3 provokācijas jaunajās LADY GAGA smaržās

Lady GAGA ir hameleons, kas nemitīgi izsaka sevi arvien jaunos un jaunos veidos. Tajā pašā laikā viņa ir kā esence – konstanti nemainīga savos izaicinājumos. Viņa spēj radīt gluži vai neiedomājamo it visā. Šoreiz tās ir smaržas – Lady Gaga smaržas, tomēr šīs ir ne tikai smaržas, bet vesels stāsts – provokatīvs stāsts…

SAVIENOTS NESAVIENOJAMAIS – TUMSA AR GAISMU UN JUTEKLISKUMU
Šīs smaržas ir veidotas ar mērķi savienot to, ko parasti uzskata par neiespējamu savienot. Tā ir tumsa ar gaismu, labais ar ļauno un visam pa vidu – ļoti spēcīgs jutekliskums. Tā varētu raksturot šīs jaunās Lady Gaga smaržas. Kā stāsta aromāta radītāji tumsas nots šajā aromātā ir izmantota iedvesmojoties no auga ar nosaukumu Belladonna (Atropa belladonna), jeb skaistā sieviete – tam ir neticami skaisti ziedi, kas vēlāk veido ogas ogles melnā krāsā. Šis augs, sevišķi tā ogas, ir ļoti indīgas un agrākos laikos pat tikušas izmantotas spēcīgu indes līdzekļu radīšanā. Tumsa jaunajās Lady Gaga smaržās papildināta ar spēcīgu un dziļu jutekliskumu, ko varētu raksturot kā piloša medus, safrāna un aprikožu nektāra aromātu. Un tam visam klāt ir likta gaisma – orhidejas un jasmīni, kas ar savu gaismas spēku papildina un ideāli harmonizē ar tumsu un jutekliskumu. To visu savienojot, ir radītas smaržas, kurās virmo gan augļu, gan ziedu notis, un tās var dēvēt par Lady Gaga slavas parakstu.

MELNĀ KRĀSA
Šīs smaržas ir unikālas ar to, ka tās ir PIRMĀS melnās smaržas, kas radītas visā smaržu vēstures laikā. Intensīvais, dziļi melnais tonis ir daļa no šo smaržu unikalitātes. Un arī te parādās tumsas un gaismas savienošanās un mijiedarbība – uzpūstas uz ādas un nonākot saskarsmē ar gaisu, izteikti melnās krāsas smaržas kļūst caurspīdīgas un neatstāj nekādas redzamas pēdas, vien izteikti juteklisko aromātu. Ideja par melno krāsu, ir pašas Lady Gagas radīta, un, lai gan sākotnēji tikusi uzskatīta par nerealizējamu, tā tomēr ir materializējusies jauno intensīvi melno Lady Gaga smaržu izskatā. UNIKĀLAS – tas ir vārds, kas visprecīzāk raksturo šīs jaunās smaržas.

NEKĀDAS AROMĀTA NOŠU HIERARHIJAS – SMARŽA, KAS IR „VIENMĒR MAINĪGA”
Tradicionāli jebkurām smaržām ir tā dēvētā piramīdas veida struktūra – aromāta hierarhiju veido augšējās, vidējās un bāzes smaržu notis. Taču Lady Gaga smaržām nav nekādas hierarhijas – tajās jebkura no smaržu notīm var pavīdēt jebkurā brīdī. Lielā mērā tas atkarīgs no konkrētā cilvēka, uz kura ādas šīs smaržas ir nonākušas. Līdz ar to var teikt – šīs smaržas ir unikālas, jo pielāgojas ikvienam savam lietotājam, kļūstot par neatkārtojamām tieši uz tā ādas. Šīs smaržas ir kā pati Lady Gaga – tās vienmēr ir kustībā. Ja vienā brīdī jums šķiet, ka esat sajutuši kādu konkrētu aromāta noti, tad jau nākamajā tā mainās un iegūst pavisam citu izpausmi! Tas ir tieši tik neticami, lai izmēģinātu un pārliecinātos pati!

UZMANĪBU!!!
Tev ir iespēja kļūt par vienu no pirmajām LADY GAGA FAME jauno smaržu ieguvējām! Aizpildi anketu, atbildi uz jautājumu un piedalies jauno smaržu izlozē www.espati.lv/LADY GAGA FAME

VIDEO – LADY GAGA FAME prezentācija HARROD’S LONDON

https://www.youtube.com/watch?v=XlI-Y3kfGNA

FOTO galerija – LADY GAGA FAME prezentācija HARROD’S LONDON

7 komentāru
  1. Mmmmm……man patik sis smarzas. Iespejams es vinas nopirksu, kad beigsies tagadejas Versace.

  2. Saka, ka drēbes nesmērējot, bet droši vien vispirms var pamēģināt veicīti uz piedurknes maliņas.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.