Aizraujoša tūrisma spēle – Piedzīvojumu diena Kurzeme 2009

Trešā Piedzīvojuma Diena ir klāt – atraktīvs, asprātīgs un pārsteigumu pilns ceļojums ar auto pa Kurzemes skaistākajām un interesantākajām vietām. Svinēsim vasaru iepazīstot dienvidrietum Kurzemi un atpūšoties noslēguma pasākumā Liepājā!
Šogad ceļojumu portāls icelo.lv ir izveidojis pasākumu ciklu Piedzīvojumu diena, kurā tiek apceļoti Latvijas skaistākie, jaunākie un neparastākie tūrisma objekti.

Aprīļa beigās pirmo reizi tika organizēts pasākums – tūrisma spēle – Piedzīvojuma Diena. Tas ir piedzīvojumiem piepildīts pasākums, ko veic četru draugu komanda pārvietojoties ar vieglo auto. Turklāt komandas spēkratam nav nozīmes, jo piedzīvojumā piedalās komandas uzticamākais auto – piedzīvojumam der ikviens – vecais zaporožecs vai džips, visi ripo raiti pa Latvijas ceļiem. Galvenais – komandas lustīgais gars – tas noder visas dienas garumā.

Pasākuma nosaukums noteikti atbilst tā saturam – tas ir piedzīvojums, kurā dalībnieki iepazīst ne vien skaistos Latvijas dabas skatus, satiek laipnus viesu māju un muižu saimniekus, bet pieveic dažādus uzdevumus un pārvar šķēršļus, arī pārbauda spējas risinot uzdevumus un plānojot laiku to izpildīšanā. Dalībnieki iepriekš zina apceļojamo reģionu starta un finiša vietu, bet konkrētus uzdevumus iegūst sākoties Piedzīvojumu dienai, komandas darbs sākas jau plānojot savu maršrutu un turpinās visiem četriem draugiem apceļojot konkrētos intereses punktus savā tempā.

„Tas noteikti nav auto rallijs,” skaidro ceļojuma un atpūtas portāla iCelo.lv vadītājs Edgars Bomiks, „komandas nesacenšas par ātrāko rezultātu, bet gan lielāko punktu skaitu. Punktus iespējams iegūt gan par fiziski veicamiem, gan atjautības uzdevumiem. Šis pasākums paredzēts darba kolektīviem, draugu kompānijām un ģimenēm. Pasākuma mērķis nav vien piedāvāt aktīvas izklaides iespējas dalībniekiem, bet arī popularizēt lauku tūrisma objektus un atpūtas vietas, īpaši izceļot jaunākās un neparastākās. Pēc lielās atsaucības aprīļa beigās apceļojot Vidzemi, nākošā Piedzīvojumu diena risinājās Talsu un Tukuma apkārtnē.”

Arī piedzīvojuma dienas dalībnieki atzīst, ka iecere par Piedzīvojuma Dienu ir patiešām interesanta – tā ir iespēja apmeklēt vēl neapmeklētas vietas un iepazīt Latvijā vēl neredzēto, turklāt izpildot interesantus, dažkārt azartiskus uzdevumus. Garlaicīgi nav!

Dažu uzdevumu veikšanai nepieciešama uzmanība un acīgums. Mālpils muižā dalībnieki meklē Džoniju Depu, pie viesu nama Jokas saimnieka jānosaka vīna pagatavošanas augi, uz tiltiņa pār Amatu dalībniekiem jāatrod, kurā datumā apprecējās Lelde un Mihails, tur nākas pārbaudīt desmitiem piekaramo atslēdziņu.

Balvas tiek ne vien komandām ar augstāko punktu skaitu, bet labākajiem foto autoriem, kā arī tērpu un auto noformētājiem.

Piedzīvojums Kurzemē

Trešā Piedzīvojuma Diena paredzēta Kurzemē – dienas laikā komanda izpilda dažādus uzdevumus dienvidrietumu Kurzemes muižās, parkos, aktīvās atpūtas vietās, sirsnīgu un atsaucīgu saimnieku mājās piedzīvojot Kurzemes pārsteigumus.
Uzdevumus un maršrutu, ko plāno paši dalībnieki, uzzināsi ierodoties spēles starta vietā 22.augustā. Piedzīvojumiem bagātākās komandas, pēc rezultātu apkopošanas, saņems vērtīgas balvas un visi dalībnieki svinēs vasaru Liepājā – noslēguma pasākumā klubā Fontaine.

KAD?
22.augusts
KUR?
Kurzemes dienvidrietumi. Aptuvenais maršruta garums 250 km / 7 stundas
Starta vieta un laiks tiks paziņoti nedēļu pirms pasākuma.
KAM?
4 piedzīvojumu un atpūtas kāriem draugiem un 1 auto
KĀ?
– Piedzīvojumu diena ir tūrisma spēle. Tā noris ar auto apceļojot apskates objektus un veicot katrā objektā konkrētu uzdevumu. Ja citkārt par ekskursijām un to izdevumiem jārūpējas pašiem, tad Piedzīvojumu Dienā vietu apmeklējuma maksa ir iekļauta pasākuma cenā.

– Apskates objekti ietvers Kurzemes dabas pirmatnību, vēsturiskus objektus, neparastas kolekcijas, ļaus iepazīt Kurzemnieku paražas.

– Katrā objektā veicot uzdevumu tiek saņemti punkti, kas noteiks spēles uzvarētājus.

PIETEIKTIES: Aizpildi anketu www.iCelo.lv
http://www.icelo.lv/lat/Piedziivojuma_diena_III/anketa/

Iepriekšējā Piedzīvojuma Dienā Vidzemē un Kurzemē mums klājas jautri un interesanti.
Ieskaties Vidzemes piedzīvojumā:
http://www.icelo.lv/lat/stasti-un-galerijas/galerijas/54766

Ieskaties Kurzemes piedzīvojumā:
http://www.icelo.lv/lat/stasti-un-galerijas/galerijas/56659
http://www.icelo.lv/lat/stasti-un-galerijas/galerijas/56680
  
Sēžamies auto un laižam brīvdienās ar draugiem tepat Latvijā!
Tiekamies Piedzīvojuma Dienā Kurzemē.

Papildus informācija www.icelo.lv

3 komentāru
  1. Es patiešām šo rekomendēju, piedalījos otrajā pasākumā un ļoti patika – interesantas vietas atrastas un maršruts izbraucams labi. Braukšu arī šoreiz.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.