5 nepārspējami LABUMI, ko tev sniedz BĒRNIŅŠ

Nereti ir dzirdēts, kā jaunie vecāki tiek biedēti ar bezmiega naktīm un citiem bērniņa ienākšanas ģimenē blakusfaktoriem, piemēram, laika neesamību sev, lielām finansiālām izmaksām un tamlīdzīgi. Un līdzvērtīgi daudz mazāk tiek runāts par tiem iemesliem, kas mudina domāt par bērniņu gan tiem, kam to vēl nav, gan tiem, kuriem tas varētu būt otrā, trešā, un, kādēļ gan ne ceturtā ģimenes atvase. Šoreiz esam apkopojuši un piedāvājam 5 pašus, pašus galvenos iemeslus, kas liecina par labu bērniņa radīšanai! Kas zina – varbūt jau šogad?

BĒRNS PADARA TEVI SKAISTĀKU. Bērniņš padara sievieti skaistāku – sieviete uzplaukst no jauna līdz ar savu mazuli. Tikai – tā ir pavisam jauna sieviete. Daudz sievišķīgāka, dzīvesgudrāka un mātišķāka. Tas skaistums ir citāds un ne ar ko nesalīdzināms. Tas ir skaistums, ko sievietei spēj dot TIKAI bērns. Tā ir pievilcība, ko citādi nav iespējams iegūt. Un, starp citu, tas tieši tāpat attiecas arī uz vīriešiem, kuriem bērns piešķir briedumu un sasodītu pievilcību.

BĒRNS PADARA TEVI GUDRĀKU. Tu domāji, ka visu jau zini? Līdz ar bērniņa nākšanu pasaulē, tu saproti, ka vēl tik daudz ko pat neesi dzirdējusi. Ne velti saka, ka vecāki, paralēli mazuļa gaidībām un nākšanai pasaulē, veic tādu informācijas izpētes darbu, ka, ja par to dotu akadēmiskos grādus, tas būtu vismaz maģistra, ja ne doktora grāda cienīgs pētījums. Un pats labākais, ka mazulim augot, šie izpētes darbi tikai turpinās!

BĒRNS PĀRĀDA TEV CITU PASAULI. Pirms bērniem mums bieži šķiet, ka esam jau šo pasauli iepazinuši un izpētījuši. Taču, līdz ar bērniem, nāk apziņa, ka ir vēl tik daudz kā jauna, neapjausta un neizdibināta! Ja vecāki ļaujas šai pasaules atklāšanai, tad tiešām ir iespējams pavisam no jauna izbaudīt un izdzīvot lietas, kas likušās parastas un ikdienišķas līdz šim. Tā ir jauna, daudz krāsaināka, piedzīvojumiem, jautrības un smiekliem bagātāka pasaule! Tā ir pasaule, ko vari atkal izdzīvot ar bērna acīm!

BĒRNS CEĻ PAŠAPZIŅU UN APMIERINĀTĪBU AR DZĪVI. Kā jūtās mamma un tētis, kad bērns paziņo, ka viņam ir vislabākā mamma un tētis pasaulē? Jā, bērni spēj celt vecāku pašapziņu, kā arī uzlabot dzīves kvalitāti. Daudz no tā, kas bija satraucis pirms tam, sāk šķist mazsvarīgs, un otrādi. Bērni spēj iekrāsot dzīvi gaišāku un padarīt to skaistāku, ja vien – vecāki tam paši ļaujas! Un galvenais, bieži vien tikai pēc bērnu radīšanas, mēs beidzot saprotam to, kas tad ir tas pats svarīgākais…

BĒRNS PADARA TEVI VIENKĀRŠI LAIMĪGĀKU. To liecina neskaitāmi pētījumi – bērni ir atslēga uz laimi. Laimi ikdienā un piepildītāku dzīvi. Kādēļ? Tas ir pavisam vienkārši – jo tā ir daba. Bērnu radīšana taču ir viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem, un nav brīnums, ka tieši tas spēj sniegt mums vislielāko apmierinātību ar sevi un dzīvi kopumā. Tam tā vienkārši ir jābūt! Jā, ne vienmēr tās būs tikai laimīgas un smieklu pilnas dienas, pa vidu būs arī pa kādam mākonītim, kas aizsegs saules starus. Un tomēr – tas viss tiešām ir tā vērts, vai ne?

3 komentāru
  1. Bērns jau nav Laimes Lācis. Tas nedzimst tādēļ, lai kādam kaut ko sniegtu vai kaut ko mainītu. Bērnam nav ne jausmas, ka piedzimstot no viņa kāds kaut ko gaida. Bērns vienkārši ir un ar to jārēķinās. Pārējās ir ekstras. Kam prieks un laime, kam bēdas un problēmas. Kam laimes ziedi vaigos, kam strijas un hemoroīdi. Viss ir attiecīgi, bet nevajag tam mazajam cilvēkam uzkraut šo atbildību.

  2. Ļoti piekrītu Tavam viedoklim. Kamēr jau bērniņš mazs un, dod Dievs VESELS, tikmēr jau viss skaisti, bet pēc tam, kad sākas skola, niķi, vai, ja pašai vizuāli defekti paliek pēc dzemdībām un zīdīšanas, tad nekāda laime nav. Neviens arī nezina, kādi gēni bērniem salikti un kāds viņš izaugs, pa kādu ceļu aizies..var tikai audzināt pēc labākās sirdsapziņas un cerēt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.