Ak, vīrieši !!!

Atkal, jau atkal lasīju, kādu rakstu jaunajā portālā http://www.pok.lv/dzivo-labak/vienadas-nozimes-krustojums-sievietes-un-viriesa-prats

Un šeku reku, atklāsme, kāpēc vīrietis vienlaicīgi var darīt tikai vienu nozīmīgu lietu.:

"Sievietei jāizprot, ka Vīrieša dabīgais potenciāls neļauj vienlaikus rūpēties par visu: biznesu, bērniem, pilošu krānu un romantiskām vakariņām. Tieši Vīrieša prāta daba, nevis raksturs, spējas un izglītības līmenis padara tik apgrūtinošu vienlaicīgu komunikāciju ar sievieti un, piemēram, tik bieži pieminēto televīzijas skatīšanos! Viņa prāts fokusējas uz vienu aktuālu notikumu.."

Tā, ka mīļās sievietes nedusmojamies uz to, ka vīrietis skatoties hokeju, nepievērš Jums nemazāko uzmanību, viņš vienkārši to nevar!!!

9 komentāru
  1. nu es teiktu ka tās ir absolūtas muļķības,jo biežāk ir novērojamas taisni pretējas situācijas,ja sieviete skatās TV savu iemīļoto seriālu,tad ar viņu nav iespējams kontaktēties,jo sievietes biežāk kā vīrieši ieciklējas uz kaut ko vienu. vīrieši var spēlēt kārtis,pīpēt,dzert alu un apspriest politiku vai citus jautājumus vienlaicīgi. sievietes tai pat laikā ja runājās,tad runājās,ja ada,tad ada,bet kopāa darīt trīs un vairāk lietas tieši sievietēm nav pa spēkam.

  2. Un kā vēl nepazīsti, letiņ! Arī sievietes var dzert vīnu, pīpēt un apspriest dajebkādas tēmas. Un vienlaicīgi viņas var vadīt auto, runāt pa telefonu, dzert kafiju, dziedāt un koķetēt ar puisi blakus mašīnā.
    Nekas – gan arī Tu to visu iepazīsi 🙂

  3. tas ļoti labi tika parādīts izrādē “Alu cilvēks” iesaku aiziet!.var pasmieties gan par sievietes gan par vīriešu dabas patiesajiem aspektiem! 😉

  4. Ui, taisni kraut gribas, iztēlojoties sievieti, kas svarīga hokeja mača laikā iedomājusies pievērst sev uzmanību. Pati, ja reiz skatos spēli, tad ar interesi, un lūdzu netraucēt! Tāpat nevaru reizē ēst un skatīties televizoru. Bet auto vadīt protu (un auto vadīšana pati par sevi ir vairāku lietu vienlaicīga darīšana). Un vispār, ir pilnīgi nelietderīgi un muļķīgi mirklī, kad cilvēks ar kaut ko aizrāvies, mēģināt novērst viņa uzmanību (te atkal par tv).

  5. Savā ziņā varu piekrist g, bet nav forša sajūta, ja pusis uzaicina ciemos, bet pasaka emmm man hokejs jāskatās pretī aiziet nevarēšu labi…ok…nekas traks…aizeju lidz mājām, bet tur nekādas uzmanības, jo jāskatās taču tv…un divas lietas vienlaicīgi, kā buča pluss hokejs ir nereāli !?!!?!!

  6. Nu jau te strīdi tā kā Saeimā notiek: kurš labāks – mūsējie vai jūsējie :))) Atšķirības izkrāso dzīvi. Bet ja tās traucē – nemoci sevi, ej tālāk!

  7. Njā, nikas* aprakstītais scenārijs man nebija ienācis prātā. Tādā gadījumā gluži vai jāsaka: kraut gribas, iztēlojoties vīrieti, kurš nemāk saplānot laiku un veltīt pienācīgu uzmanību sievietei! 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.