20 skaistākās OSKAROTĀS KLEITAS pēdējos 10 gados

Amerikas Kinoakadēmijas balvas šogad tiks pasniegtas 86. reizi. Tas notiks jau 2. martā, kad visa pasaule sekos līdzi tam, kurš tad šogad ir ieguvis tik kāroto Oskaru, un kuram tomēr tas būs gājis secen. Taču Oskara balvas pasniegšanas ceremonija ik gadu ieiet vēsturē ne vien ar pasniegtajām balvām, bet arī ar krāšņajiem tērpiem. 

Aktrišu kleitas ir tās, kas nereti tiek apspriestas pat vēl vairāk kā iegūtie vai neiegūtie Oskari. Piedāvājam tavam vērtējumam 20 skaistākās, slavenākās un iekārotākās kleitas, kas gozējušās uz Oskara balvas pasniegšanas sarkanajiem paklājiem pēdējo 10 gadu laikā! Skaties, vērtē un prognozē – kurai šogad būs visskaistākā kleita?

2004. gads – Andželīna Džolija un Šarlīze Terona – gaiši toņi, sievišķība un greznība dominēja 2004. gada Oskaroto kleitu parādē uz sarkanā paklāja. Šīs divas ir tās, par kurām pasaule runāja visvairāk.

 

2005. gads – Hilarija Svanka un Bejonsē Noulza – seksapīls un uzdrīkstēšanās būt tiešām pamanāmām. Tumši un piesātināti toņi un iespaidīgi dekoltē bija tie, kas visvairāk pārsteidza un palika atmiņā.

 

2006. gads – Džesika Alba un Mišela Viljamsa – košas krāsas, greznas mežģīnes un, protams, teju vai ideāli augumi –  sievišķība un romantiskums atkal ņem virsroku!

 

2007. gads – Penelope Krūza un Nikola Kidmena – šīs divas kleitas tiek ierindodas visu laiku slavenāko Oskaroto kleitu topos. Spēcīgs seksapīls un sievišķība vienmēr ir bijusi šo aktrišu trumpis.

 

2008. gads – Katrīna Heigla un Mariona Kotijāra – dominē nāriņas tipa piegriezums, kas kopā ar izteiksmīgiem toņiem un pareizā auduma izvēli, padara šos tērpus par neaizmirstamiem!

 

2009. gads – Anna Hetaveja un Mailija Sairesa – grezni un mirdzoši – tā sevi piesaka populārākās aktrises 2009. gadā. Un tieši tas ir tas, kas piestāv īstām dīvām!

 

2010. gads – Zoja Saldana un Sandra Buloka – sulīgs košums, kas reibina, un klasika, kas aktuāla vienmēr, tās ir 2010. gada skaistākās Oskarotās kleitas, par kurām runā un runās vēl ilgi.

 

2011. gads – Kamerona Diaza un Mila Kunis – maigi pasteļi un izteikts sievišķīgums. Kleitas, kuras iekarojušas ļoti daudzu sieviešu sirdis visā pasaulē!

 

2012. gads – Gvineta Paltrova un Mila Jovoviča – divas liktenīgās sievietes, kas spēj jebkuru tērpu iznest un padarīt par īpašu. To vēl jo vairāk akcentē gaišie toņi un mirdzums, kas netiek žēlots.

 

2013. gads – Dženifera Lorensa un Džesika Kasteina – runā, ka tieši Dženiferas Lorensas kleita ir bijis populārākais paraugs pēc kura tika šūdinātas kāzu kleitas 2013. gadā, turklāt – teju visā pasaulē!

5 komentāru
  1. Nu ir skaistas un kliedzošas kleitas – aktrises izceļas kā nu māk! Es dodu priekšroku skaistajām! Šīs man patīk!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.