ATKLĀJ savu viļņaino pusi ar PHILIPS ProCare lokveidi!

1891. gadā Nīderlandē dibinātais uzņēmums – Philips – ir daudzveidīgs veselības un labklājības veicināšanas uzņēmums. Philips radītās programmas EcoVision mērķis ir līdz 2025. gadam padarīt pasauli veselīgāku un ilgtspējīgāku, uzlabojot dzīvi 3 miljardiem cilvēku. Tas tiek īstenots ar jēgpilnu inovāciju radīšanu tādās svarīgākajās jomās kā veselības aprūpe, mājturības preces un apgaismojums.

Viena no šīm inovācijām ir Philips ProCare automātiskais lokveidis.

Kas ir Philips ProCare automātiskais lokveidis?
Philips ProCare Auto Curler ir profesionāla līmeņa lokveidis, kas paredzēts ērtai un drošai lietošanai mājas apstākļos. Pateicoties tam, ir iespējams izveidot ilgstoši noturīgas un nevainojamas lokas ik reizi, ļaujot Tev atklāt savu viļņaino pusi!

Kādas ir Philips lokveiža priekšrocības?       

Profesionāla līmeņa titāna cilindrs ātrai un ērtai ieveidošana. Cilindra keramiskais pārklājums apvieno izcilu siltuma vadītspēju ar gludu virsmu, nodrošinot perfektu slīdāmību perfektu loku izveidei.

Izturīgs profesionāla līmeņa motors loku izveidei dažādos virzienos.


3 regulējami ieveidošanas virzieni – pa kreisi, pa labi vai pamīšus.


3 siltuma iestatījumi (170°C – 190°C – 210°C) un 3 laika iestatījumi (12 s – 10 s – 8 s) dabiskām, veselīgām un spīdīgām lokām ar dažādu stingrību.


Lielas veiktspējas sildītājs ar 30 s uzsilšanas laiku – ieslēdz un jau pēc pusminūtes radi savas iecerētās lokas!


Praktisks un procesu atvieglojošs 2,0 m garš vads. Šis skaistumkopšanas salonu līmeņa vads nodrošina pavisam vieglu Philips ProCare automātiskā lokveiža izmantošanu dažāda tipa telpās.

Kā lietot Philips ProCare lokveidi?
Vienkārši un ērti. Lokveiža 2 metrus garo un parocīgo vadu ievieto kontaktligzdā. Nospied ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un 30 sekunžu laikā lokveidis būs gatavs Tavus matus padarīt vēl skaistākus – nevainojami lokainus. Atkarībā no sava noskaņojuma vai gaidāmā notikuma (teātra apmeklējums, ballīte vai vienkārši skaista ikdiena), izvēlies vienu no 3 loku veidošanas virzieniem – pa kreisi, pa labi vai pamīšus. Kad tas izdarīts, iestati kādu no piedāvātajiem 3 siltuma un 3 laika veidiem.

Kāpēc man ir pieejamas kopumā 27 frizūru variācijas?
Tas darīts, rūpējoties par Tavu matu veselību un nodrošinot izvēles iespējas. Tādēļ, atkarībā no iegūstamā mērķa – loku veida –, Tu vari izvēlēties atbilstošus iestatījumus. Ar lielāku temperatūras un laika attiecību lokas būs izteiksmīgākas un noturīgākas, savukārt ar zemāku iegūsi maigākas noskaņas viļņainumu savos matos, bet par asimetriju un rotaļu iespējām tikmēr parūpēsies maināmie loku veidošanas virzieni – pa kreisi, pa labu un pamīšus.

Vai tas nav sarežģīti?
Nē, tas pavisam nav sarežģīti, jo dažādie iestatījumi sniedz Tev brīvību un plašas frizūru variācijas iespējas. Turklāt Philips ProCare automātiskā lokveiža ergonomiskais dizains rūpējas par tā vieglumu, ļaujot veidot vienādi perfektas lokas visas galvas apjomā, pat ierasti grūti aizsniedzamajā pakausī. Tikmēr par drošību rūpējas siltumu izolējošais nodalījums, kas paredzēts apdedzināšanās riska novēršanai ieveidošanas laikā.

Zemāk esošajā “Kā pareizi lietot Philips ProCare automātisko lokveidi?” video vari pati pārliecināties par tā efektivitāti un praktiskumu:

Kur iegādāties Philips ProCare lokveidi?
Vairāk par Philips ProCare automātisko lokveidi un tā iegādes iespējām vari uzzināt www.philips.lv/lokveidis

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.