7 briesmīgi padomi par ATTIECĪBĀM, kurus NEDRĪKST uzklausīt

Brīžos, kad sastopamies ar problēmām attiecību jomā, līdzcilvēki, vienalga vai tās būtu draudzenes, māsa, mamma vai kāds cits, nereti dod dažādus padomus. Daļa no tiem tiešām reizēm var izrādīties noderīgi. Un tomēr – ir arī tādi, kas neder nekam. Lūk, 7 sliktākie ieteikumi, ko līdzcilvēki spēj dot par attiecībām, kuras ir uz izjukšanas robežas.

Kopumā viņš taču ir jauks vīrietis.
Nu jā, kopumā varbūt ir, bet kā ar tām atsevišķajām lietām? Ar to, ka viņam interesē citas, ka viņš blandās apkārt un visu pārējo? To, kas ir kopumā redzat jūs pārējie, bet to, kas ir visam apakšā zinu tikai es.

Tu taču vari satikt kādu vēl sliktāku.
Nu varu, jā. Bet – vienmēr pastāv iespēja, ka es tomēr satikšu labāku. Vai tad neesmu to pelnījusi? Vai man lemti tikai sliktie?

Tev vienkārši jācenšas sadzīvot, galu galā – viņš taču tevi fiziski neaizskar.
Nu tā tik vēl trūka! Vai tad fiziskā aizskaršana ir tā robeža, kas jāsagaida, lai beidzot patriektu viņu ratā?

Paliec kopā vismaz dēļ bērniem.
Diskutējams jautājums. Un tomēr es palieku pie tā, ka bērnam labāk ir divi šķīrušies laimīgi vecāki, nevis kopā esoši, skandalējoši un tādi, kas viens otru ciest nevar.

Pieciet to, pēc laulībām viss vēl var mainīties.
Kamēr gredzens vēl nav pirkstā, vēl ir iespēja pārdomāt. Pēc tam būs grūtāk. Un cerēt, ka pēc laulībām viss, kas tagad ir slikti, mainīsies uz labo pusi, laikam ir naivākais, kas dzirdēts.

Skaties, ka nav pēc tam jānožēlo.
Šo laikam saka tie, kuriem nav ko teikt. Ja būs jānožēlo, nožēlošu, bet tā būs mana un tikai mana darīšana. Nedodiet padomus, ja jums tādu nav.

Viņš tevi ļoti mīl, tādēļ arī paliek agresīvs, ja mēģini viņu pamest.
Nu vai ziniet… Es neesmu nekāda lieta, ar kuru var rīkoties kā ienāk prātā. Ja mīlestība ir šāda, tad man to nevajag vispār…

1 komentārs
  1. Ak Dievs! Šitādus padomus pat savam ienaidniekam neteiktu. Ja man radinieki ko tādu ieteiktu viņi būtu pirmie, kas tiktu patriekti ratā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.