot savus jautājumus par matu kopšanu arī sūtot tos uz redakcijas e-pastu [email protected], lai matu kopšanas speciālisti varētu sagatavot izvērstu un tieši tevi interesējošu atbildi.

Pasākuma norises laiks: 10. decembris  plkst. 18:00 (ierašanās no 17:30)

klīnikas Premium Medical semināra telpās Duntes ielā  11 –  6.stāvā

Dalībnieki:  Premium Medical un Profycina – produkts Phyto.

Semināra laikā varēsi malkot vīnu un baudīt uzkodas.

Dalības maksa: 3ls

Tavu pieteikumu gaidīsim līdz 9.decembrim (ieskaitot)  – sūti to uz adresi [email protected].
Arī dalības maksu gaidīsim lidz 9.decembrim.
To pārskaiti uz kontu:

SIA Dimm ,
reģ. nr. LV40103192733,
konta nr. LV71HABA0551022445024
A/S Swedbank
ar norādi "Seminārs"

Gaidīsim! 🙂

15 komentārs
 1. Kadā valodā? Latviešu domājams, pirmie bija latviešu. Uz Premium medical tiešām gribētu aiziet. Kāda tur bijusi?

 2. Kā saprotu, to „Check up” veiks tikai vienai personai, vai ne?
  un..ja samksāju internet bankā, vai vajag paņemt kādu izdruku vai tml, vai viss jau būs iečekots?

 3. Sievuk, dalības maksu mēs lūdzam pārskaitīt iepriekš, jo tā kalpo par garantiju, ka jūs šo pasākumu patiešām apmeklēsiet, lai nebūtu situācijas, ka tad, ja pārdomāsiet, semināra apmkelēšana ir liegta kādai citai interesentei. Vietu skaits kā vienmēr ir ierobežots, tāpēc mums ir svarīgs katrs pieteikums un katra apmeklētāja 🙂
  Kabuki – nē, uz pasākumu nekādu apliecinājumu par samaksu nav jānes. To visu jau būsim pārbaudījuši. Uz tikšanos:)

 4. Ciku – jā, drīksti vaicāt arī šeit, jautājumus apkoposim un nodosim tos semināra vadītājiem.

 5. Klustot vecakai (35), saprotu ka man aizvien biezak ir jamazga mati, lai tie izskatitos tiri, pec butibas man tas jau butu jadara katru dienu. Esmu parrunajusi so lietu ar savam vecakajam draudzenem ari vinam ir ta pati problema. Vai si matu taukosanas ir saistita ar vecumu? Ka rikoties sada situacija? Sobrid mazgaju matus ar sampuniem, kas domati taukainam saknem un sausiem matu galiem, lietoju specialu serumu – nepalidz :(.

 6. Paldies par jauko vakaru. Kopumā viss bija lieliski! Mīnuss – šausmīgi ātri skrienošais laiks..

 7. Patiesam izskataas labs pasaakums. Tikai atgaadiniet par to veelreiz, tuvaak decembrim. Tagad veel negribu pieteikties un maksaat, jo veel nevaru zinaat, vai tiksu!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.